>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeżeli zarejetruje się dzisiaj to załapie się na promocje i czy bedzie ona przedłużona na maj ?
1. Tak, dzisiaj ostatni dzień promocji.
Warunek to rejestracja ze specjalnego linku oraz dokonany depozyt.
2. Nie wiadomo, czy zostanie przedłużona.
@Biały Wilk
Wstrzymaj się do jutra.
Nie zwlekaj! Nie rób lipy! Odbierz 2 bonusy &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Odbierz unikalną koszulkę Hardcorowego Koksa gratis!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
czy ktokolwiek otrzymał bonus +120zł od 27.04?
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
I co dodali już te bonusy 100%?
Bo ja to czekam już z 10 dni a na pierwszej stronie tego działu pisze że do 48h dodają ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak sie dziś zarejestruje dostanę te bonusy ?
Tak.
Dzisiaj zostały dopisane kolejne bonusy. Zgłoszenia 1-7 maj oraz zaległych osób, które wysłały PW lub e-mail z poprawnymi danymi.
Sprawdźcie konta i w razie problemów --&gt; priv.
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
A ja mam dośc dziwna sytuacje bo dostalem bonus 3x. Jesli tak zostanie to dziekuje. ale nie chce miec poxzniej problemow w razie wypłaty. napisalem na priv ale 0 odzewu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy rejestracji zniknęło pole z miejscem na wpisanie kodu bonusowego.
Kod nie jest tak ważny, jak rejestracja z promocyjnego linku.
Napisałem maila na [email protected] a bonus nie został dopisany. Napisałem pw do Marcin Odra - zero odzewu...
Dopisywanie bonusów nie odbywa się automatycznie, dlatego trzeba czekać na kolejną turę (która będzie w poniedziałek). Nie wysyłam też żadnych potwierdzeń typu &quot;przeczytałem wiadomość&quot; bo nie mam na tyle czasu, aby na każde PW czy e-mail odpisywać. Wystarczy, że przeczytam i skieruje sprawę do managera.
A ja mam dośc dziwna sytuacje bo dostalem bonus 3x. Jesli tak zostanie to dziekuje. ale nie chce miec poxzniej problemow w razie wypłaty. napisalem na priv ale 0 odzewu
Jw.
W poniedziałek zostanie odjęty bonus od Twojego konta.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Dzisiaj zostały dopisane kolejne bonusy. Zgłoszenia 1-7 maj oraz zaległych osób, które wysłały PW lub e-mail z poprawnymi danymi.
Sprawdźcie konta i w razie problemów --&gt; priv.
Tylko że napisałem maila zgłoszeniowego przed 7 Maja. No ale może zrobiłem coś źle. Wysłałem do Ciebie(Marcin) reklamację, więc czekam do Poniedziałku na kolejną turę dopisywania bonusów.
 
B 73

br1t

Użytkownik
witam zarejestrowalem sie z 1 linku ma to jakies znaczenie przy dostaniu bonusu 100% do 125 zl ?
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Czy przy wpłacie Skrill niema problemu z przyznaniem bonusów? I czy jeszcze dziś załapałbym się na przyznanie tego bonusu, czy już w następny poniedziałek ?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
No to dziś była kolejna tura dopisywania bonusów a u mnie na koncie dalej 0.
Marcin możesz się dowiedzieć o co chodzi ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj nie dopisywali bonusów bo mieli awarie. Prawdopodobnie dzisiaj zostaną dopisane. Dam tutaj informacje.
Wpłata przez skrill upoważnia do otrzymania bonusy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom