>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeżeli zarejetruje się dzisiaj to załapie się na promocje i czy bedzie ona przedłużona na maj ?
1. Tak, dzisiaj ostatni dzień promocji.
Warunek to rejestracja ze specjalnego linku oraz dokonany depozyt.
2. Nie wiadomo, czy zostanie przedłużona.
@Biały Wilk
Wstrzymaj się do jutra.
Nie zwlekaj! Nie rób lipy! Odbierz 2 bonusy &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Odbierz unikalną koszulkę Hardcorowego Koksa gratis!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
czy ktokolwiek otrzymał bonus +120zł od 27.04?
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
I co dodali już te bonusy 100%?
Bo ja to czekam już z 10 dni a na pierwszej stronie tego działu pisze że do 48h dodają ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak sie dziś zarejestruje dostanę te bonusy ?
Tak.
Dzisiaj zostały dopisane kolejne bonusy. Zgłoszenia 1-7 maj oraz zaległych osób, które wysłały PW lub e-mail z poprawnymi danymi.
Sprawdźcie konta i w razie problemów --&gt; priv.
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
A ja mam dośc dziwna sytuacje bo dostalem bonus 3x. Jesli tak zostanie to dziekuje. ale nie chce miec poxzniej problemow w razie wypłaty. napisalem na priv ale 0 odzewu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy rejestracji zniknęło pole z miejscem na wpisanie kodu bonusowego.
Kod nie jest tak ważny, jak rejestracja z promocyjnego linku.
Napisałem maila na [email protected] a bonus nie został dopisany. Napisałem pw do Marcin Odra - zero odzewu...
Dopisywanie bonusów nie odbywa się automatycznie, dlatego trzeba czekać na kolejną turę (która będzie w poniedziałek). Nie wysyłam też żadnych potwierdzeń typu &quot;przeczytałem wiadomość&quot; bo nie mam na tyle czasu, aby na każde PW czy e-mail odpisywać. Wystarczy, że przeczytam i skieruje sprawę do managera.
A ja mam dośc dziwna sytuacje bo dostalem bonus 3x. Jesli tak zostanie to dziekuje. ale nie chce miec poxzniej problemow w razie wypłaty. napisalem na priv ale 0 odzewu
Jw.
W poniedziałek zostanie odjęty bonus od Twojego konta.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Dzisiaj zostały dopisane kolejne bonusy. Zgłoszenia 1-7 maj oraz zaległych osób, które wysłały PW lub e-mail z poprawnymi danymi.
Sprawdźcie konta i w razie problemów --&gt; priv.
Tylko że napisałem maila zgłoszeniowego przed 7 Maja. No ale może zrobiłem coś źle. Wysłałem do Ciebie(Marcin) reklamację, więc czekam do Poniedziałku na kolejną turę dopisywania bonusów.
 
B 73

br1t

Użytkownik
witam zarejestrowalem sie z 1 linku ma to jakies znaczenie przy dostaniu bonusu 100% do 125 zl ?
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Czy przy wpłacie Skrill niema problemu z przyznaniem bonusów? I czy jeszcze dziś załapałbym się na przyznanie tego bonusu, czy już w następny poniedziałek ?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
No to dziś była kolejna tura dopisywania bonusów a u mnie na koncie dalej 0.
Marcin możesz się dowiedzieć o co chodzi ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj nie dopisywali bonusów bo mieli awarie. Prawdopodobnie dzisiaj zostaną dopisane. Dam tutaj informacje.
Wpłata przez skrill upoważnia do otrzymania bonusy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom