>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rob91 92

rob91

Użytkownik
Co do bonusa z okazji startu E-klasy:

Może dostanę zjebkę, ale nie widzę szczegółowego regulaminu, może mi ktoś powiedzieć, jaki jest min. kurs zakładu czy też zdarzenia oraz jaki jest czas na wykonananie pełnego obrotu. Dzięki.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Co do bonusa z okazji startu E-klasy:
Może dostanę zjebkę, ale nie widzę szczegółowego regulaminu, może mi ktoś powiedzieć, jaki jest min. kurs zakładu czy też zdarzenia oraz jaki jest czas na wykonananie pełnego obrotu. Dzięki.
Zaloguj się do konta---&gt; kliknij w kopertę przy nicku----&gt;następnie OFERTY + DOSTĘPNE OFERTY
Wybierasz: 100% Bonus - Nowy Sezon
W tym miejscu masz cały regulamin promocji. Zresztą warunki, o które pytasz wkleiłem stronę wcześniej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tez dostałem 25% i strasznie mnie to zdziwiło...Zawsze dawali 50%...albo i 100%. A teraz 25% do 200 zł. Czyli żeby otrzymać 200 zł musze wpłacić 800 zł...Jest na to jakaś data ?
 
player1 5

player1

Użytkownik
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Ekstraklasy, mamy dla Ciebie wyjątkowy bonus, abyś mógł go zacząć w wielkim stylu. Skorzystaj z 100% Bonusu - Nowy Sezon, aż do 200 PLN!
Ja dostałem 100% bonus.Wpłaciłem 200 i dostałem drugie 200.
Rok wcześniej musiałem wpłacić 800 żeby tyle dostać.Myślę,że każdy klient jest traktowany indywidualnie
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Dziwne, również dostałem 25%.
A mam pytanie dotyczące &quot;100% Bonus Startowy - Komórka&quot; - o co z tym chodzi? Bo mam w &quot;dostępne oferty&quot;. Co to za bonus? I czy mogę &quot;aktywować&quot; dwa bonusy, 25%, oraz ten &quot;100% Bonus Startowy - Komórka&quot; ?
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ja grałem. Wysyłasz z komórki zakład i dostajesz bonus taki jaką miałeś stawkę (max 100,00 bodajże). Obrót chyba był 3x, ale już nie pamiętam dokładnie. W regulaminie wszystko jest opisane
 
firer 886

firer

Użytkownik
A ktoś grał na ten bonus &quot;komórka&quot;? O co chodzi dokładnie - bo piszę z telefonu i nie wyświetla mi tego na komórce :)
Chodzi o to ze gry zagrasz na komorce zaklad za 100 zl (moze byc nawet po kursie 1.001) to dostajesz bonus 100% do 100zl
 
L 0

luxe

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Wpłace powiedzmy 500zł i żebym mógł grać za pieniądze z bonsua (licze bonus startowy 200zł) to muszę postawić jakieś zakłady o wartości minimum 200zł?
Co jeśli zdecyduje się odrazu wpłacić kolejne 200zł, czy wtedy otrzymam kolejny bonus w wysokości 200zł ( Bonusu - Nowy Sezon, aż do 200 PLN!) ?? Proszę o odpowiedź
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mam pytanie bo nie wiem czy dobrze to rozumuje.
&quot; Dziękujemy za ubieganie się o 100% bonus w bet365. Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport.&quot;
Mam rozumieć, że jak zrobiłem depozyt 50zł, to muszę postawić jeden zakład za 50zł po min. kursie 1,50 ??
Odpowiedź:
Wymagany minimalny kurs do obrotu to 1.50.
Dotyczy to również zakładów akumulowanych, gdzie chociaz jedna z selekcji powinna zawierac kurs nie nizszy od 1.50.
Do obrotu nie wliczają się także handicapy azjatyckie, zakłady na azjatycką sumę goli oraz zakłady na baseball.
Przynajmniej jedna selekcja w zakladzie akumulowany musi byc po kursie nie nizszym niz 1.5.
Czyli łopatologicznie:
grasz singiel - kurs minimalny to 1,50
grasz zakład akumulowany - jeden z kursów musi wynosić minimum 1,5
W innym przypadku zakład nie liczy się do obrotu.
Dostaje się informację o uwolnionym bonusie.
 
D 0

danio1988

Użytkownik
Panowie ja jeszcze głupie pytanie mam jedno
Odnośnie tego bonusu na rozpoczęcie ekstraklasy dostalem 100% do 200zł
wpłaciłem 200zł dokonałem obrotu na łączną kwote 1350zł z ponajmniejszym kursie 1.9 z tym że jeden zakład na 200zł był na zakład handicapu azjatyckiego czy ten zakład liczy się do obrotu ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom