>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

speedfan1987 23

speedfan1987

Użytkownik
Znowy weszło ???? +1,5 na Lich. No cóż, probujemy we wtorek hehe.
Napisalem do tobet maila w tej sprawie i oto co mi odpisali
Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że zwrot dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Jeżeli jest on wygrany, nie będziemy mogli zakredytować zwrotu.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.

Miłego dnia!
Tak ze jesli ktos otrzymal zwrot za drugi kupon grany na eliminacje to byl to przypadek
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Chciałem z promocji na telefon skorzystać. Ale u mnie w starej aplukacji tobet na telefonie wyskakuje &quot;Login timeout - spróbuj później&quot; natomiast ściągłem od nowa ze strony https://www.tobet.com/docs?doctype=mobile&amp;amp;content=application_info&amp;amp;ads=false&amp;amp;content_only=false&amp;amp;header_current=new_mobile
a pobrana została aplikacja NordicBet na której i tak do tobetu się zalogować przez telefon nie mogę.
Jak jest u was bez problemu przez telefon się logujecie do tobetu?
A logując się przez komp na https://mobile.tobet.com/ dostał ktoś zwrot?
U mnie jest dokładnie to samo i nie wiem co z tym zrobić. Niby mogę się zalogować po prostu wchodząc przez komórkę na stronę Tobet.com, ale nie wiem czy to się będzie zaliczało do promocji...
 
D 2

dar852

Użytkownik
Dziś chyba z Tobet mobile nie da się zagrać meczów wtorkowych bo mają ograniczenie kursów do 23 godzin chyba ze można to gdzieś zmienić?
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Udaj się do dobrej restauracji bądź centrum handlowego, gdzie jest wi-fi. ;)
Jeśli chcesz zostać w domu, to i tak się zastanów - gra może się opłacić, to aż 80 PLN stawki.
Z tym wi-fi nie radzę. Mi dziś odpisali, że dlatego nie dostałem zwrotu ponieważ zakład był zagrany z komputera korzystając z neostrady a grałem właśnie z telefonu przez wi-fi...
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Z tym wi-fi nie radzę. Mi dziś odpisali, że dlatego nie dostałem zwrotu ponieważ zakład był zagrany z komputera korzystając z neostrady a grałem właśnie z telefonu przez wi-fi...
Ale grałeś z tego wifi w domu czy w centrum handlowym?
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Napisalem do tobet maila w tej sprawie i oto co mi odpisali
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że zwrot dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Jeżeli jest on wygrany, nie będziemy mogli zakredytować zwrotu.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.
Miłego dnia!
Tak ze jesli ktos otrzymal zwrot za drugi kupon grany na eliminacje to byl to przypadek
A co Ci mieli odpisać niby ????
Ja wiem jedno, jeśli chodzi o tobet to warto zagrać i jutro. Sam zagram jutro te eliminacje mimo że w piątek mi wszedł kupon. Z tym promo na Eurobasket było podobnie i pamiętam że zwrócili wtedy kasę za pierwszy przegrany kupon, który nie był moim pierwszym kuponem granym z tej imprezy. Nie mówię że i teraz musi się udać ale spróbować warto z całą pewnością. Nie zagrasz to się nie przekonasz, proste. A na support bym nie patrzył, czasem piszą takie głupoty że aż strach.
 
M 4

marq

Użytkownik
witam i jak w koncu mozna zagrac ze zwykłego kompa poprzez stronkę mobile.tobet.com bo niewiem czy grac tak jutro czy nie.
Pozdrawiam
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Z tym wi-fi nie radzę. Mi dziś odpisali, że dlatego nie dostałem zwrotu ponieważ zakład był zagrany z komputera korzystając z neostrady a grałem właśnie z telefonu przez wi-fi...
Mojemu koledze i mi to samo odpisał support, wiec Tobet od kilku osob zbierze ⛔ za ten bonus

Ale grałeś z tego wifi w domu czy w centrum handlowym?
A jakie to ma znaczenie?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mojemu koledze i mi to samo odpisał support, wiec Tobet od kilku osob zbierze ⛔ za ten bonus

A jakie to ma znaczenie?
Ale wy oszczedni jestescie jak to czytam to cos mnie zbiera nawet jak nikt nie ma pakietu to kosztuje raptem z 50 groszy a bonus macie za 80zl.Po prostu wstyd!!!
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
witam i jak w koncu mozna zagrac ze zwykłego kompa poprzez stronkę mobile.tobet.com bo niewiem czy grac tak jutro czy nie.
Pozdrawiam
Szkoda kilku złotych na pakiet internetowy? W regulaminie jasno jest napisane, że zakład musi zostać postawiony przez TELEFON. Takie gimbusy jak ty tylko zaśmiecają ten temat podobnymi postami.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Wie ktoś jaki pakiet należy kupić do orange, bo kupiłem kartę za 10zł, ale nie mam pojęcia jaki to pakiet, a nie chcę płacić niebotycznych sum. Zadziała mi ta aplikacja na troszkę starszej Nokii?
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Szkoda kilku złotych na pakiet internetowy? W regulaminie jasno jest napisane, że zakład musi zostać postawiony przez TELEFON. Takie gimbusy jak ty tylko zaśmiecają ten temat podobnymi postami.
powiedz mi jak system ma odroznic ze zaklad zostal postawiony przez telefon? System odrozni z jakiego ip jest zaklad postawiony i nic wiecej. Jaka roznica czy wejde na strone mobile.tobet.com z komorki czy z komputera skoro polacze sie przez to samo wifi w moim domu... to tak jakby system odroznial z jakiego komputera sie laczysz ? ludzie support wkreca wam ze zaklad musi byc z komorki bo w tej promocji chodzi o promowanie tego produktu.
Ja stawialem (choc nie tym razem bo tym razem zaklad wszedl) stawialem z komputera wchodzac na strone mobile i zwrot dostalem.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, ja postawiłem zakład przez komórkę, przez wifi, który nie wszedł, a zwrot dostałem i kasę normalnie z powrotem wypłaciłem.
Mam jeszcze pytanko, czy mogę drugi raz, dzisiaj, skorzystać z tej promocji?
Pozdrawiam
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
kgmarcin - w takim razie nie wiem. Ja tak zrobilem i zwrot dostalem bez problemu, z tym to bylo jakis czas temu, nie wiem moze teraz maja lepsze technologie nie znam sie na tym ????
klimo - NIE, do zwrotu kwalifikuje sie tylko pierwszy zaklad
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Oni nie odróżnią czy jest z telefonu czy z komputera bo sam miałem taki przypadek. Postawiłem przez wi-fi na uczelni z telefonu a odpisali, że zakład wniesiony przez PC korzystając z neostrady. Mogli jasno napisać w regulaminie, że połączenia wi-fi nie będą brane pod uwagę albo losowo, zależy jak kto trafi a teraz połowa korzystając z wi-fi dostała zwrot a inni nie dostali. Jedni uznają, że super promocja bo nawet za drugi zakład dostali zwrot a inni ich skreślą za niedoprecyzowanie regulaminu bo dla mnie to tak wygląda, że regulamin nie jest do końca jednoznaczny. Gdyby napisali, że tylko przez operatora wchodzić a nie żadne wi-fi to by było jasne dla wszystkich. Wiadomo, że teraz internet przez telefon korzystając z wi-fi w restauracjach, galeriach, szkołach jest coraz bardziej popularny więc dla mnie komórka oznaczała wszystko jedno jakie źródło połączenia internetowego ale widocznie tak nie było. Mówi się trudno i gra się dalej. Może dziś jakieś konkretne ako uda się uzbierać i coś z telefonu przez operatora się wyśle ????
---
Jeśli poprzednio wpisałem ten kod promocyjny do el EURO 2012 i zakładu przez wi-fi mi nie uznali i teraz próbuję ponownie wpisać ten sam kod i mam info:
&quot;Kod został już zarejestrowany.&quot;
to oznacza, ze po zawarciu zakładu z telefonu uznają mi zwrot czy to oznacza, że nie mogę już z tego korzystać?
 
Do góry Bottom