>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

M 0

mucha

Użytkownik
Mam do was takie pytanie czy polecaliście w ostanich 3dniach kogoś na expekcie bo własnie dostałęm odpowiedź że polecenie przyjaciela już nie aktualne ..
 
R 0

raz0r

Użytkownik
Dobra... zamierzam zrobic tak... Wpłacic 50zl do expekta, postawic tą kwotę na under albo over w NBA, kursy to 1.90/1.90. Jeśli wygram dostanę 95zł i tą kase już wypłace, a jeśli przegram to zgłoszę się po zwrot. Teraz zwrot (50zł) podziele na 2 i postawie ponownie 2 kupony pojedyczne under/over w kosza po kursach 1.90 czyli
25*1.90 = 47.5
25*1.90 = 47.5
...i kasę &quot;ewakuuje&quot; czyli wypłacam. Więc z moich obliczen wychodzi na to, że albo wygram 45 zł albo strace 2.5 ???? Mam racje??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie Expert, a Expekt.
Niektóre firmy mają w regulaminie zaznaczone, że do obrotu nie liczy się zakłady przeciwstawne. W Expekt chyba tego nie ma (przynajmniej w regulaminie promocji nie ma o tym mowy) więc teoretycznie twoje obliczenia są dobre i możesz tak grać.
Dla mnie to trochę bezsensu, ale to twoja gra i twoja kasa.
 
P 0

peterk69

Użytkownik
Czy ja wiem czy wyłudzało bonus po to macie zabezpieczenia zeby sprawdzac ludzi . Wiec nie wykrecaj sie wyłudzeniami ten freebet za 2 miesiace tez bedzie wyłudzany ?? To moze dajcie 2 zł to nikt nie bedzie sie zgłaszał lub wyłudzał bonusa
 
D 0

damafi

Użytkownik
Czyli jak się zarejstruje to muszę coś wpłacić na konto czy dostaję ten bonus odrazu na zagranie zakładu??
 
ziabol17 0

ziabol17

Użytkownik
Mieliscie jakies problemy zeby wam oddali kase za przegran zaklad?? Ja juz wczoraj sie po niego zglosilem i nic nie dostalem jeszcze
 
W 0

wysiun

Użytkownik
Dzisiaj zarejestrowalem sie w Expie. Czy jak zagram AKO i nie wejdzie to oddadza mi hajs? Czy oni tylko zwracaja pieniadze za przegrany pojedynczy zaklad?
 
S 0

sew

Użytkownik
Dzisiaj zarejestrowalem sie w Expie. Czy jak zagram AKO i nie wejdzie to oddadza mi hajs? Czy oni tylko zwracaja pieniadze za przegrany pojedynczy zaklad?
Pieniądze są zwracane za pierwszy kupon. Bez względu na ilość zdarzeń ????
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Witam. Konto w Expekt mam od dawna lecz nigdy tam nie grałem. Dopiero wczoraj wpłaciłem sobie niewielką sumkę i troche udało mi sie pomnożyc. I teraz mam pytanie. Czy wciąż mogę skorzystac z tego freebeta? Nie korzystałem z niego lecz chodzi mi o to, ze zawierałem juz jakies tam zaklady w expie, ale nie wiazace sie z ta promocja i z żadną inną. I czy mogę zakłady dotyczace tej promocji grac na live?
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Z tego co wyczytałem w regulaminie : &quot;1.4 - Kwota bonusa nie podlega wymogom obrotu.&quot; Musieli więc zmienić warunki.
 
palobo 0

palobo

Użytkownik
&quot;Po otrzymaniu zwrotu za przegrany zaklad w promocji freebet 50 PLN na start nie obowiazuja Pana zadne wymogi dotyczace obrotu, zatem moze Pan od razu wyplacic swoje środki.&quot;
Odpowiedź od supportu dotycząca właśnie obrotu kwoty &#39;oddawanej&#39;.
 
Do góry Bottom