>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

Status
Zamknięty.
K 0

kaararil

Użytkownik
Witam

Czy to będzie pierwsza taka tura od kilkunastu dni? Bo ja wysłałem już dwa razy zgłoszenie, również na priv ale bonusa wciąż nie otrzymałem, depozyt robiłem jeszcze 29 kwietnia. Wiem że mieli jakies problemy techniczne, niemniej zastanawiam się czy w ogóle warto jeszcze liczyć, że ten bonus otrzymam? :?

pozdrawiam
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Ja tez czekam od 30 kwietnia, wiec chyba warto, bo widac, ze te zgloszenia z koncowki kwietnia gdzies zginely, bo znajomy z 5 maja dostal poprzednio. Jesli nie ponawiales tamtego maila to lepiej to zrob.
 
K 0

kaararil

Użytkownik
Witam

Właśnie wysyłałem już zgłoszenie dwa razy. Zastanawiam się czy to dlatego że przegrałem już swój depozyt i zostały mi tylko jakies grosze na koncie.
Panie Marcinie prosze o odpowiedź.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystkie zaległe bonusy pojawią się do piątku.
Właśnie wysyłałem już zgłoszenie dwa razy. Zastanawiam się czy to dlatego że przegrałem już swój depozyt i zostały mi tylko jakies grosze na koncie.
Nie ma to nic wspólnego. Bonus otrzymasz. Po prostu osoba, która dopisuje bonusy w Betsafe robi to troszkę &quot;nieudolnie&quot; i od przyszłego tygodnia ten proces będzie robiła inna osoba.
 
M 4

marcin0147

Użytkownik
witam jak pisałem wczesniej ze dostałem pomyłkowo 3x ten bonus i sprawa miała być załatwiona to teraz przy kolejnej turze dostałem 4x... A chciłabym w koncu moc go wykorzystac normalnie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
witam jak pisałem wczesniej ze dostałem pomyłkowo 3x ten bonus i sprawa miała być załatwiona to teraz przy kolejnej turze dostałem 4x... A chciłabym w koncu moc go wykorzystac normalnie
Graj normalnie. Jak się pomylili to ich strata ;)
 
P 2

parisan

Użytkownik
Marcin jakieś rozmowy z bukmacherami w sprawie nowych bonusów/reloadów na mundial ? może betsson w końcu odżyje jak betsafe ?
 
N 0

natkan

Użytkownik
zmienili warunki obrotu bonusu na takie co byly wczesniej ????
3. Bonus wraz z depozytem musi zostać obrócony minimum 4 razy w zakładzie podwójnym lub wielokrotnym, przy kursie 2.25 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
 
S 0

slotysz

Użytkownik
Witam Panie Marcinie, pisałem w zeszłym tygodniu do Pana priv odnośnie przypisania zaległego bonusu, ale nic się nie dzieje na koncie.
Temat na forum ucichł, rozumiem jakieś techniczne kłopoty betsafe, ale ciągnie się to już długo..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Napisz reklamacje na adres e-mail: [email protected] .
Przy kolejnej turze dopisywania bonusów otrzymasz bonus.
Wczoraj zostały zaksięgowane bonusy z dnia 15-19.05 (data rejestracji konta) + kilka zaległych. W Betsafe jest już lista z dni 20-27.05 + kilka zaległych i czeka ona na zasilenie.
 
P 0

piec

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się przed chwilą (po Waszym linku), ale nie było nigdzie pola do wpisania kodu. Czy załapie się na bonus?
I jeszcze pytanie, z którego maila mam wysłać prośbę o bonus? Z maila, który mam podpięty pod forum czy pod betsafe?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom