>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
jw , wszystko gra
trafiło sie idealnie ,bo niecale pol dnia i bonus dopisany
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
jeżeli dzisiaj doładowałem depozyt i wysłałem maila na bonus 100% muszę z pierwszym zakładem czekać aż doładują mi bonus, czy mogę już postawić zakłady, a bonus i tak mi przyznają w wysokości depozytu? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
witam czy dobrze rozumiem ze jak wpłace 620 zł dostane 250 zł bonusu i po wyslniu maila kolejne 120zl?
Tak, wszystko dobrze rozumiesz.
Niestety, nie udalo się dzisiaj dopisać bonusów. Zostaną zaksięgowane w poniedziałek z samego rana. (także zgłoszenia z weekendu)
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 120PLN
Czyli obrót 6x po kursie 1,50 i można wypłacić tak?\
A bo nie doczytałem, czyli wpłacę 120zł to będę mieć 120zł moich wpłąconych, 100% bonus pierwszy czyli będę mieć 240zł + drugi bonus 50% czyli łącznie 300zł będę mieć przy wpłacie 120zł tak?
I te 300zł muszę obrócić 6x po kursie 1,5 aby móc wypłacić? Czy tylko kwotę bonusu trzeba obrócić ??
I ta koszulke hardkorowego koksa to dostaję na dane z rejestracji tak ? Jest ona płatna, ja pokrywam koszt przesyłki ? Ile się na nią czeka od wpłaty pieniędzy do bukmachera?
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
@Marcinie Odra ten post jest skierowane do ciebie.
Rozumiem że promocja 50% do 250zł jest i aby móc wypłacić hajs od bukmachera trzeba dokonać obrotu 12x po kursie 1,5 w przypadku tej promocji tak?
A jak się ma promocja 100% od wpłaty od was? Tutaj bonus trzeba obrócić 6x po kursie 1,5 tak ?
I ta promocja 100% od was ważna jest do końca kwietnia tak? Dobrze zrozumiałem?
Oraz muszę tutaj zagrać 6x po kursie 1,5 za kwotę bonusu czy za kwotę depozytu+bonusu?
Mogę zrezygnować np, z promocji 50% do 250zł a wziąść tylko promocje od was czyli 100% od pierwszej wpłaty? Oraz w jaki sposób zrezygnować z tamtej pierwszej promocji?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rozumiem że promocja 50% do 250zł jest i aby móc wypłacić hajs od bukmachera trzeba dokonać obrotu 12x po kursie 1,5 w przypadku tej promocji tak?
Tak
A jak się ma promocja 100% od wpłaty od was? Tutaj bonus trzeba obrócić 6x po kursie 1,5 tak ?
Tak
I ta promocja 100% od was ważna jest do końca kwietnia tak? Dobrze zrozumiałem?
Dobrze rozumiesz, może zostanie przedłużona, ale tego nie jestem w stanie potwierdzić. Lepiej nie czekać...
Oraz muszę tutaj zagrać 6x po kursie 1,5 za kwotę bonusu czy za kwotę depozytu+bonusu?
Bonus
Mogę zrezygnować np, z promocji 50% do 250zł a wziąść tylko promocje od was czyli 100% od pierwszej wpłaty? Oraz w jaki sposób zrezygnować z tamtej pierwszej promocji?
Możesz zrezygnować, wówczas nie dokonujesz tej czynności:
3. Przejdź do “Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i wybierz bonus sportowy.
Wystarczy czytać ze zrozumieniem, albo użyć opcji szukaj, temat już był poruszany...
12 x obrót bonsuem 250 zl 1x 500 zl ? a co z tym 120 zl ?
Depozyt nie wlicza się w obrót
120zł bonusu obracasz 6x
 
E 0

easyrider92

Użytkownik
Trochę tego nie rozumiem. Wplacajac 500 zl otrzymam 250 zl bonusu i 120 extra . Za jaka sume łacznie musze zagrać aby miec możliwość wyplaty?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom