>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
es 217

es

Użytkownik
Kiedy klikam wypłatę automatycznie wyskakuje mi opcja wypłaty na moneybookers, co zrobić by wypłacić na kartę lub bezpośrednio na konto. Podobnie jest z wpłatą przez mbank (via Monetbookers).
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Kiedy klikam wypłatę automatycznie wyskakuje mi opcja wypłaty na moneybookers, co zrobić by wypłacić na kartę lub bezpośrednio na konto. Podobnie jest z wpłatą przez mbank (via Monetbookers).
W bet365 jest tak że przez jaką formę płatnosci wplacales ostatni depozyt przez tą samą możesz wyplacic.
Wplata przez money wyplata na money
Wplata karta kredytowa wyplata na konto po zweryfikowaniu karty
Zwykly przelew z banku wyplata na te same konto
Tylko musisz miec wszystko na siebie.
Bo jak wplacisz z jakiegos innego konta to juz nie wyplacisz kasy.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
player1 5

player1

Użytkownik
Zrobiłem ako z dwóch meczy 1,4 i 1,2 tak by liczyło się do obrotu bonusem.Jednak mi tego nie uwzględnili.Czyli mogę grać tylko mecze o ako 1,5 i większym?Bez sensu...Niech się gonią z takim bonusem.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Mam pytanie:

1) Czyli gdy wpłacę 150 zł to otrzymam kolejne 150 zł bonusu ?

2) Czy moje 150 zł wpłacone muszę obracać po kursie 1,50 całością czy mogę grać za naprzykład 20 zł po kursie 1,50 i bede mógł już wypłacić moją wpłacona na poczatku kase ?
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Podpowiedzcie mi proszę w poniższej sprawie. W chwili obecnej po jednokrotnym obrocie mój bonus wynosi 320 PLN, a pozostałe środki, czyli pomnożony depozyt to 355,20 PLN. Teraz pytanie jaką kwotę muszę postawić na drugim etapie? Pytanie czy np. mogę postawić 320 PLN bonusu + 200 PLN swojego początkowego depozytu czy też muszę ponownie zagrać za wszystko, czyli 675,20 PLN oczywiście przy minimalnym kursie 1,50. Z góry dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
player1 5

player1

Użytkownik
Możesz obracać za ile chcesz.Nie ważne czy grasz za 10 czy za 100pln.Jedynie kurs musi być równy bądź wyższy od 1,5.Niższe kursy nie będą brane pod uwagę przy obrocie bonusem
 
T 4

the_foe

Użytkownik
a czy da sie tak ?...
wplacam 200 zł (nowe konto) dosatej wiec 200 zl bonusu, WSZYSTKO, czyli 400 zl stawiam na jeden zaklad, robie kontre Layem na Betfair. I tak robie do skutku az sie wyzeruje na Bet365. Mam w d.. ich kontrole, obroty jakies por... min kursy, wyplaty tylko siorpie kase i zmykam
right?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@squnisz
Kurs 1,50 to kurs singla. De Facto można zagrać AKO, lecz każdy mieszczący się w nim typ musi być z kursem m.in. 1,50.
Czyli przykładowo możesz zagrać
Singiel: United - Arsenal 1 1,50 stawka: X
AKO: United - Arsenal 1 1,50 + Chelsea - Leverkusen 1 1,50 stawka: X
Mała uwaga: Bet365 daje możliwość grania mniejszych kursów podczas obrotu, czego nie dają np Expekt.
Po prostu jak zagrasz gdzieś kurs poniżej 1,50 bo musisz, to nic się nie stanie, tyle, że nie wliczy się do sumy obrotu i już.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Czy jest jakiś określony czas na wpłatę od momentu rejestracji?
Zarejestrowałem się na początku sierpnia, ale jeszcze nie dokonałem wpłaty, czy bonus mi jeszcze przysługuje?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czy jest jakiś określony czas na wpłatę od momentu rejestracji?
Zarejestrowałem się na początku sierpnia, ale jeszcze nie dokonałem wpłaty, czy bonus mi jeszcze przysługuje?
Tak, czas masz do końca promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

radek1r31

Użytkownik
Jestem Nowy proszę o szybką pomoc..
Witam was wszystkich.forum obserwuję od kilku lat i dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.. jak to mawią &quot;jak trwoga to do Boga&quot;. Przejdźmy do meritumm. Bet365, otrzymałem bonus 20 GBP.zasada 3 razy obracasz bonusem po kursie = lub &lt; 1,5 i (!) 2 razy swoim depozytem,dopiero wtedy możesz cokolwiek wypłacić? Jeśli się mylę poprawcie..


Zastanawiam się czy można postepować tak jak opiszę to poniżej..
Gram bonusem po 1,15,wygrywam i powiedzmy uzbieram sobie 70 GPB czy wtedy aby wypłacić musze nadal obrócić bonusem po kursie 1,5 czy mogę sobie tą uzbieraną korzyść z bonsu wypłącić swobodnie,a bonus oczywiście zostaje na bet365 do dalszego obracania..? czy mogę wypłacić cokolwiek np. depozyt bez obrotu 20 GBP bonusu tak aby na koncie pozostał sam Bonus? jak to wygląda? proszę o pomoc i wyrozumiałość ;)
 
player1 5

player1

Użytkownik
Ja dostałem 200pln bonusu wpłacając 1000pln.Zrobiłem trochę obrotu i wypłaciłem to 1000 plus zysk.Bonus 200 pozostał do obrotu.Jednak od tego momentu wszystko co wygrasz liczy się jako bonus i dopóki tego nie obrócisz nie możesz nic wypłacić.Jeżeli nie wyrobisz się w ciągu 90 dni to cała kwota bonusowa przepada
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Czyli jeżeli sobie wpłacę 50 zł i postawię to po kursie 1,5 i (daj Boże! ;) ) wygram, to będę miał razem na koncie 125 zł. I czy te 75 złoty, które wygrałem na tym zakładzie, by obrócić depozyt, będę mógł sobie wypłacić? Wtedy zostanie mi 50 zł na koncie i będę nimi obracał, aż będę mógł je sobie wypłacić. I czy dobrze rozumuję, że kwota do obrotu bonusem PO obrocie depozytu będzie wynosiła 250zł? Odliczając 50 zł od obrotu tuż po wpłacie. I jeszcze jedno. Czy gdybym przegrał cały depozyt, to bonus i tak mi przysługuje?
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Witam. Przejdę odrazu do sedna ????

Wpłaciłem 50zł, uzyskałem 50zł bonusu. Obruciłem 50 (kurs 1.50) na 75zł, teraz łącznie z bonusem mam 125zł.
Rozumiem że mogę wypłacić te 75zł w każdej chwili, bonus nie ma na to wpływu?

Druga sprawa. Jeżeli chciałbym postawić 125zł i wygram to kasa przechodzi na konto bonus czy na konto gracza?

I trzecia sprawa: Do jakiej kwoty musze pomnożyc bonus by móc go wypłacic?

Mam nadzieję że wyraziłem sie w zrozumiały sposób ???? Pozdro.
 
K 0

krawcutm

Użytkownik
do Nissoo
1.Łącznie z bonusem 125 zł (ale masz jak najedziesz na stan konta ile jest Twoje ile kwota bonusu).
2. Poki masz bonus to liczy się chyba do bonusu.
3. Żeby wypłacić musisz postawić kwote zakładu 5 razy ( z tego co pamiętam ) Czyli za 250 zł po kursie 1,5. W zakładce moje usługi/użytwkonicy/oferty/transakce bonusowe pokazuje ile juz obróciłes i ile zostało.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, widzę że jest to obmyślane tak aby przyniosło korzyść bet365 :} zresztą nie ma się co dziwić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom