>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Promocja trwa do 30 wrzesnia jezeli jutro czyli 27 wrzesnia zrobie przelew to dostane bonus?decyduje data wpłyniecia pieniedzy na konto expektu czy data wyslania pieniedzy??
W druku przelewu jako nazwe odbiorcy wpisac Expekt.com Ltd to wiem a w nazwie odbiorcy ciag dalszy wpisac Bank BPH Poland czy Bank BPH BPK w Warszawie??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
expekcie skonczyla mi sie kasa juz jakis czas temu i mysle teraz nad wyborem jakiegos buka i mam pytanie czy jest jakas teraz promocja związana z powrotem do expekta np. 100% depozytu???
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
expekcie skonczyla mi sie kasa juz jakis czas temu i mysle teraz nad wyborem jakiegos buka i mam pytanie czy jest jakas teraz promocja związana z powrotem do expekta np. 100% depozytu???
Raczej tylko jak dostaniesz od nich maila. Ja niedawno mialem 100% do 100 PLN na powrot.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A jak dlugo byles nieobecny?
W styczniu gralem ostatni raz, a bonus powrotny zaproponowali mi we wrzesniu. Nie ma chyba jednak zadnej reguly na to. Moja dziewczyna grala ostatnio w Expekt w tamtym roku i od tego czasu zadnej propozycji bonusa powrotnego nie dostala.
Pozdro
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ja dostalem po 2 miesiacach w bwinie np, ale w expekcie widac za male przerwy mam :p
moze napisac na support i sie spytac czy jest regula czy nie
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja dostalem po 2 miesiacach w bwinie np, ale w expekcie widac za male przerwy mam :p
moze napisac na support i sie spytac czy jest regula czy nie
W Bwinie to srednio co 2-3 miesiace dostaje, ostatnio tez dostalem w Unibet (choc tylko 50%). Napisanie do Expekt w tej sprawie chyba nic nie pomoze. Kiedys do nich pisalem, czy nie maja aktualnie jakiegos bonusa dla starych klientow i niestety nic mi nie dali. Sprobowac mozna, ale....
 
T 0

tasak24

Użytkownik
Chciałbym mieć 100% jasność, że rozumiem warunki tej promocji zanim wypłace pieniądze...
Wpłaciłem 150zł i 150zł dostałem gratis z tego co rozumiem wymagany obrót=750 zl a dokonałem takich zakładów:
1.Stawka 100 zł kurs 2.1 wygrana 210zł
2. 150zł 1.75 262.50zł 1.75&gt;&gt;&gt; obstawiłem jeden mecz
3. 100zł 1.69 (Przgrałem mam nadzieje ze to nie ma nic do rzeczy:] )
4. 150zł 4.49 673.50zł
5.W trakcie i dziś się konczy wszystko postawiłem za 250zł kurs ponad 1.5
6.w trakcie za 10zł ???? kurs ponad 1.5
Proszę o szybką odp czy po zakonczeniu ost zakładów moge juz wybrac pozostała sumę nawet jeśli przegram ????
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Warunki promocji się zmieniły więc mam pytanie:
Czy nadal jest tak samo że kurs 1.50 jako ako?
/Lepiej sformułowane:
Mam pytanie odnosnie promocji,wymagany kurs to 1,50 a czy moze byc AKO? Np. 1,25 x 1,25?
I jeszcze tak na marginesie
Zamierzam razem z kolegą wpłacić kasę na jedno konto i pytanie czy możemy korzystać we dwóch z tego konta z dwóch komputerów(mamy takie samo IP zew.) ?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Moe byc ako. Mozesz meic nawet 10 spotkac po kursie 1.05 wazne zeby ako było 1.5 lub wyzsze a z tym czy zkumplem mozecie korzystac to mi sie wydaje ze jesli macie to samo IP to raczej mozecie.
 
P 0

pavlinho

Gość
Witam.
Mam dwa pytania.
1. Czy nietrafione kupony wliczają się do obrotu bonusem?
2. Czy po obróceniu bonusu mogę pieniądze które posiadam na koncie przetransferować na bingo?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedż.
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
W piątek o 12 wysłałem email z prośbą o bonus wszystkie warunki spełniłem napisałem tak jak powinno być a bonusu nie ma. Ile to może trwać? Mam nadzieję że w Sobotę też pracują...
 
D 0

despersky

Użytkownik
Czesc Ziomki !!
Mam takie pytanie odnośnie tej promocji, załóżmy taką sytuacje wpłaciłem 40 zł dostałem 40 zł które musze obrócić 3 razy po min. ako 1,5 i tak:
1. czy musze te 3 razy wykonac jednoczesnie?
2. jesli nie, to czy w przypadku postawienia kasy 40 x 1,5 = 60 zł i wygraniu tego zakładu i po powtórzeniu tego procederu 3 krotnie na moim konice bedzie kwota 220 zł (40 zł depozytu + 180 zł wygranej z bonusem)
3. czy, jezeli obstawiam 3 -krotnie bonus po ako 1,5 i za pierwszym razem wygrywam 60 zł to za drugim musze obstawiac 60 zł czyli razem z wygraną czy tylko 40 zł
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Czesc Ziomki !!
Mam takie pytanie odnośnie tej promocji, załóżmy taką sytuacje wpłaciłem 40 zł dostałem 40 zł które musze obrócić 3 razy po min. ako 1,5 i tak:
1. czy musze te 3 razy wykonac jednoczesnie?
2. jesli nie, to czy w przypadku postawienia kasy 40 x 1,5 = 60 zł i wygraniu tego zakładu i po powtórzeniu tego procederu 3 krotnie na moim konice bedzie kwota 220 zł (40 zł depozytu + 180 zł wygranej z bonusem)
3. czy, jezeli obstawiam 3 -krotnie bonus po ako 1,5 i za pierwszym razem wygrywam 60 zł to za drugim musze obstawiac 60 zł czyli razem z wygraną czy tylko 40 zł
a czy tam nie trzeba obrócić 5 razy ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom