>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
favago 69

favago

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego w Bet365. Jeśli chcesz znaleźć darmowy zakład, to wejdź w któryś z tematów w tym dziale, który ma w tytule darmowy zakład :p
 
S 1

szkot80

Użytkownik
Witam ! mam pytanie dotyczące bonusu. Obróciłem już raz swoim depozytem . Dostalem wiadomość od bet365 że obróciłem już wszystko i teraz mogę korzystać z bonusu i muszę wszystko 3 razy obrócić . Chciałem sprawdzić czy schodzi mi kasa z bonusu ale dalej na zaklady powyżej 1,5 idzie kasa z mojego depozytu a nie depozytu bonusowego . Nie wiem chyba czegoś nie rozumiem tutaj . Wie ktoś o co chodzi ?
 
psm 921

psm

Użytkownik
Załóżmy że wpłaciłeś 100zl. Na początek musisz obrócić tym tylko raz aby móc przejść do następnej fazy.Gdy obróciłeś depozytem,teraz musisz obrócić trzykrotnie &quot;depozytem i bonusem&quot;,tak więc łączną kwotą do obrotu w tym przypadku jest 600zł (3x100zł depozyt+3x100zł bonus),wtedy nabierzesz prawa do wypłaty środków.Rzeczą jasną jest że najpierw będą odliczać Ci z depozytu,a nie z bonusu.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Witam.Czytam wiele informacji o tej promocji ale dalej mam problemy ze zrozumieniem punktu o obrocie depozytu.Jestem kompletnie poczatkujacy w Bukmacherce a mam zamiar teraz skorzystac z bonusu na Bet365.Tylko tak jak to bedzie wygladac po kolei?
-Wplace powiedzmy max czyli 200zl
-Otrzymam bonus o tej samej wysokosci ale jeszcze nie bede mogl z niego korzystac
I co dalej?Moglby ktos dokladnie to opisac.Bo naprawde nie mam pojecia.A chcialbym z tego skorzystac.
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Wpłacasz 200zł, do konta masz dodane drugie 200zł czyli masz razem 400zł. Lecz pierwsze zakłady, które wysyłasz są pobierane z kwoty niebonusowej. Dopiero gdy wyślesz zakłady o łącznej wartości 200zł, bonus jest tak jakby uaktywniany ;)
Aby wypłacić całość sumy łącznie z bonusem musisz wysłać zakładów za co najmniej 1200zł (6x depozyt).
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Aha dziekuje ???? Jaki powinienem miec kapital poczatkowy by ta oferta miala dla mnie sens?Bo prawda jest ze chce wplacic te 200zl no ale jestem kompletnym laikiem w bukmacherce.Tak jak mowie moj kapital jest rzedu ja mysle ze max z 300zl.Narazie tylko tyle.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Skoro bonus jest do 200zł, to najlepiej wykorzystać go w całości czyli wpłacić 200zł. Najlepiej o ile tego nie przegrasz. Niestety w bukmacherce nie ma złotego środka. Różne analizy i systemy zmniejszają ryzyko przegranej. Niestety tylko zmniejszają, nie eliminują go całkiem. Przykład masz niedaleko ostatni mecz Barcelona - Real Madryt. Zdecydowana większość stawiała na Barcelonę jako na wielkiego pewniaka. A jak się skończyło to już wszyscy wiemy. Także korzystaj, graj i życzę powodzenia :)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Chłopie, w bukmacherce nic na siłę. Jeśli boisz się że nie obrócisz to nie korzystaj z bonusu, po prostu wpłać te 200 zł i grasz sobie jak chcesz, wypłacasz kiedy chcesz ( min do wypłaty 25 zł ) i nie masz obawy że nie zdążysz obrócić. Bonus potrafi łatwo udupić bo 1200 obrotu to nie takie proste wbrew pozorom
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Wiem ze to nie takie proste.Ja nigdy nie robie czegos pod wzgledem chwili.Ja juz pisalem ze to dla mnie tylko zabawa kasa to sprawa 2 rzedu.Oczywiscie milo wygrywac ale nic na sile;)Ja robie kupony po 5 max 10zl.Wiec wiesz. ????
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Raz na czas chyba robią masówkę z tego co pamiętam.Ja ostatnio dostałem we wrześniu zeszłego roku,teraz liczę że może na Euro coś przyślą
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Mam pytanie: jesli wplace teraz te peniadze, to bonus na koncie otrzymuje momentalnie? W sensie wplacam 200zl, i od razu figuruje na moim koncie 400zl ktorymi moge grac?
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Mam pytanie: jesli wplace teraz te peniadze, to bonus na koncie otrzymuje momentalnie? W sensie wplacam 200zl, i od razu figuruje na moim koncie 400zl ktorymi moge grac?
wpłacasz 200zł (przy depozycie wpisać kod bonusu) i po przelewie w zakładzie saldo masz bonus:200zł, i swoją kasę 200zł. Zaraz po depozycie ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie, ja w Bet365 gram naprawdę długo i bonus dostawałem niezależnie od tego czy byłem na plusie czy nie, to zależy od obrotu. Szczerze mówiąc to jeszcze chyba nigdy nie miałem tak żeby dostać ten bonus gdy byłem w jakimś tygodniu na minusie, bo jak już grałem więcej to praktycznie zawszę byłem na plus, a jak już przegrywałem to np. wpłacałem 50zł i grałem jeden zakład który był przegrany.
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
Mam konto już ok 2 lata na bet365 lecz pieniędzy nigdy nie wpłacałem. Czy teraz jeżeli wpłacę np 100 zł dostanę jakiś bonus ?
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom