>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytaj, masz 7 stron na temat tej promocji i wszystko zostało opisane.
Możesz zagrać kilka meczy, pod warunkiem:
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą
 
L 0

laffi

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zwrotu... tutaj napisane jest że zwracają do 200zł a na ich stronie że do 55 dla nowych... więc jak to jest:|?
 
S 0

sobek1

Użytkownik
Czy jak postawiłem pierwszy zakład na mecz Legii który został anulowany, to czy wykorzystałem już swój bonus czy przy kolejnym zakładzie będę miał cashback jak przegram?
 
bruno90 1

bruno90

Użytkownik
Mam pytanie czy jeśli mam konto w euro na betclic to myślicie ze dostanę zwrot 50 euro w przypadku nie wygranego zakładu czy to obowiązuje tylko w złotówkach ta promocja??
 
S 8

start

Użytkownik
yyy to zwracają tylko 55zł?
jak postawie zakład za 200zł i przegram to nie dostane zwrotu?

Bo piszą 200 a w temacie cały czas 55zł.. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od 6 lipca 2011 promocja z 55zł została zwiększona do 200zł - zakład bez ryzyka. Wracają do 200zł !!!
Skończcie już panikować i pisać, że tylko do 55zł...
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Da się to jakoś wpłacić tak by dostać bonus i móc wyplacić kasę inaczej niż na konto bankowe? (ustawa)
Może wpłaciłbym przez P24 a później wpłacił jakiś depozyt przez MB, obrócił i wypłacił całość na MB?
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dniach 24.08 - 31.11.2011 każdy kto założy konto w Betclic, wpłaci chociażby minimalny depozyt weźmie udział w losowaniu unikalnej koszulki Juventusu Turyn z autografami piłkarzy tego klubu!!
Chcesz wziąć udział w promocji?
1. Załóż konto w Betclic z promocyjnego linku
&gt; Szybka rejestracja &lt;
2. Wpłać depozyt i wyślij zgłoszenie na adres:
[email protected] w tytule &quot;promocja betclic&quot; a treści nick z forum, login z Betclic, datę założenia konta + kwota depozytu.
Pamiętaj, że po rejestracji z promocyjnego linku masz prawo skorzystać z promocji &quot;pierwszy zakład bez ryzyka do 200zł&quot; Nic nie ryzykujesz utraty pieniędzy!! Jeśli przegrasz dostaniesz zwrot postawionej stawki, aż do 200zł!!
Promocyjny link do rejestracji
Koszulka tak wygląda:
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mógłbym się dowiedzieć o co chodzi tutaj?
Promocja w Betclic - 200PLN darmowy zakład + 200zł bonus = 400PLN!!
Zajestrowałem się w Betclick.com i dostałem jedynie 200 zł cashback, a o drugim bonusie 200 PLN nic nie wiem. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd się bierze i na jakiej zasadzie można go zdobyć?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Chyba sie wlasnie zakonczyla, bo link przechodzi do zwyklej strony, choc prosze poprawic mnie, jesli sie myle.

EDIT: Sorki, chyba jednak aktualna.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Panowie mam pytanie:

Mam konto na betclic od prawie roku i od tego czasu nie dostałem żadnego bonusu, czy jest to spowodowane tym że również mój brat ma tam konto (dostaje je regularnie) i na jeden adres jest przydzielany tylko 1 raz bonus ?

????
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dozwolone Jurysdykcje to: Polska, Dania, Finlandia, Malta, Nowa Zelandia i Południowa Afryka.
Czy to znaczy, że oferta nie jest dostępna dla mnie - jestem z Wysp, a konkretniej z Anglii?
EDIT: Przepraszam za zamieszanie, właśnie na angielskiej stronie znalazłem, że ta oferta również jest, tylko, że limit to £30. Jeżeli się mylę, to proszę o wyjaśnienie, a jeżeli wszystko rozumiem dobrze, to post do kasacji. ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Panowie mam pytanie:

Mam konto na betclic od prawie roku i od tego czasu nie dostałem żadnego bonusu, czy jest to spowodowane tym że również mój brat ma tam konto (dostaje je regularnie) i na jeden adres jest przydzielany tylko 1 raz bonus ?

????
Tak, tym jest to spowodowane, jeśli na przykład przy zakładaniu konta skorzystalibyście obaj z jednej promocji to mogliby zablokować oba konta.
 
autoagresywny 0

autoagresywny

Użytkownik
Jeśli wpłaciłem pieniądze z konta kolegi, który jak wiadomo ma inne dane, to czy będzie jakiś problem z wypłatą pieniędzy również na jego konto? Czy można jeszcze ratować jakąś tą sytuację? Póki co nie postawiłem jeszcze żadnych pieniędzy.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Jeśli wpłaciłem pieniądze z konta kolegi, który jak wiadomo ma inne dane, to czy będzie jakiś problem z wypłatą pieniędzy również na jego konto? Czy można jeszcze ratować jakąś tą sytuację? Póki co nie postawiłem jeszcze żadnych pieniędzy.

Jeśli wpłacałeś przez P24 to nie ma żadnego problemu by wypłacic pieniądze na konto kolegi ,mimo że ma inne dane. W przelewie ważny jest tylko IBAN oraz kod swift. reszta obojętnie co wpiszesz a powinno dosjć na konto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom