>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeżeli puszczasz single, to musi on mieć kurs równy bądź większy od 1.50
Jeżeli puszczasz kupon składający się z co najmniej dwóch tyów, to przynajmniej jeden z nich musi mieć kurs większy bądź równy 1.50.
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Siemka, mam pytanie, kumpel mnie pyta (a ja tak dawno to realizowałem że po prostu nie pamiętam)
Wpłacam 200zł , dostaję bonus 200zł (na razie zablokowany)
Gram pierwszy kupon np. za kurs 2,0 , stawka 200 zł (mój depozyt)
Czy w przypadku przegranej, pozostaje mi 200 zł bonusu do obracania, czy żegnaj karolciu ?
Dzięki
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ok, to rozumiem , ale czy gdy zagra pierwszy kupon za 200 zł i przegra , to bonus też ginie, czy zostaje 200 zł do grania ?
Tak 200zł zostaje, z tym że ciągle musisz obrócić 400zł (200 Twoje i 200bonusu) x3 po kursie 1.50.

200zł już przegrałeś , czyli za te pozostałe 200 zł musisz postawić łącznie za 1000zł aby móc wypłacić
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
to cały czas żyłem w błedzie myśląc że to kurs zdarzeń musi wynosić przynajmniej 1.50
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Wpłacilem 50 zł na bet365, dostałem bonus i wtopiłem 50 zł na zaklad. Na koncie jest te 50 bonusowe jeszcze , ale jak chce postawić zakład, to się wyswietla że nie moge . Chyba bonus tez do dyspozycji jest ?
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Zakładam konto w najbliższym czasie. I pytanie 1. czy mogę mi zweryfikować konto przed wpłatą? Nie chce mieć żadnych problemów w związku z tym, bo nie raz czytam przypadki gdzie ludzie wpłacają kasę, a potem z nieznanych przyczyn blokowane są im konta.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Zakładam konto w najbliższym czasie. I pytanie 1. czy mogę mi zweryfikować konto przed wpłatą? Nie chce mieć żadnych problemów w związku z tym, bo nie raz czytam przypadki gdzie ludzie wpłacają kasę, a potem z nieznanych przyczyn blokowane są im konta.
Wiem, że bezpośrednio po wpłacie możesz zweryfikować
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Chcę założyć konto na bet jeżeli nie mam konta bankowego lecz mam Moneybookers&#39;a to dostanę bonus?
 
B 1

bandyta.

Użytkownik
Chcę założyć konto na bet jeżeli nie mam konta bankowego lecz mam Moneybookers&#39;a to dostanę bonus?
Dostaniesz, końcówka przy nicku to chyba Twój wiek. Po co kombinować, nie lepiej poczekać do 18nastki niż mieć problemy przy wypłacie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wpłacilem 50 zł na Bet365, dostałem bonus i wtopiłem 50 zł na zaklad. Na koncie jest te 50 bonusowe jeszcze , ale jak chce postawić zakład, to się wyswietla że nie moge . Chyba bonus tez do dyspozycji jest ?
Jest do dyspozycji pod warunkiem, że zrobisz odpowiedni obrót depozytem. Cyba - o ile się nie mylę i z tego co pamiętam.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Wpłacilem 50 zł na bet365, dostałem bonus i wtopiłem 50 zł na zaklad. Na koncie jest te 50 bonusowe jeszcze , ale jak chce postawić zakład, to się wyswietla że nie moge . Chyba bonus tez do dyspozycji jest ?
Jest do dyspozycji pod warunkiem, że zrobisz odpowiedni obrót depozytem. Cyba - o ile się nie mylę i z tego co pamiętam.
Ale , kase (depozyt) juz przegrał i nie może postawić za bonus , więc musi na nowo wpłacic , sobie kase ?Pytam , bo też chciałem 200 zł na jakieś zdarzenie postawić , ale (odpukać) jak przegram to depozytu nie ruszę , czyli muszę na nowo kase wpłacić ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale , kase (depozyt) juz przegrał i nie może postawić za bonus , więc musi na nowo wpłacic , sobie kase ?Pytam , bo też chciałem 200 zł na jakieś zdarzenie postawić , ale (odpukać) jak przegram to depozytu nie ruszę , czyli muszę na nowo kase wpłacić ?
Tak - musisz na nowo wpłacić, żeby zrobić wymagany obrót depozytem, który odblokuje Ci bonus. Dlatego za depozyt trzeba grać bardzo uważnie i rozważnie, żeby później nie dopłacać celem uwolnienia bonusu, a jaka to kwota potrzebna do uwolnienia bonusa to już pisz do supportu, bo osobiście nie pamiętam jakie bet365 ma warunki z tym związane i ile wpłacałeś. Support Ci wszystko wyjaśni.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Czyli po zagraniu za 50 zł (całość jaką wpłacił) nie ma bata - bonus musi być dostępny jużdo gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom