>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

S 0

szmalek

Użytkownik
Witam
jak wpłace juto 200 zł i powiedzmy ze wygram... to czy bede mógł odrazu wypłacić wygraną czy wymagany bedzie jakis obrót? zaznaczam ze nie pytam o free beta.. tylko o kwote która wpłaciłem + ew wygraną
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
witam. Pytanko do Was czy to musi być ako ze zdarzeń powyżej 1,70 czy może być singiel 1,70?
A i czy wszystkie spotkania muszą mieć kurs 1,70 czy możne być jedno 1,70 a drugie 1,50?
Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
witam. Pytanko do Was czy to musi być ako ze zdarzeń powyżej 1,70 czy może być singiel 1,70?
A i czy wszystkie spotkania muszą mieć kurs 1,70 czy możne być jedno 1,70 a drugie 1,50?
Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje.
Może być ako, ale przynajmiej jedno zdarzenie musi mieć kurs 1,7 i muszą być możliwe trzy opcje tego zdarzenia czyli 1, X, 2(np. w piłce nożnej możę paść wygrana każdej drużyny i remis) Reszta zdarzeń może mieć kurs jaki sobie wymarzysz. Gdy zagrasz ten kupon dostajesz Freebeta na kwotę pierwszego zakładu, tyle że stawka Freebetu jest niewypłacalna(trochę inaczej niż w betclicku i tobecie gdzie dostajesz całkowity zwrot), tu dostajesz czysty zysk, np.
200 zł(freebet) x 3.0 (kurs) = 600 zł wygrana, czysty zysk 400 zł (600-200).
Czyli do konta dopisany jest nam czysty zysk bez stawki za którą grałeś. Frebeeta oczywiście możesz zagrać jako normalny zakład, czyli takżę akumulacyjny
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
To jest tak że obstawiam spotkanie i dopiero po rozegraniu spotkania dostaję freebeta?, bo livechat nic nie tłumaczy tylko odsyła do regulaminu ;s
 
L 0

loocas

Użytkownik
Czy pierwszy zakład po kursie 1,70 przynajmniej musi być postawiony na zwycięstwo lub remis lub przegraną czy może być np. podwójna szansa po kursie 1,70?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Czy pierwszy zakład po kursie 1,70 przynajmniej musi być postawiony na zwycięstwo lub remis lub przegraną czy może być np. podwójna szansa po kursie 1,70?
Tylko 1 lub X lub 2 coś z trzydrogówki @ &lt;1.70
Żadnych podpórek, overków etc.
np. Leverkusen - Bayern
Leverkusen @ 1.70
lub
X @ 3.00
lub
Bayern @ 4.50
Tylko takie coś.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Ehh a później darmowy zakład mogę obrócić np. poprzez podwójną szansę czy obojętnie co, czy też nie?
potem może postawić nawet po kursie 1,01 ale jest to nie opłacalne poniewaz jest to freebet i dostajesz tylko to co wygrasz pisałem o tym wcześniej. Stawiając po kursie 1,01 czystego zysku byś miał 200x1,01 czyli 2 zł. Moim zdaniem optymalnu kurs to taki w granicach 2-3 (dubel bądź triple), w tedy powiedzmy 200x2=400 na czysto masz 200 i do jest twoj zysk, czyli im wyższy kurs typ wiecej kasy dla ciebie, ale nie ma co szarżować z nim też za bardzo bo wiadomo im wieksze ako tym mniejsze szanse
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
a wiecie jaki jest minimalny bonus? bo maksymalny to 200pln, ale niema powiedziane jaki jest minimalny darmowy zakład
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Mam pytanko odnosnie tej promocji.
Dobrze to zrozumialem?Wplacam 10zl, stawiam zaklad bylejaki(np. kurs 1.50), po rozliczeniu tegoz zakladu, dostaje freebeta 10zl i musze za niego zagrac w ciagu 30 dni za cala jego kwote, czyli np na sobotni mecz Polska - rumunia po kursie 2.90zl na rumunie, jesli wygram, to otrzymam 29zl tak?No i oczywiscie reszta pozostalej kasy, czyli w przypadku zagrania za 2zl w pierszym zdarzeniu zostaje mi 8zl + te 29zl wygrane w przypadku gry Rumunia wygra tak?
 
O 0

owsian

Użytkownik
Witam szanownych forumowiczów!

Założyłem konto na forum żeby ostrzec wszystkich przed grą u bukmachera BETWAY. Dzisiaj zostałem okradziony przez tą firmę na kwotę w wysokości 1200 PLN.

Oto cała historia:

Betway skusił mnie swoją ofertą darmowego zakładu w wysokości 200 PLN. Założyłem konto i wpłaciłem pieniądze. Wszystko było w porządku, tak jak u innych bukmacherów u których wcześniej grałem (Expekt, BWIN, Betson, bet-at-home). Zgodnie z zasadami zagrałem zakład powyżej kursu 1.7. Zakład okazał się wygrany i darmowy zakład zgodnie z umową dopisany. Darmowy zakład postanowiłem zagrać po wysokim kursie (zaryzykować). Ryzyko się &quot;opłaciło&quot;, bo darmowy zakład został również wygrany. W ten sposób po wpłaceniu 200 PLN i zagraniu dwóch zakładów stan mojego konta wynosił 1400 PLN.
Problemy zaczęły się w momencie kiedy zleciłem wypłatę środków. Konto zostało zablokowane... Nie otrzymałem nawet informacji dlaczego tak się stało i w czym jest problem. Oczywiście skontaktowałem się mailowo z supportem jednak również nie otrzymałem odpowiedzi...
Niespodziewanie otrzymałem wypłatę od firmy BETWAY opiewającą na kwotę 200 PLN (wpłacona kwota). Wydaje się, że jest to zatem bukmacher u którego można tylko przegrywać, bo wygrane nie są wypłacane (przynajmniej w moim przypadku) !!

Zauważyłem, że na stronie dostępny jest czat na żywo z supportem. Skorzystałem z tej opcji i zostałem potraktowany przez tych ludzi dosłownie jak jakiś śmieć. Pani mi wyjaśniła, że konto zostało zablokowane ze względu na punkt regulaminu 1.3.4. Po czym bez żadnych dodatkowych wyjaśnień oznajmiła, że sprawa w tej kwestii jest zamknięta i bezczelnie się rozłączyła.

Punkt 1.3.4. wygląda następująco:

1.3.4 Jeśli którykolwiek z graczy weźmie udział lub zostanie podejrzany o wzięcie udziału w Match Betting lub Arbitrage Betting, będziemy mieć prawo, na podstawie własnej decyzji do wykluczenia go z grona naszych graczy oraz zatrzymania posiadanych środków, z powodu Twojego i/lub wyrejestrowania się oraz wykluczenie Cię i/lub zawieszenie Cie jako gracza na wszystkich stronach należących do nas.

Zostałem zatem oskarżony o granie jakimś system i na tej podstawie zostały mi odebrane moje wygrane.

Jeżeli ktoś miał również taki problem uprzejmie proszę o kontakt.

Ze swojej strony zapewniam, że tej sytuacji tak nie zostawię. Również na innych forach sportowych polskich i zagranicznych (SBR) postaram się ostrzec wszystkich przed oszustami z BETWAY. Również odwołam się do Lotteries and Gaming Authority (na licencji wydanej przez tą organizację działa ów bukmacher). O dalszym postępie tej sprawy będę informował na bieżąco.

Liczę na wsparcie szanownych kolegów.

Pozdrawiam,
Mateusz
 
Do góry Bottom