>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

G 0

gabat

Użytkownik
Witam, aktualnie przebywam za granicą. Czy zatem mogę przez komórkę postawić zakład. Wysłałem maila do tobetowego supportu ok 18 i do teraz nie dostałem odpowiedzi.
Chodzi mi o promocje 20 euro na freebeta na EURO 2012
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Potwierdzam, ze do skutku. Wlasnie otrzymalem zwrot mimo, ze gralem juz w poprzedniej kolejce i wtedy wygralem. Dzis niestety szczescie nie dopisalo (na Austrie), ale na szczescie jest ten zwrocik.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gabat w regulaminie tej promocji jest napisane, że oferta dla użytkowników z polskim obywatelstwem. Czyli jak masz polskie obywatelstwo, to teoretycznie możesz. Wiadomo też, że oni weryfikują adres ip z którego stawiasz zakład (milan78 obstawiał z telefonu z wifi poprzez router, i nie dostał zwrotu bo miał ip sieci stacjonarnej). Niestety może też być tak, że jak zagrasz z zagranicznego ip (normalnie przez sieć gsm) to zwrotu także nie dostaniesz. Właściwie to jednoznacznie mógłby ci tylko support odpowiedzieć. Mimo szczerych chęci na 100% nie powiem ci czy dostaniesz zwrot :cool:
 
P 323

przemoks

Użytkownik
X - zaklad z EURO
Y - zaklad z innej dyscypliny
Jak obstawie kupon ako i nie wejdzie zaklad Y to tez jest zwrot? Czy musi nie wejsc zaklad z eliminacji? :p
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
X - zaklad z EURO
Y - zaklad z innej dyscypliny
Jak obstawie kupon ako i nie wejdzie zaklad Y to tez jest zwrot? Czy musi nie wejsc zaklad z eliminacji? :p
Obojętnie co nie wejdzie to zwrot, byle był bet z eliminacji na kuponie.
I jeszcze pytanie: widze w regulaminie, ze zwrot w 48h. A jak to jest w rzeczywistosci?
A tego to jeszcze nie wiem :razz:.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Ten mobile to sciema ! Wystarczy zagrać przez ich stronke (mobile)przez neta i zwrocik
na koncie! Więc nie pisać farmazonów ,że tylko przez telefon!
Leczą was przez ten liveczat aż miło !
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie bądź taki mądry. Jakbyś już kilka razy korzystał z tego typu promocji na tobet, to byś wiedział że czasami pojawia się problem i zwrot nie zostaje przyznany automatycznie przez komputer. Wtedy trzeba się zgłosić do supportu, i jeśli korzystasz z internetu stacjonarnego (np. netia, neostrada) to najprawdopodobniej zwrotu byś nie dostał. Support po ip poznał by, że obstawiałeś z komputera. No chyba, że masz internet mobilny (np. orange free, play online, iplus) i obstawiasz z aplikacji tobet mobile. Wtedy potencjalny zwrot jest dość pewny. Mariobross111 jaki masz internet w komputerze?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Założyłem konto, postawiłem zakład przez telefon za 80 zł i go przegrałem. Wchodzę na konto i wyświetla mi się komunikat : Account closed. Please contact with support.
Ktoś wie o co chodzi? Pisałem do supportu, ale na razie cisza.
 
K 16

kombi

Użytkownik
Doładowanie 50% do 200 PLN!
Czas wrócić do rozgrywek ligowych w Europie! Już dziś pierwsze mecze w Ekstraklasie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków oraz Lech Poznań - Korona Kielce.
W Bundeslidze hitowo zapowiada się konfrontacja Werderu Brema z Borussią Dortmund. Czy Zobaczymy naszych reprezentantów w pierwszym składzie?
Chcemy abyś był dobrze przygotowany na tak solidną dawkę futbolowych emocji! Dlatego oferujemy bonus 50% od następnej wpłaty aż do 200PLN! Wszystko co musisz zrobić to podczas kolejnej wpłaty wpisać kod promocyjny Reload200. Bonus zostanie dodany do Twojego konta w ciągu 5 minut!
Oferta jest limitowana i skierowana tylko do adresatów tego newslettera!

Regulamin
Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej powiadomieni stosownym e-mailem z dnia 14 października 2011 r. lub sms-em z 18 października
Maksymalna kwota bonusu 50% wpłaty wynosi 200PLN.
Aby aktywować bonus należy przy wpłacie podać kod promocyjny Reload200.
Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
Bonus 50% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce ?Szczegóły dot. zablokowanych środków&quot;.
Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie promocji, najpóźniej do godz. 23:59 dnia 21 października 2011 r,
Oferta dotyczy użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na koszykarską Euroligę!
W tym sezonie rozgrywki Euroligi zapowiadają się jeszcze ciekawiej niż zwykle. W rywalizacji mogą wziąć udział zespoły nawet z 18 krajów, co czyni Euroligę najbardziej emocjonującym turniejem koszykarskim w Europie!

Mamy dla Was z tej okazji ofertę specjalną: zakład bez ryzyka na mecze Euroligi 17-27 października ze zwrotem do 5 €! Promocja obejmuje zarówno zakłady zwykłe, jak i na żywo (LiveBet). Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe.

Nie czekaj, dołącz do gry i typuj bez ryzyka!

Jak wziąć udział w promocji:
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Zaloguj się na swoje konto.
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo EUROLEAGUE2011.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Postaw zakład na dowolne spotkanie lub spotkania koszykarskiej Euroligi.
Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze), postawione przed meczem i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden mecz Euroligi 2011 rozgrywany między 17 i 27 października.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na koszykarską Euroligę!
W tym sezonie rozgrywki Euroligi zapowiadają się jeszcze ciekawiej niż zwykle. W rywalizacji mogą wziąć udział zespoły nawet z 18 krajów, co czyni Euroligę najbardziej emocjonującym turniejem koszykarskim w Europie!

Mamy dla Was z tej okazji ofertę specjalną: zakład bez ryzyka na mecze Euroligi 17-27 października ze zwrotem do 5 €! Promocja obejmuje zarówno zakłady zwykłe, jak i na żywo (LiveBet). Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe.

Nie czekaj, dołącz do gry i typuj bez ryzyka!

Jak wziąć udział w promocji:
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Zaloguj się na swoje konto.
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo EUROLEAGUE2011.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Postaw zakład na dowolne spotkanie lub spotkania koszykarskiej Euroligi.
Uwzględniane są wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze), postawione przed meczem i na żywo (LiveBet), pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden mecz Euroligi 2011 rozgrywany między 17 i 27 października.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
2 i 3 punkt sie wykluczaja. To jak to jest - tylko na zywo czy wszystkie rodzaje?
 
Do góry Bottom