>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

sythev 0

sythev

Użytkownik
z tym bonusem to chodzi oto :
50zł wpłacam + 50zł dostaje bonus..
Mam te 100zł już
Teraz obstawiam :
1kup:
ako: 1.50
stawka : 100zł
i to samo robie z 2 i 3 kuponem.
wiec wychodzi na to,że jeżeli wszystkie mi wejdą to będe miał 450zł na swoim koncie razem z bonusem i bede mógł je wypłacic ?
dobrze mówie ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
z tym bonusem to chodzi oto :
50zł wpłacam + 50zł dostaje bonus..
Mam te 100zł już
Teraz obstawiam :
1kup:
ako: 1.50
stawka : 100zł
i to samo robie z 2 i 3 kuponem.
wiec wychodzi na to,że jeżeli wszystkie mi wejdą to będe miał 450zł na swoim koncie razem z bonusem i bede mógł je wypłacic ?
dobrze mówie ?
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Wpłacasz 50 zł + dostajesz 50 zł. Daje Ci to 100 zł. Te 100 zł musisz obrócić 3 razy. Czyli w sumie 300 zł. Jak postawisz w sumie zakłady za 300 zł to tyle ile będziesz miał na koncie to tyle możesz wypłacić.
 
K 0

kamil19zmc

Użytkownik
Nie jak napisałeś wyżej bo nie musi to być 3 kupony po 100zł tylko może być 100 po 1zł, 50 po 2 zł itp. łączna suma zakładów postawionych musi wynosić 100zł z AKO 1,5 bez względu na ilość kuponów
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Nie orientuje się ktoś czy na dzień dzisiejszy BAH oferuje jakiś bonus dla &#39;starych&#39; klientów???
 
D 5

damian11

Użytkownik
Mam pytanie.Wpłaciłem 10 zł i nic nie dostałem żadnego bonus.Póżniej wpłaciłem 20 i też nic ale nic do nich nie wysyłałem.Czy jest jeszcze szansa dostania bonusa?
 
S 0

szparex

Użytkownik
Jeżeli nie wypłaciłeś nic a wpłaty te były zrealizowane w czasie mniejszym niż 10dni wejdź ustawienia-realizuj bonus i wpisz FIRST i się przekonasz....
 
P 0

protoplast

Użytkownik
Witam mam pytanko czy jeśli wpłacę 77 zł (czyli będę miał 154zł z bonusem) to obrócić muszę 3x77zł czy 3x154zł przed wypłatą?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
 
P 0

protoplast

Użytkownik
Eeee to lipka a mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli jest jakiś mecz to mogę postawić tylko 1 wynik czy kilka w sensie kto wygra?.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
witam mam takie pytanie.moze to juz gdzies było w psotach wczesniej ale nie chce mi sie szuakc tej jednej rzeczy.wiec odrazu do rzeczy.przy tym bonusie pisze ze minimalny kurs musi wynosic 1.50. i własnie.... kurs 1.50 musi wynosic minimalnie calego kuponu ktorego stawiam (czyli np. pare meczy po kursach 1.15) ,czy każdy mecz na tym kuponie musi wynosic kurs 1.50??
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
zaklady pojednyncze lub laczone to zalezy od Ciebie ale dobrze Ci radze bonus obracaj na zakladach pojedynczych.

Ja mam takie troche inne pytanie, jakies 4 dni temu wyczyscilem konto na bahu wyplacajac wszystko, dzis patrze i mam 30 zeta jakiegos bonusu. Na maila nic nie dostalem o bonusie i sposobach jego obrotu czy cos, ma ktos jeszcze cos takiego?
 
L 0

lost-gambler

Użytkownik
  • Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .


co znaczy, że musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
  • Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .

co znaczy, że musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni?
Prawdopodobnie chodzi o to że masz się ubiegać o bonus do 10 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie :spokodfhgfh: Czyli jak np. 1 maja doszła Ci mamona na konto to do 11 maja musisz napisać do nich że chcesz otrzymać bonus powitalny ????
pozdROWienia ????
 
sawmaker 0

sawmaker

Użytkownik
Ja założylem 17 maja chyba, wpłaciłem 19.
To trzeba mieć pierd......o pecha. Dali mi 30 zł bonusu, przy wpłacie 60.
Biedna ta oferta BAHA
 
zielokop 0

zielokop

Użytkownik
ludzie ???? czytajcie...
wpłaciłem 10zł - nie uzyłem bonusu -- wydałem 10zl
wplacilem znow 10zl - nie uzylem bonusu -- wydalem 10zl
majac 0zl na koncie wpisalem FIRST i dostalem 10zl gratis ????
 
Do góry Bottom