>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Aktualna jak najbardziej.
A tak to jak monotonnie powtarza Marcin czy Vader - wyczyścić ciasteczka przed wejściem.
&quot;Cookies&quot;
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
witam chce sie zarejestrowac klikam ten specialny link z 1 postu kliknij i zarejestruj sie
i włącza się tylko ich strona, tak ma być? (wydaje mi sie to troche dziwne myslałem ze bedzie od razu rejestracjia czy cos w tym stylu)
 
M 2

matth

Użytkownik
1. Czy może mi wpłacic znajomy ze swojego konta bankowego przez przelewy24 ? W razie wypłaty oczywiscie na swoje konto.
2. Czy wysyłają list do domu po rejestracji ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie dotyczy, gdyż bonus &quot;publicznie&quot; czyli na stronie głównej nie widnieje. Tylko rejestracja ze specjalnego - promocyjnego linku upoważnia do otrzymania bonusu w przypadku pierwszego przegranego zakładu.
 
Z 0

zyhu

Użytkownik
Chciałem się dowiedzieć czy ten zakład jest na 1&gt;x&gt;2 czy również na inne opcje tego meczu.

Promocja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla adresata tej wiadomości. Witaj #####
Dzięki stawianiu zakładów przez komórkę , na mecz FC Barcelona - Real Madryt, zdobędziesz jeden bezpieczny zakład na kwotę 40zł!
Wystarczy że postawisz zakład za 40zł ze swojej komórki na ten mecz (przed meczem lub na żywo), a jeśli Twój pierwszy zakład przegra, zwrócimy ci 100% stawki!

Odwiedź nasze lobby z oprogramowaniem do komórki i dowiedz się więcej!

Powodzenia!
Zasady:
Oferta ważna tylko dla użytkownika: #####
Oferta dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego w środę 25 stycznia od 9:00 do 23:59.
Stawka zakładu musi wynosić 40zł, zakład może być postawiony jedynie na mecz FC Barcelona - Real Madryt (Puchar Hiszpanii)
Bonus zostanie dodany do Twojego konta już 26 stycznia o godzinie 12:00 i musi zostać obrócony 3-krotnie przed wypłatą z konta.
Oferta nie może być łączona z innymi promocjami w Unibet
 
ryan 26

ryan

Użytkownik
Aktywny cashback 100zł?
Po wejściu w link z forum ZERO info o bonusie, w formularzu rejestracyjnym też.
A zawsze była formułka o akceptacji bonusa + odnośnik do jego regulaminu...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aktywny cashback 100zł? Po wejściu w link z forum ZERO info o bonusie, w formularzu rejestracyjnym też. A zawsze była formułka o akceptacji bonusa + odnośnik do jego regulaminu...
Proszę czytać tematy, a nie co chwilę pytać o to samo.
Bonus jest aktywny, ale informacji nie znajdziecie na stronie głównej, gdyż od kilku miesięcy tylko wybrani partnerzy mogą oferować promocję &quot;zakład bez ryzyka&quot;.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mam pytanie jesl siostra posiada konto w unibecie, ale nie korzystala z zadnych bonusow moge zalozyc konto i ubiegac sie o bonus? czy przy wplacie przez moneybookers mozna skorzystac z bonusu? z gory dziekuje za odpowiedz.
 
S 0

sezmar

Użytkownik
ponawiam pytanie, czy przez mb mozna ubiegac sie u zaklad bez ryzyka do 100 pln? w pierwszym poscie jest napisane, ze tylko przelew/karta, ale w innym watku ktos pisal, ze mb tez. chcialbym rozwiaz watpliwosci przed zlozeniem depozytu.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Witam, promocja nadal aktualna ? Pytam, bo po kliknięciu w link na 1 stronie przekierowuje na główną Unibet ;)
P.S z tym zakładem jest tak, że np. stawiam 100 na mecz i w przypadku przegranej oni z powrotem zwracają 100 złotych na moje koncie na Unibecie ? I jeszcze jedno czy po pierwszej wpłacie jest gdzieś informacja, że mam taki bonus do wykorzystania ? Przepraszam, że pytam, ale nie korzystałem do tej pory z takiego bonusu, a nie chciałbym ewentualnie głupio stracić pieniędzy, pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
bo ma przenosić, system Cie odpowiednio rejestruje.
Nie, nie ma takiej informacji, po prostu grasz.
 
S 0

sezmar

Użytkownik
przed depozytem mozesz spytac na livechat, oni sprawdza, czy twoje konto kwalifikuje sie do cashback w razie przegranej.
 
Do góry Bottom