>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

S 674

slukasz123

Użytkownik
** Bonus = kwota bonusu + uzyskane wygrane

wpłaciłem 100zł bonusu dostałem 50zł. Czyli wszystkie wygrane za kwotę poniżej 50zł przy ewentualnym nie obróceniu 600zł znikają po 90 dniach? czy jeśli przegram od razu 50zł to gram już za swoje czy ciągle za bonus?
z takimi pytaniamia polecam napisac na [email protected]
 
E 0

el_coyote

Użytkownik
Witam serdecznie
Pierwszy post zaczynam tutaj niestety. Mam mały problem. Wpłaciłem 500zł i dostałem 250zł bonusu. Jednak nie przeczytałem że wpłatą również trzeba obrócić i zastanawiam się jak z tego wyjść. Czy wpłatę mogę wyjąć mimo że nie obróciłem? Cz może nie ruszać przez 90 dni i po prostu zabiorą mi bonus a ja będę mógł wypłacić. Chce odzyskać moje 500zł. Czy ten obrót dotyczy tylko bonusu, a wpłatę mogę spokojnie wypłacić?
 
N 0

newuser3

Użytkownik
Panowie mam także problem z tym bonusem. Kilka dni temu wpłaciłem jednego dnia 15 (które od razu przegrałem) i 50zł, z którego 20zł przelałem do kasyna. Następnie wpisałem kod tego bonusu i do mojego konta przypisano 32,50zł - czyli policzyli za dwie wpłaty razem. Od tego czasu zagrałem tylko raz za 5zł na kupon sportowy a takto siedzę na ruletce. Moje pytanie - czy mogę anulować ten bonus? Nie mogę teraz wypłacić żadnej kasy z konta. Jeśli nie to czy po 90 dniach przepadnie mi cała kasa jeśli nie obróce 4x? Wszystko mam w kasynie oprócz tych 32,50 których nie mogę oczywiście do kasyna przelać. Z tego co zrozumiałem regulamin (zapewne źle) to gdy nie obrócę kasą stracę tylko bonus a nie całą kwotę- i co z ewentualnymi wygranymi w kasynie? Jeśli jednak mam obrócić tę kasę to muszę łącznie obrócić 390zł? (4x(15+50+32,50))
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
@el_coyote, można anulować bonus, a wpłatę plus bonus trzeba obrócić, np w twoim wypadku 750x4 i wtedy wypłata, ew. chat i anulowanie
@newuser3 dobrze liczysz, ale możesz napisać na chat i anulować bonus ????
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Bonus na zakłady sportowe
JUŻ TERAZ 800 PLN BONUSU NA MŚ!
Kod bonusu: CUP14

Mistrzowska promocja na najważniejsze wydarzenie roku

Podczas Mistrzostw Świata Brazylia zapewnia najgorętszą atmosferę na stadionach, a my z tej okazji przygotowaliśmy niesamowitą promocję. Na każdego klienta &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; czeka teraz aż do &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt; bonusu! Nie zwlekaj i wykorzystaj tę niecodzienną okazję! Pamiętaj jednak, że końcowy gwizdek tej akcji promocyjnej zabrzmi tuż przed rozpoczęciem fazy pucharowej, a więc 27 czerwca! W ten prosty sposób skorzystasz z bonusu:

  1. Zaloguj się (jeżeli to konieczne, wypełnij formularz rejestracyjny) i doładuj konto gracza.
  2. W zarządzaniu kontem kliknij &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;.
  3. Wpisz kod bonusu CUP14 – gotowe!
  4. Do konta gracza zostanie natychmiast dopisane &lt;code&gt;50%&lt;/code&gt; wpłaconej kwoty (do maks. &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;)

Warunki promocji:

  • Akcja bonusowa ważna jest od 03.06. do 27.06.2014 (godz. 12:00 CEST). Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie, do momentu skorzystania z bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
  • Kod bonusu brzmi &quot;CUP14&quot; i musi zostać wpisany najpóźniej do 27.06.2014 (godz. 12:00 CEST) w zarządzaniu kontem w opcji &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;. Po upływie tego czasu skorzystanie z bonusu nie będzie możliwe.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;. W przypadku wpłat powyżej &lt;code&gt;1600 PLN&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; doda do konta gracza &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;.
  • Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; nie została wybrana waluta PLN, kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest tu pochodzenie gracza.
  • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić trzykrotnie (x3) w ciągu 90 dni i po minimalnym kursie 2.00 (w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż &lt;code&gt;1600 PLN&lt;/code&gt;, muszą dokonać obrotu na łączną sumę &lt;code&gt;7200 PLN&lt;/code&gt;. (W przypadku graczy z Niemiec wymagany jest obrót 1890 EUR ze względu na podatek od stawek.)
  • Bonus może być przyznany wyłącznie wtedy, jeśli przed jego aktywacją nie nastąpiło zlecenie wypłaty.
  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie w zakładach sportowych (tradycyjnych i na żywo). Pozostałe produkty &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; są wyłączone z tej promocji.
  • Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
  • Gracze z następujących krajów są wyłączeni z tej akcji promocyjnej: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Litwa, Łotwa, Meksyk, Norwegia, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.
  • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; dostępnych na &lt;code&gt;www.bet-at-home.com&lt;/code&gt;. &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 674

slukasz123

Użytkownik
czy po zrobieniu obrotu,można od razu wypłacać czy jest jakiś czas oczekiwania(we wcześniejszych promocjach był)?
Mozna ja osobiscie zlecalem wyplate i nikt nie robil problemow....Jedyny minus ten kurs 2,0 duzo latwiej sie gra z 1,7-1,8 kurs....
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Chciałem się upewnić co do 1 rzeczy.
Dajmy na to wczoraj wpłaciłem do Baha 300zł i grałem nie wpisywałem żadnego kodu bonusowego, i teraz gdybym chciał skorzystać z bonusu to czy jeśli wpłacę teraz 1600zł a potem wpiszę kod bonusu to otrzymam bonus do 1600zł wpłaty czy do tego co wpłacałem wczoraj czyli 300zł?
 
R 17

raul18

Użytkownik
&quot;
  • Akcja bonusowa ważna jest od 03.06. do 27.06.2014 (godz. 12:00 CEST). Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie, do momentu skorzystania z bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
  • Kod bonusu brzmi &quot;CUP14&quot; i musi zostać wpisany najpóźniej do 27.06.2014 (godz. 12:00 CEST) w zarządzaniu kontem w opcji &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;. Po upływie tego czasu skorzystanie z bonusu nie będzie możliwe.&quot;

starczy ze wplacisz teraz 1300 i suma wplat bedzie na 1600, wtedy wpisujesz kod i masz 800 bonusu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 674

slukasz123

Użytkownik
1300 mozesz wplacic aby dostac maks bonus nie musisz 1600 bo 300 juz wplaciles i jest jeszcze jedno ale jesli zleciles wyplate raczej bonusu nie dostaniesz najlepiej dopytaj sie poprzez wyslanie e-maila do nich to ci wyjasnia co i jak....Ale jesli nie wyplacales to 1300 doplac i mozesz brac maks bonus
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
kurcze wczoraj wypłacałem z baha na skrill;/ ok zapytam ich bo pisze jak wo że nie można wypłacać itp.
Dzięki za pomoc
reputa poszła.

No niestety po rozmowie z Supportem nic nie da się zrobic jeśli się wypłacało w czasie trwania promocji;/;/ eh.. Pierw regulamin a potem inne czynności na przyszłość nauczka.
 
M 0

marcin86

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Drążyłem wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi. Skorzystałem z bonusa bah. Przy grze live kurs spadł mi z 2.0 w dół i nieopatrznie zatwierdziłem. Jak teraz wygląda sytuacja? Cały bonus przepada? I co z pieniądzmi wygranymi wcześniej na bonusie? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom