>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
T 9

tosterkm

Użytkownik
Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.

Oferta zakończy się o 23:59 czas UK 31. marca 2013.
Na obrót bonusem mamy 90 dni, więc bonus otrzymany powiedzmy 1 lutego 2013 r. można obracać 3 miesiące, więc do końca kwietnia (w przybliżeniu). Oferta kończy się jednak z końcem marca. PYTANIE: Czy po końcu promocji (23:59 czas UK 31. marca 2013) można nadal obracać przyznane już bonusy?

Wydaje mi się, że tak i z końcem marca kończy się przyznawanie bonusów, a obracać można 90 dni, jednak chcę się upewnić, żeby uniknąć niemiłej niespodzianki.

EDIT:
Możliwość obracania bonusem otrzymujemy dopiero po jednokrotnym obróceniu depozytem. Zakładając, że wpłacam 200zł muszę obrócić 200zł plus 3x(200+200) czyli w sumie wymagany obrót to 1400 zł. Czyli siedmiokrotność wartości bonusa.
 
anzelmo 197K

anzelmo

Użytkownik
jak tam jest z bonusem przez kom trzeba zrobić depozyt przez kom i wszystkie zakłady przez kom oferta taka jak na stronie czy tylko podstawowe rzeczy?
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
już nie rozumiem , np wpłacam 200 zł obstawiam np jeden mecz za 1,5 za 200 zł , przegrywam i co dalej musze wpłacać bo depozytu nie rusze ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bonus mobile 100+100 a trzeba zagrac &quot;stawkę i bonus należy zagrać trzy razy&quot; wiec jak 300? 200 x 3 to jest 600
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie pancio, obracasz bonus. Ważne jest zagranie pierwszego zakładu po kursie minimum 1,50, nie ako 1 pozycja musi mieć taki kurs. Tylko jakbyś postawił po niższym kursie, to nie mógłbyś grać za bonus. Wtedy do odblokowania możliwości gry za bonus musiał byś ponownie wpłacić i zagrać po wymaganym kursie. A tak w ogóle to te pytania cały czas się powtarzają. Wystarczy dokładnie przejrzeć ten wątek. Ja nigdy jeszcze w bet365 nie grałem, a wiem.
 
R 16

rumba11

Użytkownik
O co chodzi z tym bonusem ,bo nie czaje ???
Witaj Kamil

W środę 13. lutego, Real Madryt i Man Utd zmierzą się ze sobą w 1/8 Ligi Mistrzów UEFA na Santiago Bernabeu i aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.

Postaw zakład przedmeczowy na to emocjonujące spotkanie, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w czasie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele, wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.

Baw się dobrze!
Zespół bet365

Regulamin ma zastosowanie
 
M 0

marcinnnnn

Użytkownik
pytanko na przykładzie
wpłacam 200zł więc promocyjnie mam 400zł
chce grać po jednym meczu za kursy 2 lub wiecej
stawiam powiedzmy 2 kupony po takich kursach i jeden wchodzi a drugi nie czyli wychodzi że jestem na swoim jeśli chodzi o finanse i mam już jeden obrut depozytem tak??
na stronie przeczytałem że żeby obracać bonusem musisz conajmniej raz obrócić depotytem wiec w takim przypadku juz kwalifikuje sie do obracania bonusem stawiając swoje 2 wcześniejsze kupony tak??
pytam bo jeśli tak by było zmieniłbym swój system obstawiania na kursy takie same ale po 200zł.to dość istotne bo przy powiedzmy 50% skutecznosci czyli jeden kupon wchodzi a drugi nie wciąż będę na swoim ale obracam kwotami.
podsumowując:
-pierwszy tydzień (400zł -200depozyt+200bonus) 2 kupony po 100zł=jestem na swoim i jeden obrót już mam uwalniając bonus
-drugi tydzien (400zł) 2 kupony po 200zł i znowu jeden wchodzi a drugi nie i znowu jestem na swoim finansowo ale już obróciłem już kwotą 600zł
kontynuując taki system i trafność muszę zagrać 4 tygodnie żeby dopiero móc wypłacić tak?? wsumie 4 tygodnia mogę 1 zakład za 200zl żeby była możliwość wypłaty.
z tego co czytam trzeba obrócić 3 krotnie depozytem i bonusem a przy wpłacie 200zł to jest 600+600 więc muszę postawić zakładów za 1200zł zanim będę mógł je wypłacić tak??
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
z tego co czytam trzeba obrócić 3 krotnie depozytem i bonusem a przy wpłacie 200zł to jest 600+600 więc muszę postawić zakładów za 1200zł zanim będę mógł je wypłacić tak?
tak
z tego co czytam trzeba obrócić 3 krotnie depozytem i bonusem a przy wpłacie 200zł to jest 600+600 więc muszę postawić zakładów za 1200zł zanim będę mógł je wypłacić tak?
tak, jeśli stawiasz po 1/2 depozytu.
 
J 0

jkidd2003

Użytkownik
Mam takie pytanie - czy jeśli zamknąłem jedno konto i teraz otworzę drugie, to będzie szansa na otrzymanie tego bonusu 100%?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
&quot;z tego co czytam trzeba obrócić 3 krotnie depozytem i bonusem a przy wpłacie 200zł to jest 600+600 więc muszę postawić zakładów za 1200zł zanim będę mógł je wypłacić tak?&quot;

tak


&quot;z tego co czytam trzeba obrócić 3 krotnie depozytem i bonusem a przy wpłacie 200zł to jest 600+600 więc muszę postawić zakładów za 1200zł zanim będę mógł je wypłacić tak?&quot;

tak, jeśli stawiasz po 1/2 depozytu.
nie zapominaj, że obracanie bonusem wymaga najpierw jednokrotnego obrócenia depozytem
do waszych wyliczeń trzeba dorzucić więc 200zł (zakładając, że tyle właśnie wpłacamy)
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Malgorzata S Aby sprawdzić postępy polecanych i realizację jakichkolwiek bonusów (gdy warunki zostały spełnione zarówno przez Polecającego, jak i Znajomego), Polecający powinien odwiedzić formularz Sprawdź postępy w strefie Użytkownicy. Po spełnieniu wszystkich warunków naszego Regulaminu, prześlemy Polecającemu w ciągu 48 godzin kod, aby mógł ubiegać się o bonus.
Mateusz no ja widze
Mateusz a wiem o tym ze warunki moj znajomy(Imie)Spelnil
Malgorzata S Jeśli warunki oferty nie zostały wypełnione formularz sprawdź postępy będzie o tym informował czerwonym krzyżykiem.
Malgorzata S Jeśli warunki zostaną spełnione kolor czerwony zmieni się na kolor zielony.
Malgorzata S Do momentu tej zmiany nie ma możliwości przyznania Panu oferty Poleć Znajomego.
Malgorzata S Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
Mateusz nic prosze to sprawdzic bo dam sobie reke uciac ze moj znajomy spelnil wszystkie wymagania-ma obrot powyzej 1,000 i okolo 40 rozliczonych zakladow
Malgorzata S Jeśli warunki oferty nie zostały wypełnione formularz sprawdź postępy będzie o tym informował czerwonym krzyżykiem. Jeśli warunki zostaną spełnione kolor czerwony zmieni się na kolor zielony. Do momentu tej zmiany nie ma możliwości przyznania Panu oferty Poleć Znajomego.

To odnosnie oferty polec Znajomego moj znajomy wypelnil wymagania tejze oferty a u mnie jest czerwony krzyzyk, po co daja oferte skoro sie z niej nie wywiazuja powiedzialem na pytanie czy moze cos dla mnie zrobic to zbey wrocila do szkoly i nie przeklejala wiadomosci niczym malpa dlaczego w supportach pracuja ludzie ktorych dobieraja do pracy wg kryterium-kto glupszy??
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Mam takie pytanko do Was czy taka sytuacja jaką zaraz Wam przedstawie jest zgodna z regulaminem Bet365 i czy wszystko dobrze zrozumiałem.
1.Wpłacam 200 zł dostaje kolejne 200zł. Z tych wpłaconych 200 zł gram na live zdarzenia w których ani jedno nie ma kursu powyżej 1,4 lecz wygrałem ich parę i teraz mam 1000 zł + 200 zł bonusu. Zagram 1 zdarzenie za 200zł po kursie 1,5 i mam teraz odblokowaną kwotę bonusu. Mój stan konta to 1200 dogrywam do 1400 i stawiam dwa kupony po 700zł po kursie 1,5 w każdym z nich. Teraz juz wszystkie pieniądze ktore sa na moim koncie gracza są moje i mogę je w każdej chwili wypłacić.
2. W przypadku gdy wpłacone przeze mnie 200 przegram w 1 kuponie bonus jest moj i musze go obrocic trzykrotnie po kursie 1,5 czy musze ponownie wplacic 200 zl i zagrac je po kursie 1,5 ?
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Jezeli grajac za swoje pieniadze pierwsze czyli prawdziwe pieniadze nabijesz 1200 bedziesz mogl swobodnie juz wyplacac godny przychod i nie bawic sie w obracanie ;)chyba ze bedziesz chcial to masz ze 150zl dodatkowego chajsu-wystarczy postawic dwudrogowo i problem z glowy ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Planuję otworzyć dopiero u nich konto. Przeglądnąłem kilkanaście stron tego działu i nie znalazłem odpowiedzi. Czy po wpłacie 200zł i zagraniu ich jednorazowo całość z kursem 1,50 lub wyżej, od obrotu odejmuje mi 200zł (czyli jeszcze do zagrania 1000zł)? Czy inaczej. Gram 1-szy zakład za swoje 200zł, po kursie 1,80 np. Powiedzmy przegrywam. Odblokowuje mi się bonus. To teraz za pozostały bonus muszę jeszcze zagrać za 1200zł, czy pierwsze przegrane 200zł już się zaliczyło i zostało 1000zł?
Odrazu 2-gie pytanie, czy nadal tuż po wpłacie wysyłają do nas list z kodem. I po odebraniu listu i wpisaniu kodu dopiero można grać za bonus?
 
N 0

nit

Użytkownik
Wytłumaczcie mi, bo się nie znam na tym w ogóle. Wpłaciłem 60 zł, wpisałem kod i mam teraz 120 zł. Co muszę teraz zrobić aby spełnić te wymagania bonusu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom