>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

sylar 87

sylar

Użytkownik
shpongled to jest właśnie darmowy zakład za 50% pierwszego zakładu ???? tzn wpłacasz 400 stawiasz na meczyk i dostajesz 50% do 200 zł na &quot;darmowy zakład&quot; tzn freebet inaczej jak postawisz tego freebeta na mecz to dostajesz tylko wygraną tzn. jak stawiasz zakład 200 zł na kurs 2.00 to dostajesz 200 zł jeśli wygrasz a nie 400...
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Przy rejestracji jest cos takiego jak &quot;Kod Promocji&quot;. Co powinienem tam wpisać, aby móc ubiegać się o bonus?
 
M 0

march100

Gość
Witam,
ja chciałbym z mojej strony pochwalic betway, wplacilem tam 200zł, obróciłem i wypłacilem 1000zł i nie było z niczym problemów. Pieniądze po 3 dniach były na moim koncie, nawet o 40zł wiecej niz wypłaciłem, tak wiec w moim odczuciu buk na✅ Zapewne jeszcze wplace tam kiedys cos pieniedzy
 
P 0

piterw1987

Użytkownik
Czy freebet zostanie przyznany jeśli postawie aku np. zakład długoterminowy na zwycięstwo powiedzmy Vettela w F1 w generalce+ zwycięstwo Hiszpanii z Hondurasem? W warunkach jest coś i minimalnym kursie 1.70, tylko sie zastanawiam czy to zakład 1X2 musi mieć 1.70 czy łączny kurs AKO?
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Czy freebet zostanie przyznany jeśli postawie aku np. zakład długoterminowy na zwycięstwo powiedzmy Vettela w F1 w generalce+ zwycięstwo Hiszpanii z Hondurasem? W warunkach jest coś i minimalnym kursie 1.70, tylko sie zastanawiam czy to zakład 1X2 musi mieć 1.70 czy łączny kurs AKO?
przynajmniej jeden zakladu musi byc 1x2 o kursie mininalnym 1.7
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Bonus betway
Witam mam takie pytanie otóż wpłaciłem sobie na tego buka 50zł które przegrałem jednak dostałem darmowy zakład o wartości 25zł z którego zrobiłem kupon ... Wygrałem za ten bonus 1075 zł i teraz mam pytanie czy musze coś jeszcze z tym zrobić jakiś obrót ? czy moge od razu wypłacić wygrane pieniądze ? Z góry dziekuje
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam mam takie pytanie otóż wpłaciłem sobie na tego buka 50zł które przegrałem jednak dostałem darmowy zakład o wartości 25zł z którego zrobiłem kupon ... Wygrałem za ten bonus 1075 zł i teraz mam pytanie czy musze coś jeszcze z tym zrobić jakiś obrót ? czy moge od razu wypłacić wygrane pieniądze ? Z góry dziekuje
mozesz wypłacic o ile nikt inny oprocz Ciebie nie logowal sie z tego samego IP jestes zweryfikowany itd...
krotko mowiac czysty jestes choc ostatnio podobno ostre sa problemy z nimi wiec ogolnie troche nie bardzo ten buk mi sie podoba ja nie gram u nich...
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Jak dla mnie zupełnie się nie opłaca grać. Minimalna wypłata to 80 zł a wypłata na konto bankowe obciążona kwotą 70 zł. Promocja też śmieszna - 50 % od wpłaconej kwoty, które i tak trzeba obracać.
 
Do góry Bottom