>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
mihalek 0

mihalek

Użytkownik
dobra chwila moment bo czytając ten wątek już sam się zakręciłem.
Łopatologicznie, czy jak wpłacę 200zł, to muszę walnąć zakład za całość po kursie min. 1,5 czy mogę np zagrać 100 zakładów po 2 zł?
Czy bonus jest uwalniany z chwilą zawarcia zakładu, tzn. wpłacam hajs 200zł, gram tym jeden mecz po kursie 1,5 i uwalniają mi bonus. Jak mi wejdzie to mam 200*1,5 = 300zł i do tego 200 zł bonusu. tzn mam 500 zł na koncie. i tym muszę obrócić na 1500 zł po kursie 1.5 minimum. Dobrze to rozumiem?
Mam nadzieję że wiecie o co b ;) z góry dzięki za odpowiedź ????
 
S 12

sick

Użytkownik
nie musisz walić za całość. generalnie żeby zagrać za bonus musisz natłuc zakładów za 200 PLN - nieważne 1 czy 100 kuponów. po tym otrzymujesz informację że możesz już grać bonusem - wszystko masz ładnie opisane w informacji o wymaganym obrocie bonusem
całościowy obrót o ile dobrze pamiętam to 1,4k
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 17

jjflores

Użytkownik
Calkowity obrot wynosi 1.200zł przy maksymalnej wpłacie 200zł.Niemniej jednak jest cos takiego ze gdy postawimy zaklady za prawie szystkie srodki i zostana nam grosze na koncie bonusowym i wowczas gdy odwołamy bonus to czy pozniej gdy reszta zakładów zostanie rozliczona to czy buk nie upomni sie o swoje??Podobny myk byl chyba w Betssonie...
 
ripperpl 3

ripperpl

Użytkownik
to nie jest cotygodniowy bonus i nie dostaje go kazdy tylko ci ktorzy przekroczyli jakis tam dany obrot. Ja dostaje przewaznie co 2 tygodnie jezeli obroce te ~5000zl.
A w jakiej wysokości jest ten bonus ?? tak z ciekawości
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
to nie jest cotygodniowy bonus i nie dostaje go kazdy tylko ci ktorzy przekroczyli jakis tam dany obrot. Ja dostaje przewaznie co 2 tygodnie jezeli obroce te ~5000zl.
Wydaje mi sie ze w srody sa przyznawane co tydzien ????
edit: jednak nie ;P
A w jakiej wysokości jest ten bonus ?? tak z ciekawości
W zaleznosci od obrotu albo 10zl albo 50.
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Podbijam swoje pytanie:
Czy jesli bedziemy miec 400 (200+200bonusu) i zagramy za 380 po jednokrotnym obrocie(zakladam ze utrzymalismy sie dokladnie na 400) i zostanie 20zl bonusu i wejdziemy w opcje anuluj bonus to czy po odjeciu tych 20zl kiedy kupon jest nierozliczony to czy jesli wygramy za 380 po kursie 1.5(ako badz singiel) to czy zostanie nam 570 czy tez odejma nam pieniadze ktore postawilismy przed anulowaniem bonusu??Jest to dosc zasadne bo wraz z rozpoczeciem Barclays Premier League Bet365 daje bonusy od wplaty
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Ekstraklasy, mamy dla Ciebie wyjątkowy bonus, abyś mógł go zacząć w wielkim stylu. Skorzystaj z 100% Bonusu - Nowy Sezon, aż do 200 PLN!
Twój kod oferty to: ------------
Rozsylaja mejle, bonus 100% do 200zl
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
to ja mam proste pytanie
wplacamy 800 zl, dostajemy 25 % czyli 200 zl, mamy tysiaka
wyplacamy od razu 800 i zostaje nam 200 na gre
tak?
 
K 26

krom

Użytkownik
to ja mam proste pytanie

wplacamy 800 zl, dostajemy 25 % czyli 200 zl, mamy tysiaka

wyplacamy od razu 800 i zostaje nam 200 na gre

tak?
Nie. Wpłacasz 800 zł, dostajesz 200 zł bonusu. Musisz zagrać za 3000 zł żeby wypłacić pieniądze.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
acetate - nie mozesz tego od razu wyplacic, tzn mozesz, ale bez bonusu i wtedy od razu Ci go usuwaja, bedziesz mogl wyplacic dopiero po obroceniu
 
R 17

raul18

Użytkownik
tez dostalem ten bonus na 50%, depozyt i bonus trzeba obroci 3 razy ale nic nie napisali o min kursie, wiec mozna po 1.01 grac tak ?
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
raul18: Nie, nie można tak. Jedynie przelewem i minimalna kwota wypłaty wtedy to 400 PLN - wypłata jedna darmowa na 28 dni (o ile dobrze pamiętam).
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Potwierdzam mam bonusy sa to z reguly do 100% badz do 50% zazwyczaj jesli grales mniej sa to bonusy 100%;)
Musze podbic z tej okazji(po raz trzeci) pytanie:
Dokonuje obrotu depozytem i musze grac za bonus. Zakladam ze nic nie stracilem i do obrotu zostalo mi 1000zl i mam na koncie 400zl.Czy jesli zrobie zaklad na kurs jakis maly i zostana mi grosze z tego i odwolam bonus(dostepny bedzie komunikat ze kwota bonusu wynosi zalozmy 10,00 pln i zostanie odjeta zkonta) to czy po rozliczeniu zakladu kasa ktora dostalem tez zostanie mi odjeta i zostana mi wygrane ktore zrobilem z samego depozytu??Z gory dzieki za odpowiedz. Raz mialem taka sytuacje ze mialem kwote mozliwa do wyplaty ponad 200zl a stalo sie tak poniewz przegralem grajac za swoj bonus(weszly zaklady co stawialem za swoj chajs a bonusowe nie)
 
gastro 1,2K

gastro

Użytkownik
Mam pytanie bo nie wiem czy dobrze to rozumuje.
&quot; Dziękujemy za ubieganie się o 100% bonus w bet365. Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport.&quot;
Mam rozumieć, że jak zrobiłem depozyt 50zł, to muszę postawić jeden zakład za 50zł po min. kursie 1,50 ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom