>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Tak, aktualna. Dopiero co pisałem na live chacie. Dowiedziałem się że mona też postawić to na zakład wielokrotny a nie tylko na singiel.
Zaraz wpłacam i coś postawię
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Panowie, jeszcze tylko 3 dni na wygranie unikalnej piłki i koszulki z autografami piłkarzy Juventusu Turyn? Słabe zainteresowanie, a bezcenny gadżet każdego kibica i gracza... ;)
Pamiętajcie o zakładzie bez ryzyka, wymogi do losowania są banalne ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jakie dane trzeba było wysłać? Bo ja wysłałem tylko nick z forum i BetClic oraz kwotę obrotu, więc moje pytanie wystarczą te dane czy coś jeszcze trzeba wysłać?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
O, dobrze że zostało to przypomniane bo bym zapomniał ;) Wysłałem zgłoszenie.
A wynik losowania kiedy zostanie ogłoszony?
Prawdopodobnie 4-7 lipiec.
Wiem, że trochę długo, ale:
1. Otrzymuje maila, które zawierają tylko informację o ID gracza oraz kwocie obrotu. Skąd mam wiedzieć jaki ma nick na forum ta osoba? Oczywiście takie zgłoszenia są brane w losowaniu. Otrzymają maila zwrotnego o uzupełnienie danych. Następnie lista 10 szczęśliwców pójdzie do Betclic, którzy zweryfikują Wasze obroty i wybiorą/wylosują 5 szczęśliwców. W weekend raczej nie jest to możliwe, dlatego z wynikami poczekamy do przyszłego tygodnia.
Jakie dane trzeba było wysłać? Bo ja wysłałem tylko nick z forum i BetClic oraz kwotę obrotu, więc moje pytanie wystarczą te dane czy coś jeszcze trzeba wysłać?
Wystarczą. Tak jak napisałem wyżej, otrzymasz e-mail zwrotny gdy będziemy potrzebować dodatkowych informacji.
Jakaś przybliżona data zakończenia promocji cashback 200 PLN?
Nie ma. Może być z dniem 30 czerwca koniec, może być 31 lipca, a może być ważna promocja do końca roku...
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
A jeżeli wysłałem samą kwotę obrotu oraz dane kontaktowe, bez nicku i ID to też będzie liczone? Czy mam dzisiaj dopisać ten ID i nick?
edit/ wysłałem nick i ID
 
D 0

danio1988

Użytkownik
pewnie było już zadawane to pytanie ale sie powtórze dla bezpieczeństwa czy zakład akumulowany też jest zwracany ?? i czy jezeli w tym zakladzie wystepuja typy dwu drogowe ale tez i 3 drogowe to tez jest zwracane ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzisiaj nie będzie. Napisałem wcześniej, że 2 lipca nie patrząc na kalendarz. Teraz jest weekend, a trzeba jeszcze sprawdzić Wasz obrót. Odpowiedni dział w firmie dzisiaj i jutro nie działa. Dlatego wyniki będą w poniedziałek lub we wtorek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki promocji &quot;wygraj koszulkę i piłkę Juventusu Turyn z autografami&quot;:
Koszulkę otrzymają:
Varilux9
Hevelius
ajanek
Piłkę:
kascper88
dawid1892
Gratuluję. Zapraszam również do innych promocji organizowanych przez nasze forum.
Nagrody mają zostać wysłane w tym tygodniu przez firmę Betclic.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
200PLN bonus extra!!!
Przejdź do nas z Ladbrokes i zagarnij do 200PLN Extra bonusu!!





Dodatkowo dostaniesz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 200PLN! W przypadku przegranego zakładu dostajesz zwrot postawionej stawki!!
Wystarczy zarejestrować się z promocyjnego linku:
Kliknij i zarejestruj konto tutaj ====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;



Regulamin:
  1. Żeby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest skontaktować się mailowo z Supportem. W tytule maila należy wpisać „Ladbrokes bonus”. Aby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest:
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 200 PLN, aby otrzymać 40 PLN bonusu
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 400 PLN, aby otrzymać 80 PLN bonus
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 1000 PLN, aby otrzymać 200 PLN bonus

    Obrót w zakladach sportowych, który kwalifikuje sie do otrzymania bonusu nie moze zostac wykonany przed lipcem 2011.
  2. W ramach promocji dozwolone jest wnoszenie zarówno zakładów pojedynczych jak i akumulowanych.
  3. Obrót w zakładach sportowych, który kwalifikuje się do otrzymania bonusu musi być dokonany po kursie 2.0 lub wyższym.
  4. Gracze BetClic, którzy wnieśli jeden lub więcej zakładów w maju lub czerwcu 2011 nie są upoważnienie do skorzystania z tej oferty promocyjnej.
  5. Nowi gracze w BetClic są upoważnieni do skorzystania zarówno z tej promocji oraz promocji powitalnej cashback.

Zobacz pełne warunki oferty powitalnej w Betclic tutaj.
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
mam pytanie związane z tym cashbackiem do 200 zł mam konto od 11.02.2010 roku czy zwrot pierwszego przegranego zakładu też mnie obejmuje ? Oczywiście nie zagrałem jeszcze ani jednego zakładu na tym koncie - kiedyś założyłem i zapomniałem o nim ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dość dawno założyłeś konto w Betclic. W tym czasie na pewno była inna oferta promocyjna niż 200PLN zakład bez ryzyka. Napisz do supportu, a otrzymasz odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom