>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Tak, aktualna. Dopiero co pisałem na live chacie. Dowiedziałem się że mona też postawić to na zakład wielokrotny a nie tylko na singiel.
Zaraz wpłacam i coś postawię
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Panowie, jeszcze tylko 3 dni na wygranie unikalnej piłki i koszulki z autografami piłkarzy Juventusu Turyn? Słabe zainteresowanie, a bezcenny gadżet każdego kibica i gracza... ;)
Pamiętajcie o zakładzie bez ryzyka, wymogi do losowania są banalne ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jakie dane trzeba było wysłać? Bo ja wysłałem tylko nick z forum i BetClic oraz kwotę obrotu, więc moje pytanie wystarczą te dane czy coś jeszcze trzeba wysłać?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
O, dobrze że zostało to przypomniane bo bym zapomniał ;) Wysłałem zgłoszenie.
A wynik losowania kiedy zostanie ogłoszony?
Prawdopodobnie 4-7 lipiec.
Wiem, że trochę długo, ale:
1. Otrzymuje maila, które zawierają tylko informację o ID gracza oraz kwocie obrotu. Skąd mam wiedzieć jaki ma nick na forum ta osoba? Oczywiście takie zgłoszenia są brane w losowaniu. Otrzymają maila zwrotnego o uzupełnienie danych. Następnie lista 10 szczęśliwców pójdzie do Betclic, którzy zweryfikują Wasze obroty i wybiorą/wylosują 5 szczęśliwców. W weekend raczej nie jest to możliwe, dlatego z wynikami poczekamy do przyszłego tygodnia.
Jakie dane trzeba było wysłać? Bo ja wysłałem tylko nick z forum i BetClic oraz kwotę obrotu, więc moje pytanie wystarczą te dane czy coś jeszcze trzeba wysłać?
Wystarczą. Tak jak napisałem wyżej, otrzymasz e-mail zwrotny gdy będziemy potrzebować dodatkowych informacji.
Jakaś przybliżona data zakończenia promocji cashback 200 PLN?
Nie ma. Może być z dniem 30 czerwca koniec, może być 31 lipca, a może być ważna promocja do końca roku...
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
A jeżeli wysłałem samą kwotę obrotu oraz dane kontaktowe, bez nicku i ID to też będzie liczone? Czy mam dzisiaj dopisać ten ID i nick?
edit/ wysłałem nick i ID
 
D 0

danio1988

Użytkownik
pewnie było już zadawane to pytanie ale sie powtórze dla bezpieczeństwa czy zakład akumulowany też jest zwracany ?? i czy jezeli w tym zakladzie wystepuja typy dwu drogowe ale tez i 3 drogowe to tez jest zwracane ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzisiaj nie będzie. Napisałem wcześniej, że 2 lipca nie patrząc na kalendarz. Teraz jest weekend, a trzeba jeszcze sprawdzić Wasz obrót. Odpowiedni dział w firmie dzisiaj i jutro nie działa. Dlatego wyniki będą w poniedziałek lub we wtorek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki promocji &quot;wygraj koszulkę i piłkę Juventusu Turyn z autografami&quot;:
Koszulkę otrzymają:
Varilux9
Hevelius
ajanek
Piłkę:
kascper88
dawid1892
Gratuluję. Zapraszam również do innych promocji organizowanych przez nasze forum.
Nagrody mają zostać wysłane w tym tygodniu przez firmę Betclic.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
200PLN bonus extra!!!
Przejdź do nas z Ladbrokes i zagarnij do 200PLN Extra bonusu!!





Dodatkowo dostaniesz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 200PLN! W przypadku przegranego zakładu dostajesz zwrot postawionej stawki!!
Wystarczy zarejestrować się z promocyjnego linku:
Kliknij i zarejestruj konto tutaj ====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;



Regulamin:
  1. Żeby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest skontaktować się mailowo z Supportem. W tytule maila należy wpisać „Ladbrokes bonus”. Aby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest:
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 200 PLN, aby otrzymać 40 PLN bonusu
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 400 PLN, aby otrzymać 80 PLN bonus
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 1000 PLN, aby otrzymać 200 PLN bonus

    Obrót w zakladach sportowych, który kwalifikuje sie do otrzymania bonusu nie moze zostac wykonany przed lipcem 2011.
  2. W ramach promocji dozwolone jest wnoszenie zarówno zakładów pojedynczych jak i akumulowanych.
  3. Obrót w zakładach sportowych, który kwalifikuje się do otrzymania bonusu musi być dokonany po kursie 2.0 lub wyższym.
  4. Gracze BetClic, którzy wnieśli jeden lub więcej zakładów w maju lub czerwcu 2011 nie są upoważnienie do skorzystania z tej oferty promocyjnej.
  5. Nowi gracze w BetClic są upoważnieni do skorzystania zarówno z tej promocji oraz promocji powitalnej cashback.

Zobacz pełne warunki oferty powitalnej w Betclic tutaj.
 
O 0

ostry-45823

Użytkownik
mam pytanie związane z tym cashbackiem do 200 zł mam konto od 11.02.2010 roku czy zwrot pierwszego przegranego zakładu też mnie obejmuje ? Oczywiście nie zagrałem jeszcze ani jednego zakładu na tym koncie - kiedyś założyłem i zapomniałem o nim ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dość dawno założyłeś konto w Betclic. W tym czasie na pewno była inna oferta promocyjna niż 200PLN zakład bez ryzyka. Napisz do supportu, a otrzymasz odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom