>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

M 0

mucha

Użytkownik
Mam do was takie pytanie czy polecaliście w ostanich 3dniach kogoś na expekcie bo własnie dostałęm odpowiedź że polecenie przyjaciela już nie aktualne ..
 
R 0

raz0r

Użytkownik
Dobra... zamierzam zrobic tak... Wpłacic 50zl do expekta, postawic tą kwotę na under albo over w NBA, kursy to 1.90/1.90. Jeśli wygram dostanę 95zł i tą kase już wypłace, a jeśli przegram to zgłoszę się po zwrot. Teraz zwrot (50zł) podziele na 2 i postawie ponownie 2 kupony pojedyczne under/over w kosza po kursach 1.90 czyli
25*1.90 = 47.5
25*1.90 = 47.5
...i kasę &quot;ewakuuje&quot; czyli wypłacam. Więc z moich obliczen wychodzi na to, że albo wygram 45 zł albo strace 2.5 ???? Mam racje??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie Expert, a Expekt.
Niektóre firmy mają w regulaminie zaznaczone, że do obrotu nie liczy się zakłady przeciwstawne. W Expekt chyba tego nie ma (przynajmniej w regulaminie promocji nie ma o tym mowy) więc teoretycznie twoje obliczenia są dobre i możesz tak grać.
Dla mnie to trochę bezsensu, ale to twoja gra i twoja kasa.
 
P 0

peterk69

Użytkownik
Czy ja wiem czy wyłudzało bonus po to macie zabezpieczenia zeby sprawdzac ludzi . Wiec nie wykrecaj sie wyłudzeniami ten freebet za 2 miesiace tez bedzie wyłudzany ?? To moze dajcie 2 zł to nikt nie bedzie sie zgłaszał lub wyłudzał bonusa
 
D 0

damafi

Użytkownik
Czyli jak się zarejstruje to muszę coś wpłacić na konto czy dostaję ten bonus odrazu na zagranie zakładu??
 
ziabol17 0

ziabol17

Użytkownik
Mieliscie jakies problemy zeby wam oddali kase za przegran zaklad?? Ja juz wczoraj sie po niego zglosilem i nic nie dostalem jeszcze
 
W 0

wysiun

Użytkownik
Dzisiaj zarejestrowalem sie w Expie. Czy jak zagram AKO i nie wejdzie to oddadza mi hajs? Czy oni tylko zwracaja pieniadze za przegrany pojedynczy zaklad?
 
S 0

sew

Użytkownik
Dzisiaj zarejestrowalem sie w Expie. Czy jak zagram AKO i nie wejdzie to oddadza mi hajs? Czy oni tylko zwracaja pieniadze za przegrany pojedynczy zaklad?
Pieniądze są zwracane za pierwszy kupon. Bez względu na ilość zdarzeń ????
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Witam. Konto w Expekt mam od dawna lecz nigdy tam nie grałem. Dopiero wczoraj wpłaciłem sobie niewielką sumkę i troche udało mi sie pomnożyc. I teraz mam pytanie. Czy wciąż mogę skorzystac z tego freebeta? Nie korzystałem z niego lecz chodzi mi o to, ze zawierałem juz jakies tam zaklady w expie, ale nie wiazace sie z ta promocja i z żadną inną. I czy mogę zakłady dotyczace tej promocji grac na live?
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Z tego co wyczytałem w regulaminie : &quot;1.4 - Kwota bonusa nie podlega wymogom obrotu.&quot; Musieli więc zmienić warunki.
 
palobo 0

palobo

Użytkownik
&quot;Po otrzymaniu zwrotu za przegrany zaklad w promocji freebet 50 PLN na start nie obowiazuja Pana zadne wymogi dotyczace obrotu, zatem moze Pan od razu wyplacic swoje środki.&quot;
Odpowiedź od supportu dotycząca właśnie obrotu kwoty &#39;oddawanej&#39;.
 
Do góry Bottom