>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Darmowy zakład o wartości 50 PLN

---&gt; Ladbrokes &lt;---
Załóż konto, dokonaj pierwszego depozytu, a następnie postaw dowolny pojedynczy zakład za minimum 50 PLN, a otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 PLN.

Formularz rejestracyjny

Warunki promocji:
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników Ladbrokes, którzy podczas rejestracji wprowadzą poprawny kod promocyjny.
* Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników korzystających z serwisu internetowego lub telefonicznego.
* Zakład kwalifikujący należy postawić w dniu rejestracji konta w serwisie Ladbrokes.
* Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody Moneybookers.
* Aby otrzymać darmowy zakład 50 PLN należy dokonać depozytu i postawić pojedynczy zakład o minimalnej wartości 50 PLN.
* Darmowy zakład zostanie przyznany na konto gracza po rozliczeniu zakładu kwalifikującego.
* Darmowy zakład można postawić na dowolne wydarzenie sportowe w serwisie internetowym lub telefonicznym.
* Darmowy zakład należy postawić na pojedyncze wydarzenie.
* Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 7 dni.
* W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
* Unieważnione zakłady kwalifikacyjne nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
* Oferta jest dostępna tylko dla klientów korzystających z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
* Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty bez konieczności powiadomienia użytkowników.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
* Obowiązuje regulamin Ladbrokes.

---&gt; Ladbrokes &lt;---



Oferta akutalna od 15 stycznia 2011 r.

-------------------------------------------------------------------------


Poprzednia oferta.

Ladbrokes
gigant na rynku zakładów sportowych zawitał na polski rynek! Angielski bukmacher oferuje polskim klientom atrakcyjną promocję .
Wpłacamy 150zł np przez przelewy24 , stawiamy za 150zł i mamy 150zł free beta do wykorzystania, nic nie jest napisane o obrocie.
 
cud 0

cud

Użytkownik
juz sie zarejestrrowalem i faktycznie tylko przez przelewy24, ktos tam gram i moze cos powiedziec o tym bukmacherze?
 
G 0

golomp

Użytkownik
Sprawdzona firma.

Jeszcze w zeszłym roku mieli możliwość wpłaty przez mb. Nie wiem jak teraz. Pochwalić ich muszę za błyskawiczne wypłaty.

Kursy nie najgorsze, ale dla mnie buk z kategorii &quot;obrócić bonus i wypłacić&quot;.

Szkoda, że taki mały ten bonus. Chyba w zeszłym roku ostro przejechali się na Polakach (wtedy dawali freebet 100GBP).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak to prawda, Ladbrokes to olbrzymia firma bukmacherska. W pełni wypłacalna, przelewy 24 mi nawet bardziej pasują niż MB :p
 
D 116

dziubols

Użytkownik
&quot;Załóż konto i postaw pojedynczy zakład za 150 PLN a otrzymasz darmowy zakład tej samej wysokości&quot;

To niezaleznie czy ten pierwszy zaklad na 150 zl za moja kase wygram czy tez przegram to i tak dostane te 150 od nich ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
nie wiem tylko czy sami dopisują freebeta czy trzeba się o niego upomnieć bo wczoraj zagrałem i narazie nie ma
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Ja wybrałem inna walute niż PL i mam teraz problem nie działa mi mozliwość wpłaty przez przelew 24 plus pisałem do suportu o zmiane waluty ale nic to nie dało zero odzewu.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Za pierwszy pojedynczy zakład klient otrzyma darmowy zakład o równawartości pierwszego (150)

mozna postawic dubla czy tylko singla?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
jak już będziesz miał darmowy zakład to jak klikniesz sprawdź jak będziesz miał np dubla, to jak Ci nie zatwierdzi to znaczy że nie można ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mhm, zeby nie bylo tak ze postawie dubla a nie dostane freebeta bo sie okaze ze mial byc singiel.. :]
aaa jeśli chodzi Ci o pierwszy zakład to nie wiem, troche za mało jest napisane, bo nie ma nic o kursach, czyli co stawiam 150pln po 1.01 i dostaje frebeta wynika..
edit, tam jednak pisze pojedynczy zakład czyli raczej singiel
 
M 0

mardock

Użytkownik
Ja też mam parę pytań odnośnie tej promocji:
1. czy można dokonać wpłaty kartą kredytową
2. czy mogę postawić na singla za więcej niż 150 zł, np. 300zł
3. co oznacza, że &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;
4. I jak wygram swój zakład to dostaje 150zł i jak przegram to też dostanę???
 
Do góry Bottom