>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Miałem zamiar założyć całkiem nowy temat gdyż promocja uległa znacznym zmianom ale może łatwiej będzie dopasować treść tematu.
Podstawowe zmiany to:
- Bonus wynosi teraz 100% aż do 33 euro.
- Bonus ten jest tylko dla nowych użytkowników
- Wymagany do obrotu kurs wynosi 1,7 (5X)
https://www.stryyke.com/mys_coupon_info?token=FirstPayInTopUp
Wszyscy, którzy skorzystali z innych bonusów dogrywają je na starych zasadach. Reszta bonusów jakie są teraz na stryyke podlega obrotowi po kursie minimalnym 1,7
Stryyke przewiduje jednak również bonus dla starych użytkowników w wysokości 10% aż do 1000 euro. Oznacza to, że można dostać przy depozycie tej wielkości 100 euro.
https://www.stryyke.com/mys_coupon_info?token=10%TopUp
Bonus ten jest jednak przewidziany TYLKO dla tych użytkowników (widoczny tylko po zalogowaniu), którzy nigdy do tej pory nie skorzystali z żadnej akcji bonusowej na zakłady z wyłączeniem frendship bonus.
W miesiącu kwietniu prawo do skorzystania z tzw. reload bonus (właśnie tego z 10%) mają wszyscy użytkownicy, którzy skorzystają z nowej akcji aż do 33 euro.
Jeśli macie wątpliwości chętnie pomogę
 
K 18

klakson

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Miałem zamiar założyć całkiem nowy temat gdyż promocja uległa znacznym zmianom ale może łatwiej będzie dopasować treść tematu.
Podstawowe zmiany to:
- Bonus wynosi teraz 100% aż do 33 euro.
- Bonus ten jest tylko dla nowych użytkowników
- Wymagany do obrotu kurs wynosi 1,7
https://www.stryyke.com/mys_coupon_info?token=FirstPayInTopUp
Wszyscy, którzy skorzystali z innych bonusów dogrywają je na starych zasadach. Reszta bonusów jakie są teraz na stryyke podlega obrotowi po kursie minimalnym 1,7
Stryyke przewiduje jednak również bonus dla starych użytkowników w wysokości 10% aż do 1000 euro. Oznacza to, że można dostać przy depozycie tej wielkości 100 euro.
https://www.stryyke.com/mys_coupon_info?token=10%TopUp
Bonus ten jest jednak przewidziany TYLKO dla tych użytkowników (widoczny tylko po zalogowaniu), którzy nigdy do tej pory nie skorzystali z żadnej akcji bonusowej na zakłady z wyłączeniem frendship bonus.
W miesiącu kwietniu prawo do skorzystania z tzw. reload bonus (właśnie tego z 10%) mają wszyscy użytkownicy, którzy skorzystają z nowej akcji aż do 33 euro.
Jeśli macie wątpliwości chętnie pomogę
Tylko raz po kursie 1.7 ??
 
K 0

kowmar

Użytkownik
Mam pytanie, czy to normalne ze czekam na wyplate z moneybookers juz 6dzien ?
Napisalem do supportu to mi tylko odpisali, ze wyplata jest w trakcie realizacji.. Gralem u roznych bukmacherow, ale takiej zwloki przy wyplacie nie mial zaden z nich :/ (oczywiscie wykonalem wymagany obrot i wyslalem potrzebne dokumenty)
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Z wiadomych względów muszę podbić ten temat.

Akcja bonusowa, o której wam mówiłem wcześniej jest wstępnie ustalona do końca kwietnia. Mam jednak nadzieję, że zostanie przedłużona ale o tym jeszcze was poinformuję.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
ja mam pytanie . Jak zerejestrowalem sie ok 1 miesiaca temu 2 tyg nie pamietam dokladnie :p to dostane bonus ? ten 100 % ??
Jak nie korzystałeś z bonusu od zakładów możesz wziąć reload. 10% od depozytu. Zapytaj się jednak najlepiej supportu podając im w mailu swoją nazwę użytkownika.
 
D 2

dar852

Użytkownik
Dlaczego support jest tak nędzny jeżeli chodzi o wypłaty czekam sobie jakiś już czas ale to nie jest główny problem jeżeli firma chce wejść na rynek pobyć dłużej to klientowi należy się odpowiedź jak psu buda! Czy dokumenty dotarły że wypłata jest w trakcie a nie olanie klienta ...to nie świadczy dobrze o firmie!
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Wydaje mi się, że się niepotrzebnie unosisz gdyż ja na forum załatwiam dużo więcej niż support jest w stanie sobie wyobrazić. Jak masz z nimi jakiś problem to chętnie jednak im przekażę uwagi. Support odpowiada na wszystkie maile z tego co mi wiadomo, ale ja kontroluję od czasu do czasu maile pisane w języku polskim. Jeśli masz problem niecierpiący zwłoki, jak np wypłata to proszę napisz mi na priva swój nick a ja postaram się zmazać to złe wspomnienie. A dodając jeszcze coś zupełnie poważne. Support powoli wychodzi z zadyszki związanej z wypłatami. Dajcie im proszę jeszcze tylko chwilę czasu.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
mam pytanie chce wypłacić pieniadze czy wystarczy teraz wkleic pierwsza strone z dowodu w tej nowej opcji?i nie trzeba jez wysylac tego potwierdzenia wyplaty?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
mam pytanie chce wypłacić pieniadze czy wystarczy teraz wkleic pierwsza strone z dowodu w tej nowej opcji?i nie trzeba jez wysylac tego potwierdzenia wyplaty?

Nie trzeba wysyłać już potwierdzenia wypłaty. Możesz (ale nie musisz) zostać poproszony o dosłanie dwóch stron dowodu. Niebawem będzie to i tak wymagane podczas uploadu na stronie. Najlepiej jest więc zatem jeśli masz jeden plik z dwoma stronami dowodu.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
stryyke_expert chce zamiescic ten skan dowodu na waszej stronie tam pisze ze max rozmiar to 1024bk moje zdjecie ma mniej pisze ze moze to byc jpg a jak takie zalanczam to mi wyskakuje blad Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed.Inne formaty tez probowalem i to samo wyskakuje.Co mam zrobic??
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
stryyke_expert chce zamiescic ten skan dowodu na waszej stronie tam pisze ze max rozmiar to 1024bk moje zdjecie ma mniej pisze ze moze to byc jpg a jak takie zalanczam to mi wyskakuje blad Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed.Inne formaty tez probowalem i to samo wyskakuje.Co mam zrobic?????
 
Do góry Bottom