>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

X 1

xrazorx

Użytkownik
dostałem 50% zwrotu z przegranego zakładu, musze go obrócić 8 razy po kursie min.1,6 i mam takie pytanie mam caly czas grac za max stawke czy po prostu 8 kuponów po 70zl ( tyle dostałem zwrotu ) czyli np. postawie 70zl na kurs 2 wygram 140zl i nastepny znowu za 70 tak? czy za całą kwote ugraną z bonusu czyli 140 ? dzieki za odp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz obstawiać nawet po stawce 2zł. Nie ma to znaczenia, musisz obrócić określoną kwotę po kursie (może być AKO) 1.60.
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
Czy ten bonus nadal jest dostępny? Właśnie załozyłem konto w UNIBET ale o żadnym bonusie mnie nie informowali, a jeżeli jest dostępny to poprostu stawiam ten zakład do 150 zł gdy nie siada zwracają połowę , ale czy musze gdzieś aktywować ten bonus żeby mi zaliczyli ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus aktualny.
Informacja na 100% była przy rejestracji, aczkolwiek mało widoczna. Przy rejestracji, gdy wpisywałeś hasło masz info o bonusie i automatycznie zaznaczoną opcję o aktywacji bonusu.
 
D 0

dobrywujo

Użytkownik
Ja rowniez widze tylko ten bonus 150 zl, w sensie ze wplacam 300 zl stawiam i zwracaja 50% tej kasy ( wlasnie defaultowo zaznaczone na yes przy rejestracji ten 150 jest, a o tym 100 zl, o ktorym jest ten temat nic nie ma chyba : O )
 
T 9

theart

Użytkownik
To jest ta stówka czy nie ma jej?
I czy obrót musi być na różne spotkania? Czy można obstawiać dwudrogowe na różnych kuponach?
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Zwrot, który otrzymasz w przypadku przegrania swojego pierwszego zakładu podlega warunkom ośmiokrotnego obrotu w zakładach bukmacherskich lub w lobby gier.
Nie rozumiem tej kwestii, jeżeli przykładowo wpłacam 100zł i robię zakład za 100zł -&gt; przegrywam go. Na konto otrzymuję cashback w wysokości 50zł. I co teraz? Ośmiokrotny obrót.. mam obrócić 8x 50zł? nie rozumiem..
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak masz postawić 8x50 zł tylko nie wiem po jakim kursie minimalnym ale pewnie coś kolo 1.4-1.5
 
Do góry Bottom