>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do kilku godzin powinien być zwrot.
Jeśli nie będzie to podaj na priv swój login, sprawdzimy to czy faktycznie rejestrowałeś się z promocyjnego linku. (nie raz podkreślałem wyczyszczenie ciasteczek przed rejestracją)
 
B 14

bartekczl

Użytkownik
Zarejestrowałem się ze strony głównej serwisu. Czy przysługuje mi bonus? BTW te promocje powinny być widoczne na stronach bukmachera, a nie na forach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na 100% nie otrzymasz bonusu, bo Unibet nie oferuje dla nowych graczy żadnej promocji dla nowych graczy.
Tylko poprzez fora jak nasze, można otrzymać bonus 100zł zwrotu.
 
areck 213

areck

Użytkownik
ta promocja wciąż jest aktualna? wolę zapytać tutaj, tam nie mogę się dobić do livechatu ;)
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
Siemka.
A pytanie mam takie: czy jeśli wpłace pieniądze od siebie z konta bankowego na kolegi konto na unibecie i wypłata spowrotem jak cos do mnie na konto to czy taki depozyt kwalifikuje sie do zakladu bez ryzyka?

PS: konto na siebie juz posiadam jak cos na Unibecie
 
suiram1 0

suiram1

Użytkownik
Po przegraniu pierwszego zakładu bez ryzyka, wiem że trzeba obrócić tym zwrotem 3 razy po kursie co najmniej 1.6. Mam pytanie: czy zakłady &quot;live&quot; też się w to wliczają ?
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Witam.Mam pytanie.
Zarejestrowałem się przez link uprawniający do otrzymania promocji.
Wpłaciłem 100 zł :
19-3-12 17:50 Depozyt w Moneybookers 100 zł
Zagrałem za 100 zł :
19-3-12 18:05 Stawka Pokaż szczegóły -100 zł
Przegrałem zakład i zwrócili mi tylko 50 zł oznaczone jako premia :
19-3-12 20:23 Premia 50 zł
Czy to normalne ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
16 marca promocja uległa zmianie. Powinna być informacja przy rejestracji konta.
Aktualnie to:
Otwórz konto, zrób depozyt i wnieś zakład.
Zwracamy 50% stawki w razie przegrania pierwszego zakładu, aż do 150 zł.
W razie przegranej dostaniesz zwrot połowy wartości swojej pierwszej stawki, od 1 aż do 150 złotych.
Oferta obejmuje zarówno zakłady tradycyjne jak i zakłady LIVE.
To jest oferta tylko dla nowych graczy zarejestrowanych na polskiej stronie Unibet.
Unibet zastrzega sobie prawo do cofnięcia bonusa osobom, które będą próbowały nadużywać promocji.
Zwrot, który otrzymasz w przypadku przegrania swojego pierwszego zakładu podlega warunkom ośmiokrotnego obrotu w zakładach bukmacherskich lub w lobby gier.
Zwrot pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia zakładu.
Aby wykonać wymagany obrót należy wnieść zakład po kursie 1.6 lub wyższym.
Musisz mieć 18 lat lub więcej aby móc założyć konto w Unibet.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
To ja mam pytanie odnośnie tego.
Zalozylem konto w unibet pod koniec 2010 roku. Nigdy tam nie zagralem i nigdy nie wplacalem zadnych pieniedzy. Czy jesli na przyklad dzisiaj wplace kase to bedzie mi przyslugiwal cashback?
Pozdro
 
Do góry Bottom