>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

B 0

bloodberry

Użytkownik
Witam mala zmiana w regulaminie:
*Regulamin promocji:
* Akcja &quot;Bonus powitalny&quot; jest ważna od dnia 18.05.2009 (godz. 12:00)
* Bonus powitalny jest ważny tylko na pierwszą wpłatę. Maksymalna kwota bonusu to 50PLN. W przypadku wpłat powyżej 100PLN, do konta gracza zostanie dopisana tylko kwota bonusu w wysokości 50PLN.
* Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
* Przy wpłacie poprzez „Moneybookers“ bonus powitalny jest ważny tylko, gdy konto gracza zostało zarejestrowane po 28 stycznia 2009 (godz. 00:00).
* Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
* Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus powitalny nie dotyczy kasyna, pokera, gier jak i wyścigów psów.
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
* W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
* Bonus powitalny nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
* bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej w każdej chwili.
* Bonus powitalny księgowany jest tylko w przypadku, gdy wcześniej nie została zlecona wypłata.

Odnośnie kwoty i Moneybookers.
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Muszę przyznać że ciężko mi zrozumieć ten bonus... :]
Wpłacam 50 zł. Dostaje kolejne bonusowe 50 zł Czyli razem mam 100 zł ( Czy tak? ????
Aby wypłacić wygrane pieniądze muszę całą kwotę (czyli 100 zł) postawić 3 razy ( Dobrze piszę ? ???? ) Czyli razem 300 zł muszę obrócić Czy mogę np. postawić 100 zakładów po 3zł (...?) albo 10 po 30 zł itp ??
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Wykorzystany mam rozumieć obrócony tak ?? Nawet jeżeli nie wygram ? ????
Wiem że denerwujące takie pytania ale jestem początkujący takżę nie bardzo rozumie
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wykorzystany bonus to jest ze go otrzymales
a obrot to: to co wplaciles + bonus x 3 i mozesz to zrobic w 10sciu kuponach, mozesz w 100 byleby tylko zrobic odpowiednia sume obrotu
a tak pozatematem to teraz bonus jest 50% z tego co widze a nie 100% ????
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Jak już obrócę tą całą kase to dostane od BAH&#39;u jakieś powiadomienie że zrobiłem wszystko zgodnie z regulaminem i mam święty spokój?? ????
I w jakim okresie czasu muszę to obrócić?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jesli czas jest ograniczony to pisze w regulaminie promocji ktory zapewnie przeczytales wiec wiesz, jesli nic nie pisze to nic nie ma
a obrot sam musisz liczyc ????
 
S 0

slawooo89

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to 10 dni... Mój błąd że pytam... ;]
Oj to wychodzi na to że lepiej nie brać tego bonusu :p Obstawie raz kwote z bonusem, przegram i mam pograne :] Także lepiej sobie dam spokój z bonusami ????
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Nie rozumiesz jednak zasad tego bonusu. 10 dni to czas przez który możesz uruchomić bonusa od momentu zaksięgowania wpłaty. Inaczej - masz 10 dni od zaksięgowania wpłaty na uruchomienie bonusa. A czas w którym musisz obrócić pieniądze nie jest ograniczony.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

Zarabianie kasy nigdy nie było prostsze! Od 21. września do 12. października 2009 bet-at-home.com oferuje bonus 100 %*. Oznacza to, że każdy Użytkownik, który zasili w tym czasie swoje konto gracza otrzyma podwojoną wpłatę w postaci bonusa. To może być nawet 350 PLN!


*Regulamin promocji:

  • Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 21. września i 12. października 2009 (w obu przypadkach godz. 12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi 350 PLN. W przypadku wpłat powyżej 350 PLN, do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 350 PLN.
  • Akcja bonusowa dotyczy zarówno nowych jak i obecnych klientów bet-at-home.com.
  • Bonus może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać - aktywowany za pomocą kodu bonusowego - najpóźniej do 10 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
  • bet-at-home.com może zrealizować wypłatę dopiero wtedy, gdy kwota bonusu - łącznie z wpłaconą kwotą - zostanie postawiona trzy razy.
  • Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 21. września do 12. października 2009, w obu przypadkach godz. 12:00 CET).
  • Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 2,0.
  • Bonus musi zostać postawiony w przeciągu sześciu miesięcy. W przypadku niedotrzymania tego warunku, kwota bonusu zostanie automatycznie potrącona z konta gracza.
  • Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus nie dotyczy Kasyna, Gier oraz Pokera.
  • W przypadku podejrzenia o nadużycia (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, współdziałanie graczy itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu oraz anulowania wynikających z niego wygranych.
  • Bonus nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszej zapowiedzi.


Czyli:
* Do 350 zł
* Obrót x3 ( czyli 350+350 = 700 x 3 = 2100 )
* minimalny kurs 2.0
* czas obrotu 6 miesięcy
* tylko pierwsza wpłata
Czyli jak ktoś ma już konto to i tak dostanie bonus ? Bo ja to tak rozumiem, że nie tylko nowi użytkownicy :spokodfhgfh: Także jest w miarę ok, bo obrót x3 nie jest dużym, boli tylko trochę kurs bo aż 2.0 ale dla ludzi grających dubelki jest w sam raz ???? Jak dla mnie ok ;)
pozdROWienia ????
 
mlodzinalks 0

mlodzinalks

Użytkownik
Jak zrealizować ten bonus ? Wpłynęła mi dzisiaj kasa, wpłaciłem pieniądze po raz pierwsze, wpłata nie podwoiła się automatycznie a gdy wpisuje w realizacje bonusu słowo FIRST, wyskakuje &quot;Kod bonusu nie istnieje&quot;.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Pytanie: Wpłace 30 i bede miec 60 po bonusie. Obstawie za 60 zł po kursie 2.00 i bede miec 120. Więc 60 będe ogólnie już mogł wypłacić prawda?? ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pytanie: Wpłace 30 i bede miec 60 po bonusie. Obstawie za 60 zł po kursie 2.00 i bede miec 120. Więc 60 będe ogólnie już mogł wypłacić prawda?? ????
Wydaje mi się, że opisania tutaj promocja już nie jest aktualna.
BAH daje bonus 100% jednak już na trochę innych zasadach.
O wszystkich możesz przeczytać TUTAJ
tylko przeczytaj go uważnie bo padły już tam wszystkie możliwe pytania i odpowiedzi :jezora:
 
Do góry Bottom