>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Wytłumaczcie mi, bo się nie znam na tym w ogóle. Wpłaciłem 60 zł, wpisałem kod i mam teraz 120 zł. Co muszę teraz zrobić aby spełnić te wymagania bonusu?
musisz teraz obrócic 3 razy cała kwote czyli musisz ogolnie postawic za 360zl zakladu po minimalnym kursie 1.5, po tym obrocie bedziesz mogl wyplacic pieniadze ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wytłumaczcie mi, bo się nie znam na tym w ogóle. Wpłaciłem 60 zł, wpisałem kod i mam teraz 120 zł. Co muszę teraz zrobić aby spełnić te wymagania bonusu?
baardzo dokładnie przeczytać regulamin ;)

Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Czyli masz 120zł z bonusem. Musisz obrócić to 3x. Czyli suma wszystkich stawek Twoich zakładów musi wynieść 360zł. Wszystkie kupony muszą mieć co najmniej kurs 1.50. Możesz postawić 3x120zł, 6x60zł bądź dowolne inne układy. Możesz nawet postawić 36 zakładów po 10zł. Ważne aby w sumie zagrać za 360 zł aby móc wypłacić. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że masz 90 dni na ten obrót. Czyli spokojnie powinieneś obrócić ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak w historii będziesz musiał zliczyć sumę Twoich stawek. Inaczej w tym buku się chyba nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytałeś 1 post w tym temacie?!
2. Gdy otworzysz konto, to otrzymasz od nas 10-cyfrowy kod oferty kończący się na NCDBP, który zostanie wysłany na Twój e-mail. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu dokonaj depozytu, odwiedź stronę Wpisz kod oferty w strefie Użytkownicy i wpisz kod oferty.

Jeżeli nie otrzymałeś kodu oferty kończącego się na NCDBP lub jeżeli chciałbyś uaktualnić swój adres e-mail, kliknij tutaj
 
C 0

chmiel80

Użytkownik
Jeśli się dzisiaj zarejestruję to mam 90 dni na obrót,czy będę miał czas do 31 marca, bo wtedy sie promocja kończy? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Prawo nie działa wstecz. Rejestrując się teraz masz te 90 dni i nawet jesli promocja skończy się 31 marca, to tylko dla przyszłych klientów.
Tak w historii będziesz musiał zliczyć sumę Twoich stawek. Inaczej w tym buku się chyba nie da.
Neh, wystarczy wejść w oferty lub bonusy (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa) w tym samym oknie, w którym mamy historię zakładów.
 
P 43,3K

person100

Użytkownik
Mam pytanie, depozyt moze byc zawierany tylko przez konkretne srodki platnicze? chce wplacic bonem ukash i jak to bedzie na 365 traktowane?
 
C 0

chmiel80

Użytkownik
Jeśli wpłacę dajmy na to 50zł to żeby uwolnić bonus to te 50zł depozytu muszę zagrać od razu,czy np,mogę postawić 10 kuponów po 5zł?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Po wpłacie 50zł, żeby odblokować 50zł bonusu do dalszego obrotu musisz zagrać za kwotę wpłaty. Nie ma znaczenia czy będzie to 1 zakład za 50zł, czy 10 zakładów po 5zł.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Witam, chcaiłbym sie dowiedzieć jak zacząć grać u tego buka ;)
mianowicie, mam konto w Alior Sync, i chciałbym wpłacić ( jaką metodą najlepiej? bez Skrilli i MB ) np 50 zł. widze że przelewy24 nie idą w parze z tym bankiem. Zostają te karty paysafecard i ukash ? skąd je wytrzasnąć ? zielony w tym temacie jestem ;)
czyli razem z bonusem bede dysponował kwotą 100 zł -&gt; i żeby móc wypłacić kasiorę ( czy to będzie minimalne wygrane 450zł bądź 1500zł czy 50 zł) , wielkość postawionej kasy ma wynieść 300zl,tak ? jak w poście #569, jeśli źle myślę to proszę mnie poprawić ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
widze że przelewy24 nie idą w parze z tym bankiem.
Jak nie idą jak idą. Na stronie P24 Alior Sync figuruje w zakładce współpracy. Rejestrujesz się u buka, klikasz wpłat, wybierasz bank, podajesz login/haslo i kwotę i w ciągu kilku sekund masz kasę do gry.
czyli razem z bonusem bede dysponował kwotą 100 zł -&gt; i żeby móc wypłacić kasiorę ( czy to będzie minimalne wygrane 450zł bądź 1500zł czy 50 zł) , wielkość postawionej kasy ma wynieść 300zl,tak ? jak w poście #569, jeśli źle myślę to proszę mnie poprawić
dokładnie tak jak w poście 569 i dokładnie tak jak zrozumiałeś
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 3

tom91ek

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi ???? jesli faktycznei tak jest z tymi przelewami24 to fajnie, mnie zmyliła ta strona ( na głównej betu, schodząc w dół Pomoc, w Depozyty)* gdzie nie widze nic apropos Synca.
BTW rejestracji, &quot;4cyfrowy numer bezpieczeństwa&quot; - do czego on sie przydaje ? używa się go przy jakiejś operacji, czy zaraz go zapomnę ? ;)
*niestety jeszcze linkami nie mogę sypać :S
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi ???? jesli faktycznei tak jest z tymi przelewami24 to fajnie, mnie zmyliła ta strona ( na głównej betu, schodząc w dół Pomoc, w Depozyty)* gdzie nie widze nic apropos Synca.

BTW rejestracji, &quot;4cyfrowy numer bezpieczeństwa&quot; - do czego on sie przydaje ? używa się go przy jakiejś operacji, czy zaraz go zapomnę ? ;)

*niestety jeszcze linkami nie mogę sypać :S
Jest niezbedny do kontaktu z live chatem nawet jak e-mail wyslesz musisz go podac to bardzo wazna rzecz wiec lepiej nie zapominaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

roanna

Użytkownik
Pytanie 1 :
zamierzam wpłacić depozyt 200zł więc otrzymuje 200zł bonusu który uwalna sie po jednokrotnym obróceniu depozytu ( czyli gdy dokonam jednego lub wielu zakładów na łączną sumę 200zł i każdy z nich będzie po kursię wyższym niż 1.50) wtedy mogę zacząć obracać bonusem który muszę obrócić trzykrotnie ( jeden lub wiele zakładów po kursie wiekszym niż 1.50) Czy dobrze to wyjaśniłem / zrozumiałem???
Pytanie 2 :
żeby wypłacić już obrucony trzykrotnie bonus zgodnie z zasadami wymaganego kursu to jeszcze muszę obrucić także jeszcze dwukrotnie początkowy depozyt ( dwukrotnie bo już raz go obróciłem żeby uwolnic bonus ) Czy tak mam to rozumieć ??? jeżeli tego nie zrobię bądz nie zdąże zrobić w terminie 90 dni to bonus przepada???
Pytanie 3 :
Jezeli w trakcie grania ztwerdze że nie daje rady i chce zrezygnować z grania czy będe mógł wypłacić w każdej chwili mój własny depozyt który mi jeszcze pozostał ???

punkty regulaminu promocji do których nawiązuja moje pytania to pkt 2 i 3
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wczoraj skorzystałem z promocji. Po wpłacie 200zł, dostaje się 200zł bonusu którym nie można od razu grać. Po zagraniu jednokrotnie, lub w kilku zakładach za 200zł z kursem 1,50 lub wyżej (ja zagrałem jednokrotnie). Dostajemy e-mail że od tej chwili możemy stawiać zakłady za bonus. Przy wpłacie 200zł i otrzymaniu bonusa 200zł obrót to 1200zł (depo + bonus x 3). Co do wypłaty przed wykonaniem obrotu nie wiem czy się da.
 
R 0

roanna

Użytkownik
Dizięki Amigo007 za odpowiedz , to tak jak myślałem , poszukuję odpowiedzi jeszcze na Pytanie nr 3 jak to właściwie jest z tą wypłatą własnego depozytu albo tego co z niego zostało bo to trochę nie fer jeśli niemógłbyś wypłacić nawet swojich pieniędzy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom