>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
jesli stawiasz singla to tylko 1 X 2, natomiast w zakladzie akumulowanym (wielokrotnym) moga byc zdarzenia dwudrogowe takie jak tenis ???? czytajcie troche
 
S 2

sid07

Użytkownik
Może być tenis. Chodzi o to, żeby zakład miał co najmniej 3 możliwe rozstrzygnięcia. Jeżeli na kuponie masz 2 zakłady dwudrogowe to liczba możliwych rozstrzygnięć wynosi 4.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
aaa no ok juz rozumiem. Dzieki ! szkoda tylko, ze nie jest to tak wyjasnione na stronie bo naprawde ciezko sie domyslec...
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
może nie doczytałem ,ale co jeśli postawie kupon za 55zł i go wygram załużmy że będę miał 150zł, domyślam się że nie bedzie można tego automatycznie wypłacić, tylko wymagany będzie jakiś obrót, a możę się mylę??
 
chwileulotne 0

chwileulotne

Użytkownik
potwierdzam że kasę można bezproblemowo wypłacać. Dla mnie to taki pseudo buczek, w którym można coś wygrać ( łapiąc jakiś bonus) wypłacić i grać w innych. takie moje zdanie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak dla pewności spytam, idę do banku wpłacam 50zł, obstawiam dwa mecze, nie wygrywam i mogę od razu to 50zł wypłacić na konto?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Rowniez niestety mialem okazje skorzystac z tej promocji;] pare minut po nieudanym kuponie pieniadze na koncie i mozna przesylac na swoje konto.
 
kurek 0

kurek

Użytkownik
Ja rowniez skorzystalem z freebeta. Postawilem na mecz Giazantepspor - Bursaspor. Obstawilem na gosci i prowadzili do 60 minuty 0-1 . Tyle ze mecz zostal przerwany a po 20 minutach przerwy odwołany. I co teraz bedzie z moimi 50zl? rozlicza mi jako wygrany , przegrany czy zwrot ? prosze o odpowiedz
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Czy depozyty przez MB tez obejmuje cashback? w termasach pisze ze nie, ale ktos tak robil i dawali mu zwrot, ktos dostal freebeta deponujac srodki przez MB?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Witam mam problem z betclick i jego promocją cashback
Posiadam konto na betclick od 2007 roku ;] ale nigdy nie wpłacałem tam pieniędzy wiem że w tym roku 2007 dostałem jakiegoś freebeta i go wykorzystałem.
Następnie wczoraj wpłaciłem 55zl (to był mój pierwszy depozyt w betclick)
Niestety mój pierwszy zakład za własny depozyt okazał się przegrany i poprosiłem o zwrot postawionej kwoty.
Dostałem odp że nie należy mi sie cashback bo w 2007 roku użyłem frebeta(dostałem 20zl na zakłady)
gosciu z supportu podpiera się pinktem
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).


Przepraszam ale nigdzie w regulaminie nie pisze że osoby które dostały kiedyś freebeta są wykluczone z promocji od pierwszego depozytu ...
Przeciez to jest bonus od pierwszego depozytu i dlaczego mi się on nienalezy ? czy mozemi ktos to wyjasnic ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom