>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pierwszy zwrot &#39;rejestracyjny&#39; wynosi max. 55 zł.

W kolejnych miesiącach możesz liczyć na kolejne promocje przyznawane indywidualnie i tam możesz dostać kolejne zakłady bez ryzyka, ale to dopiero później.
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Pierwszy zwrot &#39;rejestracyjny&#39; wynosi max. 55 zł.
W kolejnych miesiącach możesz liczyć na kolejne promocje przyznawane indywidualnie i tam możesz dostać kolejne zakłady bez ryzyka, ale to dopiero później.
Nie prawda, ja dostalem 120zl, a Brat 55 ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
120 zł od PIERWSZEGO zakładu, który tam zrobiłeś?

e: Myślałem, że wszystkim równo na początek dają 55, ale co tu robić... dają to trzeba brać ;)
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Jeśli po zakładzie wygram/dostanę zwrot to mogę go wypłacić inną formą płatności np. na moneybookers czy tylko z powrotem na konto w banku?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
czy freebet moze byc zagrany na typy dlugoterminowe? nie znalazlem nigdzie jaka jest waznosc postawienia freebeta od przelania depozytu
wydaje mi sie, ze tak...Tyle, ze po prostu bedziesz mial zamrozone ten freebet na dluzszy czas, ale najlepiej dla pewnosci spytac supportu. Mnie zawsze udzielali szybkich i dobrych odpowiedzi.
 
azimaxx 1

azimaxx

Użytkownik
witam, jesli przeleje kase przez przelewy24.pl to nie zwrócą mi jej? bo przeciez co mi z tego że przeleją kase na konto przelewy24. Mam racje?
tak wynika z tego:
Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale przecież żeby przelać przez przelewy24 to też musisz z jakiegoś konta swojego to zrobić, więc co za problem? Potem potencjalny zwrot wypłacasz na to samo konto.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli używasz p24, to jest to pewnego rodzaju pośrednik między twoim kontem, a bukiem i normalnie kasę wypłacasz na swoje konto, z którego dokonywałeś przelewu...
E; do usunięcia, bo widzę, że już wyjaśnione (zagapiłem się na snooker)
 
B 1

berdynek

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie promocji:
1. Czy jak założę konto w betclic to będę mógł wpłacić/wypłacić pieniądze z konta/na konto które jest na inną osobę? I czy będę potrzebował skanu dowodu swojego czy tej drugiej osoby?
2. Nie pamiętam, ale chyba zakładałem już tam konto, oczywiście nie korzystałem z niego. Mam zmienne IP w neostradzie. Czy jak założę nowe konto to bonus będzie mi nadal przysługiwał?
3. Przyszedł mi mail z promocją. Czy link tam zawarty jest konkretnie przypisany do danego adresu e-mail czy mogę wykorzystać go i przy rejestracji podać inny adres e-mail?
Za prawidłowe odpowiedzi daję &quot;thanksa&quot; oraz mogę wpisać jako osobę polecającą przy zakładaniu konta.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie promocji:
1. Czy jak założę konto w betclic to będę mógł wpłacić/wypłacić pieniądze z konta/na konto które jest na inną osobę?
2. Nie pamiętam, ale chyba zakładałem już tam konto, oczywiście nie korzystałem z niego. Mam zmienne IP w neostradzie. Czy jak założę nowe konto to bonus będzie mi nadal przysługiwał?
3. Przyszedł mi mail z promocją. Czy link tam zawarty jest konkretnie przypisany do danego adresu e-mail czy mogę wykorzystać go i przy rejestracji podać inny adres e-mail?
Za prawidłowe odpowiedzi daję &quot;thanksa&quot; oraz mogę wpisać jako osobę polecającą przy zakładaniu konta.
1.Nie ryzykuj ,będzie problem z wypłatą.
2.Nie ryzykuj,będzie problem z wypłatą.
3.Lepiej podaj ten na który przyszło .
nie chce thanksa ale możesz mnie wpisać jako osobę polecającą :cool:
 
B 1

berdynek

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie promocji:
1. Czy jak założę konto w betclic to będę mógł wpłacić/wypłacić pieniądze z konta/na konto które jest na inną osobę? I czy będę potrzebował skanu dowodu swojego czy tej drugiej osoby?
2. Nie pamiętam, ale chyba zakładałem już tam konto, oczywiście nie korzystałem z niego. Mam zmienne IP w neostradzie. Czy jak założę nowe konto to bonus będzie mi nadal przysługiwał?
3. Przyszedł mi mail z promocją. Czy link tam zawarty jest konkretnie przypisany do danego adresu e-mail czy mogę wykorzystać go i przy rejestracji podać inny adres e-mail?
Za prawidłowe odpowiedzi daję &quot;thanksa&quot; oraz mogę wpisać jako osobę polecającą przy zakładaniu konta.
1.Nie ryzykuj ,będzie problem z wypłatą.
2.Nie ryzykuj,będzie problem z wypłatą.
3.Lepiej podaj ten na który przyszło .
nie chce thanksa ale możesz mnie wpisać jako osobę polecającą :cool:
1. Ale jeśli wpłacam pieniądze z innego konta (konto osoby z rodziny) to chyba nie powinno być problemów również z wypłatą na to konto...
2. A czy jak odzyskam dane mojego dawnego konta to czy będę mógł wziąć udział w promocji? I w jaki sposób?
Jeśli tak to pozostanie kluczowa kwestia punktu 1.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
1. Ale jeśli wpłacam pieniądze z innego konta (konto osoby z rodziny) to chyba nie powinno być problemów również z wypłatą na to konto...
2. A czy jak odzyskam dane mojego dawnego konta to czy będę mógł wziąć udział w promocji? I w jaki sposób?
Jeśli tak to pozostanie kluczowa kwestia punktu 1.
1.Pod warunkiem że dane będą takie same ,rozumiesz konto bankowe musi mieć takie same dane jak w betclick.Przy wypłacie przeważnie jest weryfikacja danych i wtedy może być problem z wypłatą.
2.Jeśli nie korzystałeś z niej nigdy to powinna być.
Jak odzyskasz dane zaloguj się wejdź w Moje konto---&gt;zakładka moje bonusy---&gt;Moje oczekujące bonusy i jeśli tam będziesz miał Cashback to bonus jest aktywny i możesz go aktywować poprzez wpłatę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom