>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
M 0

matgym

Użytkownik
Witam! 2 szybkie pytania ????
Czy jezeli konto na bet365 zalozylem jakis miesiac temu, ale nei dokonywalem zadnych wplat to czy teraz kiedy dokonam wplate bede mogl sie ubiegac o bonus?
Czy dokonanie wplaty poprzez Moneybookers uprwania mnie do otrzymania bonusu?
W regulaminie nie bylo nic napisane o tym a nie chce natrafic na niespodzianke ????
Pozdrawiam!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam! 2 szybkie pytania ????
Czy jezeli konto na bet365 zalozylem jakis miesiac temu, ale nei dokonywalem zadnych wplat to czy teraz kiedy dokonam wplate bede mogl sie ubiegac o bonus?
Czy dokonanie wplaty poprzez Moneybookers uprwania mnie do otrzymania bonusu?
W regulaminie nie bylo nic napisane o tym a nie chce natrafic na niespodzianke ????
Pozdrawiam!
Wpłata przez MB kwalifikuje do bonusu.
Nie powinno być problemu jeśli założyłeś miesiąc temu. Ale najlepiej napisz do nich maila z pytaniem czy nadal Ci przysługuje: [email protected]
Bo czat jest czynny od 10;00 do 23;00 czyli się spóźniłeś...
Ale na maila może jeszcze Ci odpiszą do 24;00.
Jeszcze siedzą w pracy.
 
M 0

matgym

Użytkownik
Rozumiem, mail juz napisany.
A teraz inne pytanie, czy mozna przelac pieniadze za pomoca systemu przelewy24?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
hmmmmm raczj chyba nie ale do konca nie jestem pewnien bo wystepuja tylko takie metody platnosci jak :
Karta kredytowa
Karta debetowa
Czek
Przelew bankowy
Fast Bank Transfer
Moneybookers
Paysafecard
EntroPay
Ukash
 
porky 104

porky

Użytkownik
Pisałem do nich w tej samej sprawie i dostałem następującą odpowiedź:
Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, iż przelewu może Pan dokonać tylko i wyłącznie
przez internet.

Niestety nie posiadamy banku w Polsce.

Firma znajduje się w Anglii, dlategoteż przelewy są zagraniczne.

Współpracujemy natomiast z Bankiem BOS S.A. w Polsce. Dotyczy to mestody
płatności Szybki przelew bankowy, mimo wszystko przelew dokonywany jest na
konto zagraniczne.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdzie Pan na naszej stronie w sekcji pomoc
- depozyt.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Co oznacza &quot;kwalifikujący depozyt&quot;? Czy najpierw muszę wpłacić powiedzmy 10zł, a dopiero do następnej wpłaty dostanę 100% bonusu?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Co oznacza &quot;kwalifikujący depozyt&quot;? Czy najpierw muszę wpłacić powiedzmy 10zł, a dopiero do następnej wpłaty dostanę 100% bonusu?
od pierwszej wpłaty obowiązuje Ci bonus 100 %. wpłacisz 10 zł i po wpisaniu kodu oferty dostaniesz swój bonus. bonus odblokujesz tzn. będziesz mógł nim grać dopiero po obrocie depozytu.
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
z tym bonusem niejest tak hop niemozesz nim grac odrazu chociarz juz go masz
najpierw musisz obrocic 1x depozytem aby uwolic bonus na dodatek wyslac skan dowodu i jeszcze czekac ok 5 dni az przyjdzie ci poczta list z kodem ktory nastepnie podajesz na live chacie i wtedy masz do dyspozycji bonus
 
K 0

kurak

Użytkownik
Witam jestem tu nowy zarejestrowalem sie tylko aby ostrzec was zanim wplacicie jakies pieniadze do firmy bet365. Otoz otworzylem sobie konto aby skorzystac z ich promocji. Wplacilem 58$ czyli okolo 200zl. Postawilem zaklad i przechodze do pola gdzie moge wpisac kod promocji. Wyskakuje jakis blad wiec udaje sie na chata. Niestety bylo to juz po polnocy wiec chat polski byl juz nieczynny. Odzywam sie wiec do supportu angielskiego w celu zapytania jak aktywowac promocje. Angielski support pisze mi ze mam im wyslac skan dowodu osobistego. No ok wiec wysylam im skan dowodu osobistego. Na nastepny dzien dostaje odpowiedz o tresci:

Szanowny Panie Macieju,

Chcemy Pana poprosi� o ponowe wys�anie do nas dokoumentu to�samo�ci.

Na podstwie otrzyamanego dokumentu nie mo�emy przeprowadzi� weyfiakcji konta.

Odzywam sie wiec na otwarty obecnie chat polski i pytam o co chodzi. Pani na chacie odpowiada mi, ze na podstawie dostarczonego dokumentu nie sa w stanie zweryfikowac mojej tozsamosci ???? ???? ???? ???? Kaza mi wyslac inny dowod np paszport.
Troche tyum juz sfrustrowany wysylam im skan paszportu. Budze sie dzis i widze emaila:

Szanowny Panie Macieju,

Dziękujemy za Pana e-mail wraz z dokumentem tożsamości.

Chcemy poinformować, że Pana dokument został pozytywnie zweryfikowany, a dane konta uaktualnione, zatem będzie już Pan mógl skorzystać z naszej oferty rejestracyjnej, oraz innych naszych ofert w przyszlosci.

Podkresle !!! zatem będzie już Pan mógl skorzystać z naszej oferty rejestracyjnej !!!

No to udaje sie do miejsca, gdzie moge wpisac kod promocji ale ... tego miejsca nie ma :/ no to odzywam sie na polskiego chata i oto co pani Agnieszka mi na chacie napisala:



Dziękujemy za skontaktowanie się z bet365 z czatem na żywo. Wkrótce nasz doradca klienta skontaktuje się z Panem(-nią).

W tym momencie rozmawia Pan(-i) z Agnieszka P.

Agnieszka P: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomóc?

Maciej: Dzien dobry otrzymalem maila ze moj paszport zostal zweryfikowany pozytywnie i ze moge skorzystac z promocji

Maciej: ale nie widze miejsca gdzie moge wpisac kod promocji

Agnieszka P: tak.

Agnieszka P: Czy moge prosic o potwierdzenie 4-cyfrowego kodu bezpieczenstwa?

Maciej: 1111

Agnieszka P: Nie otrzymalismy od Pana(-i) zadnej wiadomosci. Czy zyczy Pan(-i) sobie kontynuowac czat?

Agnieszka P: Niestety nie kwalifikuje sie pan do promocji.

Maciej: ???

Maciej: jak nie kwalifikuje sie do promocji ??

Agnieszka P: 13. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostana naruszone lub wystepuje dowód serii zakladów postawionych przez klienta lub grupe klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wyplat, darmowych zakladów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantuja klientowi zysk niezaleznie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert wedle wlasnego uznania lub rozliczyc zaklady po poprawnych kursach lub anulowac darmowe zaklady lub jakiekolwiek zaklady postawione za srodki bonusowe. bet365 zastrzega sobie równiez prawo do pobrania od klienta kosztów administracyjnych, az do wysokosci bonusu od depozytu, darmowego zakladu lub dodatkowej platnosci na pokrycie kosztów administracyjnych.

Maciej: prosze mi powiedziec gdzie tu jest punkt ktory mowi ze nie kwalifikuje sie do promocji ?

Agnieszka P: . Jedna oferta rejestracyjna na osobe, rodzine, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, te same dane formy platnosci (np. numer karty kredytowej/debetowej) oraz dzielony komputer, np. w szkole, bibliotece czy pracy. Ta oferta dotyczy wylacznie pierwszego zasilonego konta i nie dotyczy innych kont otwartych na stronach zasilanych

Maciej: Prosze pani to jest moj pierwszy depozyt w bet365

Agnieszka P: Niestety nie przysluguje Panu oferta.

Maciej: prosze mi wytlumaczyc z jakiego powodu

Maciej: otwieralem konto 2 dni temu

Agnieszka P: Jezeli nie ma pan juz zadnych innych pytan bede musiala zakonczyc czat.

Maciej: wpisalem kod promocji

Maciej: odezwalem sie do supportu angielskiego na chacie

Agnieszka P: Powyzej prosze przeczytac informacje.

Maciej: powiedziano mi ze mam wyslac skan dowodu osobistego i wtedy bonus zostanie przyznany

Maciej: moze sobie pani sprawdzic

Maciej: wyslalem skan dowodu osobistego tak jak chcieliscie

Maciej: prosze wiec mi powiedziec dlaczego nie jestem zakwalifikowany do promocji bo nie znalazlem w wklejonym przez pani tekscie dlaczego nie jestem kwalifikowany do promocji

Agnieszka P: Niestety nie otrzyma Pan bonusu.

Maciej: prosze mi powiedziec dlaczego

Agnieszka P: Na podstawie wyzej wspomnianych dwoch punktow.

Agnieszka P: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis pomóc?

Maciej: tak z serii informacji ktore mi pani wkleila prosze mi wkleic tylko ten punkt ktory mnie eliminuje z promocji

Agnieszka P: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.

Sesja czatu została zakończona przez bet365.

JAk widzicie zostalem potraktowany jak smiec. Przytoczyla mi pare punktow regulaminu a na prosbe aby przytoczyla mi konkretny punkt regulaminu, ktory tyczy mnie, po hamsku rozlaczyla czata.
 
Q 16

qzdee

Użytkownik
tak traktuja osby ktore zakladaja po kilka kont i chca skrozystac z paru promocji .... tak mi sie wydajeze tez tak postapiles ????
 
K 0

kurak

Użytkownik
wyslalem im skan dowodu a potem paszportu !!! i paszport zaakceptowali !!!!!! wiec jak moglem zalozyc pare kont ??
 
uniqer 0

uniqer

Użytkownik
U mnie z promocją jak na razie wszystko w porządku... tylko mam pytanie odnośnie użytkowania konta... chyba jedno z głupszych/ albo jestem ślepy... mianowicie nie mogę nigdzie doszukać się moich zakładów (tzn. tych co już postawiłem). Pomóżcie plz.
@Edit ... dobra już znalazłem... w historii jest... ale beznadziejnie to zrobili IMO.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
kurak - a konto Ci zablokowali? dziwne to, skoro by uznali , że otworzyłeś drugie konto to powinni Ci je zablokować a nie tylko eliminować z bonusa. co do traktowania na live chacie, to zawsze odnosze wrażenie, że te przekumate idiotki mają ciote, bo zamykanie czata z wałsnego &quot;widzimisie&quot; prowadzącego to szczyt bezczelności.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
kurak - a konto Ci zablokowali? dziwne to, skoro by uznali , że otworzyłeś drugie konto to powinni Ci je zablokować a nie tylko eliminować z bonusa. co do traktowania na live chacie, to zawsze odnosze wrażenie, że te przekumate idiotki mają ciote, bo zamykanie czata z wałsnego &quot;widzimisie&quot; prowadzącego to szczyt bezczelności.
Dokladnie, uwazam tak samo - calowicie bezuzyteczna pomoc on-line..

Kiedys celowo chciala (ktoras z nich) mnie oszukac odnosnie bonusa - doskonale wiedziala ze jest juz przeterminowany a wciskala ciemnote zebym skladal depozyt
&quot;wplacac i grac&quot; &quot;wplacac i grac&quot; - wiesniackie odzywki
.. no dluga historia niewazne..

a co do oferty to jest calkiem calkiem zajebista, szczegolnie live-betting ... bet365 rzadzi

Zmienia support - i interfejs stronki (hehe), bedzie doskonale
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Witam,czy można wpłacać pieniądze przez pocztę tak jak w innych bukach,zarejstrowałem sie i jest tylko przelew bankowy...na expekcie nie było z tym problemów ale bet365 to jedyny buk u którego mogę wziąść bonu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,czy można wpłacać pieniądze przez pocztę tak jak w innych bukach,zarejstrowałem sie i jest tylko przelew bankowy...na expekcie nie było z tym problemów ale bet365 to jedyny buk u którego mogę wziąść bonu.
Możesz, wystarczy wypełnić blankiet przelewu i udać się na pocztę.
 
M 32

mikolaj725

Użytkownik
Mam takie dosyć głupie pytanie. Jeżeli np. wpłace 50 zł i dostane drugie 50 zł bonusu. I jeżeli przez 90 dni nie obrócę go należycie to zostanie mi odebrana cała kwota na koncie czy tylko to 50 zł ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom