>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

W 0

walimy3376

Użytkownik
W Bet At Home nie masz podziału konta na depozyt i bonus. Wszystko się sumuje i dopóki nie obrócisz bonusem to nic nie wypłacisz.

Jeśli wymagany kurs kwalifikujący się do obrotu to 2,00 to po prostu nie zaliczy Ci tego. Jeśli wygrasz to powiększysz swój stan konta, a jak przegrasz to po prostu tracisz tyle ile postawiłeś. Nie będzie się to jednak kwalifikować do obrotu (czyt. nie będziesz bliższy wypłacenia gotówki)
Aha, ale jak oni liczą zakład od depozytu i od bonusu? jeżeli wszystko się sumuje? o_O
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wpłacona suma oraz bonus muszą zostać obrócone czterokrotnie (4x) po minimalnym kursie 2,00 w ciągu 180 dni (w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych), aby zlecenie wypłaty było możliwe.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Wpłacona suma oraz bonus muszą zostać obrócone czterokrotnie (4x) po minimalnym kursie 2,00 w ciągu 180 dni (w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych), aby zlecenie wypłaty było możliwe.
Ja w regulaminie doczytałem się że minimalny kurs to 1,70. . .
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mam pytanie jeśli zarejestruje moją siostrę która mieszka w tym samym domu co ja będe mógł skorzystać z oferty bah ?? jeśli wpłace 700zł to dostane 350zł bonusu i będę miał 1050zł na koncie dobrze to rozumiem ??
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam pytanie jeśli zarejestruje moją siostrę która mieszka w tym samym domu co ja będe mógł skorzystać z oferty bah ?? jeśli wpłace 700zł to dostane 350zł bonusu i będę miał 1050zł na koncie dobrze to rozumiem ??
z regulaminu bonusu

Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
 
A 0

alvaro19

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu 50% . Jeśli wpłace 700zł otrzymam bonus co daje 350zł.tzn że wpłącone przeze mnie 700 zł będe mógł wypłacić i grać za bonus 350zł?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu 50% . Jeśli wpłace 700zł otrzymam bonus co daje 350zł.tzn że wpłącone przeze mnie 700 zł będe mógł wypłacić i grać za bonus 350zł?
nie ma takiej opcji, zbyt piękne by to było, byś nie musiał
swojej kasy ryzykować :]
 
K 0

kasztany

Użytkownik
Witam, jako nowicjusz mam pytanie. Czy jeśli skorzystałem z promocji 50% bonusu od pierwszej wpłaty i postawiłem już jeden zakład (wygrany) to mogę zrezygnować tych bonusowych pieniędzy i wypłacić swój depozyt? gra mi tam jednak nie odpowiada. Będę wdzięczny za pomoc
 
E 0

exit015

Użytkownik
&quot;Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 1.70 (w zakładach pojedynczych jak i wszystkich zakładach kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 700 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 4200 PLN.&quot;
1. Jeśli wpłaciłem 50 zł, dostałem 25zł bonusu, tzn że muszę 4 razy postawić 75zł na kurs 1,7? Czy to co wygrałem również?
2. Liczy się obrót, czy ogólne zakłady? Tzn czy mogę jednorazowo obstawić na kurs 6,8 (4x 1,7) żeby dokonać wypłaty?
 
B 0

boret

Użytkownik
Witam. Ja tez mam takie pytanie odnosnie bonusu. Otoz pewien czas temu zalozylem konto na bet-at-home i wplacilem tamze skromna kwote w wysokosci 100 zl. Po paru dniach grania mam 500 zl. Zadnego bonusu nie wykorzystalem. Oczywiscie wiem, ze moga te kwote wyplacic. I teraz przechodzac do sedna sprawy. Jakbym te kwote teraz wyplacil i wplacil z powrotem to bym mogl wykorzystac bonus? Tzn 500 + 250 bym dostal bonusiku. Czy mozna tak zrobic? Nie przyczepi sie bet-at-home ze to moja druga wplata do nich? Czy moze jest to nawet fizycznie niemozliwe, w sensie ze wplacajac te 500 nie bede juz mogl nawet tego pierwszego bonusowego kodu zrealizowac? Zna ktos odpowiedz na te pytanie? Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam. Ja tez mam takie pytanie odnosnie bonusu. Otoz pewien czas temu zalozylem konto na bet-at-home i wplacilem tamze skromna kwote w wysokosci 100 zl. Po paru dniach grania mam 500 zl. Zadnego bonusu nie wykorzystalem. Oczywiscie wiem, ze moga te kwote wyplacic. I teraz przechodzac do sedna sprawy. Jakbym te kwote teraz wyplacil i wplacil z powrotem to bym mogl wykorzystac bonus? Tzn 500 + 250 bym dostal bonusiku. Czy mozna tak zrobic? Nie przyczepi sie bet-at-home ze to moja druga wplata do nich? Czy moze jest to nawet fizycznie niemozliwe, w sensie ze wplacajac te 500 nie bede juz mogl nawet tego pierwszego bonusowego kodu zrealizowac? Zna ktos odpowiedz na te pytanie? Pozdrawiam
Jak sama nazwa wskazuje - jest to bonus powitalny. Zatem przy drugiej wpłacie nie możesz skorzystać tej oferty promocyjnej. Zapewniam jednak, że dość często BAH prowadzi kampanie bonusowe dla stałych klientów, zatem sprawdzaj skrzynkę mailową i forum, a się załapiesz na jakąś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom