>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

B 0

bloodberry

Użytkownik
Witam mala zmiana w regulaminie:
*Regulamin promocji:
* Akcja &quot;Bonus powitalny&quot; jest ważna od dnia 18.05.2009 (godz. 12:00)
* Bonus powitalny jest ważny tylko na pierwszą wpłatę. Maksymalna kwota bonusu to 50PLN. W przypadku wpłat powyżej 100PLN, do konta gracza zostanie dopisana tylko kwota bonusu w wysokości 50PLN.
* Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
* Przy wpłacie poprzez „Moneybookers“ bonus powitalny jest ważny tylko, gdy konto gracza zostało zarejestrowane po 28 stycznia 2009 (godz. 00:00).
* Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
* Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus powitalny nie dotyczy kasyna, pokera, gier jak i wyścigów psów.
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
* W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
* Bonus powitalny nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
* bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej w każdej chwili.
* Bonus powitalny księgowany jest tylko w przypadku, gdy wcześniej nie została zlecona wypłata.

Odnośnie kwoty i Moneybookers.
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Muszę przyznać że ciężko mi zrozumieć ten bonus... :]
Wpłacam 50 zł. Dostaje kolejne bonusowe 50 zł Czyli razem mam 100 zł ( Czy tak? ????
Aby wypłacić wygrane pieniądze muszę całą kwotę (czyli 100 zł) postawić 3 razy ( Dobrze piszę ? ???? ) Czyli razem 300 zł muszę obrócić Czy mogę np. postawić 100 zakładów po 3zł (...?) albo 10 po 30 zł itp ??
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Wykorzystany mam rozumieć obrócony tak ?? Nawet jeżeli nie wygram ? ????
Wiem że denerwujące takie pytania ale jestem początkujący takżę nie bardzo rozumie
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wykorzystany bonus to jest ze go otrzymales
a obrot to: to co wplaciles + bonus x 3 i mozesz to zrobic w 10sciu kuponach, mozesz w 100 byleby tylko zrobic odpowiednia sume obrotu
a tak pozatematem to teraz bonus jest 50% z tego co widze a nie 100% ????
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Jak już obrócę tą całą kase to dostane od BAH&#39;u jakieś powiadomienie że zrobiłem wszystko zgodnie z regulaminem i mam święty spokój?? ????
I w jakim okresie czasu muszę to obrócić?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jesli czas jest ograniczony to pisze w regulaminie promocji ktory zapewnie przeczytales wiec wiesz, jesli nic nie pisze to nic nie ma
a obrot sam musisz liczyc ????
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to 10 dni... Mój błąd że pytam... ;]
Oj to wychodzi na to że lepiej nie brać tego bonusu :p Obstawie raz kwote z bonusem, przegram i mam pograne :] Także lepiej sobie dam spokój z bonusami ????
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Nie rozumiesz jednak zasad tego bonusu. 10 dni to czas przez który możesz uruchomić bonusa od momentu zaksięgowania wpłaty. Inaczej - masz 10 dni od zaksięgowania wpłaty na uruchomienie bonusa. A czas w którym musisz obrócić pieniądze nie jest ograniczony.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

Zarabianie kasy nigdy nie było prostsze! Od 21. września do 12. października 2009 bet-at-home.com oferuje bonus 100 %*. Oznacza to, że każdy Użytkownik, który zasili w tym czasie swoje konto gracza otrzyma podwojoną wpłatę w postaci bonusa. To może być nawet 350 PLN!


*Regulamin promocji:

  • Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 21. września i 12. października 2009 (w obu przypadkach godz. 12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi 350 PLN. W przypadku wpłat powyżej 350 PLN, do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 350 PLN.
  • Akcja bonusowa dotyczy zarówno nowych jak i obecnych klientów bet-at-home.com.
  • Bonus może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać - aktywowany za pomocą kodu bonusowego - najpóźniej do 10 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
  • bet-at-home.com może zrealizować wypłatę dopiero wtedy, gdy kwota bonusu - łącznie z wpłaconą kwotą - zostanie postawiona trzy razy.
  • Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 21. września do 12. października 2009, w obu przypadkach godz. 12:00 CET).
  • Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 2,0.
  • Bonus musi zostać postawiony w przeciągu sześciu miesięcy. W przypadku niedotrzymania tego warunku, kwota bonusu zostanie automatycznie potrącona z konta gracza.
  • Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus nie dotyczy Kasyna, Gier oraz Pokera.
  • W przypadku podejrzenia o nadużycia (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, współdziałanie graczy itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu oraz anulowania wynikających z niego wygranych.
  • Bonus nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszej zapowiedzi.


Czyli:
* Do 350 zł
* Obrót x3 ( czyli 350+350 = 700 x 3 = 2100 )
* minimalny kurs 2.0
* czas obrotu 6 miesięcy
* tylko pierwsza wpłata
Czyli jak ktoś ma już konto to i tak dostanie bonus ? Bo ja to tak rozumiem, że nie tylko nowi użytkownicy :spokodfhgfh: Także jest w miarę ok, bo obrót x3 nie jest dużym, boli tylko trochę kurs bo aż 2.0 ale dla ludzi grających dubelki jest w sam raz ???? Jak dla mnie ok ;)
pozdROWienia ????
 
mlodzinalks 0

mlodzinalks

Użytkownik
Jak zrealizować ten bonus ? Wpłynęła mi dzisiaj kasa, wpłaciłem pieniądze po raz pierwsze, wpłata nie podwoiła się automatycznie a gdy wpisuje w realizacje bonusu słowo FIRST, wyskakuje &quot;Kod bonusu nie istnieje&quot;.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Pytanie: Wpłace 30 i bede miec 60 po bonusie. Obstawie za 60 zł po kursie 2.00 i bede miec 120. Więc 60 będe ogólnie już mogł wypłacić prawda?? ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pytanie: Wpłace 30 i bede miec 60 po bonusie. Obstawie za 60 zł po kursie 2.00 i bede miec 120. Więc 60 będe ogólnie już mogł wypłacić prawda?? ????
Wydaje mi się, że opisania tutaj promocja już nie jest aktualna.
BAH daje bonus 100% jednak już na trochę innych zasadach.
O wszystkich możesz przeczytać TUTAJ
tylko przeczytaj go uważnie bo padły już tam wszystkie możliwe pytania i odpowiedzi :jezora:
 
Do góry Bottom