>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Expekt ma dla Ciebie wyjątkową ofertę. Wróć do gry z nami, a otrzymasz od nas zupełnie darmowy zakład.

1) Postaw zakład na dowolne zdarzenie sportowe przed 5.12 (23:59 CET).
2) Jeśli Twój pierwszy zakład nie będzie trafiony, zwrócimy Ci stawkę w wysokości aż do sumy pokazanej obok.
A kwota obok podana to 40 zł i nic nie pisze, ze zwracaja 50%...
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
- Oferta dotyczy 50% bonusu od Twojego pierwszego depozytu, aż do kwoty przesłanej Ci w mailu promocyjnym.

tak pisze jak klikniesz regulamin w mailu
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Tez mam napisane jak wy panowie ale dopiero gdy dalem: wyswietl obrazy ponizej w mailu to obok fotek sportowcow jest napis 50% ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja po zrobieniu tego co piszesz koło sportowców mam napis 100%. Widocznie różne przedświąteczne promocje...Tyle, że z tego co wyczytałem to chyba tylko na 1 spotkanie mogę postawić...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też popytałem supportu no i promocja, która przyszła do mnie jest taka, że dostaje freebet 40 zł i mogę grac co chce ile chce i za jakie kursy chce. Także spoko przedświąteczny prezent ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytać Ci się nie chce? 4 posty wyżej masz napisane, że ako może być...
Tak, jak przegrasz masz zwrot, który możesz wypłacić bez obrotu.
Ludzie... czytać, czytać i jeszcze raz czytać!
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Kupon 75

✅⚽Blackpool - Manchester United

Typ : over 22,5 fauli
Kurs : 2,05
Wynik :
TAK

AKO : 2,05
Stawka : 10,00 PLN
✅ 10.50 PLN
Z tym kuponem był niezły ubaw, oto co otrzymałem w mailowej odpowiedzi od serwisu expekt.pl :
&quot;
Uprzejmie informuje, ze kupon zostanie zaraz wypłacony, natomiast fauli w tym meczu było 21&quot;
Nie wiem czemu więc został on wypłacony no ale spoko :smile:
Wam też dają tego typu promocje??
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Może w sensie, że zwrócą Ci stawkę ale nie wygraną ?
Stawka była 10 PLN zwrócili 20,50 PLN nawet jakby zwrócili 10 PLN to z jakiej paki jak przedział był 22,5 fauli a ich zdaniem było 21 ???? na flashscore.com było dokladnie 23 faule skysports.com pokazywał 21.
A tak nawiasem to od około 80 minuty do 100 minuty(10 przedłużył) był tylko jeden faul ....
.....w ostatniej setnej minucie heh
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale to grałeś freebeta czy po prostu kolejny któryś tam zakład ?? Jeśli kolejny któryś i mimo, ze zakład nie wszedł a dali Ci wygraną no to widocznie jakaś dodatkowa extra promocja ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Kolejny zakład zwykły najzwyklejszy singiel.W freebecie wrócili by stawkę a nie wygraną ???? teraz to żałuję że nie puściłem tego choćby za 20 PLN zawsze tą dychę więcej oskubany by był buk ???? w dodatku niesłusznie
 
Do góry Bottom