>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
player1 5

player1

Użytkownik
Zadajecie w kółko te same pytania.Wystarczy poczytać parę postów wyżej.Możesz wypłacić to 75 bez problemu.Na konie musi ci zostać 50 złotych bonusu.Z tym,że jak zostawisz sam bonus to wtedy nawet jak wygrasz nie wypłacisz zysku dopóki nie obrócisz całego bonusu
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Moja sytuacja wygląda obecnie tak:

Bonus: 18,65zł (konto bonusowe)
Do wypłaty: 75,00zł (konto główne)
Razem: 93,65zł

Załóżmy że postawie teraz na coś 1,00zł to odbierze z konta bonusowego czy głównego tego zeta ?
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Nieładnie &quot;kolego&quot; wprowadzać w błąd, jednak najpierw pobiera z głównego a dopiero później żre z bonusa.
 
D 0

dzonatan1992

Użytkownik
Czy jeśli postawiłem te 200 zl z konta głównego na kurs 1,20(będzie rozliczone za 2 tygodnie) to teraz mogę dopłacić jeszcze 200 zł obrócić po odpowiednim kursie i aktywować tak ten bonus?
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam. Stawiałem juz wiele razy na telefonie przez przeglądarkę WAP, teraz dostałem kod do bonusu 100% do 100zł, w takim razie operację depozytu muszę wykonać przez telefon, czy normalnie mogę wpłacić 100zł i dostanę kaskę na takich samych warunkach jak bonus powitalny?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Witam. Stawiałem juz wiele razy na telefonie przez przeglądarkę WAP, teraz dostałem kod do bonusu 100% do 100zł, w takim razie operację depozytu muszę wykonać przez telefon, czy normalnie mogę wpłacić 100zł i dostanę kaskę na takich samych warunkach jak bonus powitalny?
Wpłacasz normalnie na swoje konto,
- grasz 100 zł przez telefon
- wpisujesz z netu ,że prosisz o kod oferty (masz w zakładce moje konto)
- dostajesz maila o kodzie ofery , wpisujesz w odpowiednie miejsce
- ukatywnia ci sie bonus 100 zł
- stawiasz prze komórke zakłady w sumie na 600 zł (aby wyrobic bonus)
- kursy powyżej , lub równe 1,50
Bardziej łopatologicznie nie można, trochę głowki trzeba użyc, poczytać, wszystko masz napisane w odpowiednum miejscu bet365.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
&quot;3. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty &quot;
To znaczy, ze przy wplacie 200zł trzeba obrocic :
- 200zł x3 bonusu
- 200zł x3 depozytu
Czy źle rozumuje ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To znaczy, ze przy wplacie 200zł trzeba obrocic : - 200zł x3 bonusu - 200zł x3 depozytu Czy źle rozumuje ?
Dobrze, 1200 obrotu i możesz wypłacać;)
Tylko nie wiem, czy będzie Ci się chciało, skoro nie chce Ci się przejrzeć tematu w celu uzyskania odpowiedzi, bo było to już kilka razy wyjaśniane...:razz:
 
amf 20

amf

Użytkownik
  1. Oferta zakończy się o 23:59 czas UK 31. grudnia 2011..

Do czego czasu przyznaja bonus czy do tego czasu trzeba dokonac obrotu?
Czy obrót moge robic spokojnie rowniez po nowym roku w ciagu 90 dni od przyznania bonusa ( dzisiaj )
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Mam taką sytuację: skorzystałem już z tej promocji lecz teraz mój brat chciałby się zarejestrować na swoje dane i również skorzystać z tego bonusu? czy bukmacher nie będzie robił w takim przypadku problemów. Mamy taki sam adres zamieszkania, 2 komputery lecz ten sam internet.
 
lacroz 0

lacroz

Użytkownik
Witam też mam pytanko
9.Istniejący posiadacze kont bet365 nie kwalifikują się.
Załozyłem konto w trakcie trwania oferty lecz jeszcze z bonusu nie korzystałem, sęk w tym że zrobiłem to bodajże na poczatku tamtego roku a tamta oferta była wazna nie czerwca czy do grudnia, jak mam interpretowac ten podpunkt? Oferta ta jeszcze istnieje lecz czy ta oferta jest traktowana jako przedłużenie tej starej czy jako nowa? bo jesli nowa to chyba jestem traktowany jako istniejący posiadacz który miał już konto wczesniej i niemam prawa do bonusu, dobrze rozumiem?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jeżeli kwalifikujesz się do tej promocji, to na pewno będziesz miał ja widoczną w zakładce Oferty &gt;&gt; Dostępne oferty.
Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom