>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Darmowy zakład o wartości 50 PLN

---&gt; Ladbrokes &lt;---
Załóż konto, dokonaj pierwszego depozytu, a następnie postaw dowolny pojedynczy zakład za minimum 50 PLN, a otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 PLN.

Formularz rejestracyjny

Warunki promocji:
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników Ladbrokes, którzy podczas rejestracji wprowadzą poprawny kod promocyjny.
* Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników korzystających z serwisu internetowego lub telefonicznego.
* Zakład kwalifikujący należy postawić w dniu rejestracji konta w serwisie Ladbrokes.
* Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody Moneybookers.
* Aby otrzymać darmowy zakład 50 PLN należy dokonać depozytu i postawić pojedynczy zakład o minimalnej wartości 50 PLN.
* Darmowy zakład zostanie przyznany na konto gracza po rozliczeniu zakładu kwalifikującego.
* Darmowy zakład można postawić na dowolne wydarzenie sportowe w serwisie internetowym lub telefonicznym.
* Darmowy zakład należy postawić na pojedyncze wydarzenie.
* Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 7 dni.
* W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
* Unieważnione zakłady kwalifikacyjne nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
* Oferta jest dostępna tylko dla klientów korzystających z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
* Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty bez konieczności powiadomienia użytkowników.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
* Obowiązuje regulamin Ladbrokes.

---&gt; Ladbrokes &lt;---



Oferta akutalna od 15 stycznia 2011 r.

-------------------------------------------------------------------------


Poprzednia oferta.

Ladbrokes
gigant na rynku zakładów sportowych zawitał na polski rynek! Angielski bukmacher oferuje polskim klientom atrakcyjną promocję .
Wpłacamy 150zł np przez przelewy24 , stawiamy za 150zł i mamy 150zł free beta do wykorzystania, nic nie jest napisane o obrocie.
 
cud 0

cud

Użytkownik
juz sie zarejestrrowalem i faktycznie tylko przez przelewy24, ktos tam gram i moze cos powiedziec o tym bukmacherze?
 
G 0

golomp

Użytkownik
Sprawdzona firma.

Jeszcze w zeszłym roku mieli możliwość wpłaty przez mb. Nie wiem jak teraz. Pochwalić ich muszę za błyskawiczne wypłaty.

Kursy nie najgorsze, ale dla mnie buk z kategorii &quot;obrócić bonus i wypłacić&quot;.

Szkoda, że taki mały ten bonus. Chyba w zeszłym roku ostro przejechali się na Polakach (wtedy dawali freebet 100GBP).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak to prawda, Ladbrokes to olbrzymia firma bukmacherska. W pełni wypłacalna, przelewy 24 mi nawet bardziej pasują niż MB :p
 
D 116

dziubols

Użytkownik
&quot;Załóż konto i postaw pojedynczy zakład za 150 PLN a otrzymasz darmowy zakład tej samej wysokości&quot;

To niezaleznie czy ten pierwszy zaklad na 150 zl za moja kase wygram czy tez przegram to i tak dostane te 150 od nich ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
nie wiem tylko czy sami dopisują freebeta czy trzeba się o niego upomnieć bo wczoraj zagrałem i narazie nie ma
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Ja wybrałem inna walute niż PL i mam teraz problem nie działa mi mozliwość wpłaty przez przelew 24 plus pisałem do suportu o zmiane waluty ale nic to nie dało zero odzewu.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Za pierwszy pojedynczy zakład klient otrzyma darmowy zakład o równawartości pierwszego (150)

mozna postawic dubla czy tylko singla?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
jak już będziesz miał darmowy zakład to jak klikniesz sprawdź jak będziesz miał np dubla, to jak Ci nie zatwierdzi to znaczy że nie można ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mhm, zeby nie bylo tak ze postawie dubla a nie dostane freebeta bo sie okaze ze mial byc singiel.. :]
aaa jeśli chodzi Ci o pierwszy zakład to nie wiem, troche za mało jest napisane, bo nie ma nic o kursach, czyli co stawiam 150pln po 1.01 i dostaje frebeta wynika..
edit, tam jednak pisze pojedynczy zakład czyli raczej singiel
 
M 0

mardock

Użytkownik
Ja też mam parę pytań odnośnie tej promocji:
1. czy można dokonać wpłaty kartą kredytową
2. czy mogę postawić na singla za więcej niż 150 zł, np. 300zł
3. co oznacza, że &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;
4. I jak wygram swój zakład to dostaje 150zł i jak przegram to też dostanę???
 
Do góry Bottom