>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
G 0

gunner294

Użytkownik
Czy jeżeli postawię dajmy na dzisiejszy mecz Szkocji z handicapem to również ew. gdy będzie potrzeba pieniądze zostaną mi zwrócone ? (mój pierwszy zakład) I tak samo w przypadku gdy dorzucę do tego jeszcze 1 albo 2 mecze ?
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Czy jeżeli postawię dajmy na dzisiejszy mecz Szkocji z handicapem to również ew. gdy będzie potrzeba pieniądze zostaną mi zwrócone ? (mój pierwszy zakład) I tak samo w przypadku gdy dorzucę do tego jeszcze 1 albo 2 mecze ?
Jeżeli są trzy możliwości wyniku to tak, jak również w AKO, wtedy jednak nie trzeba zdarzeń trójdrogowych.
Nie trzeba sie również martwić o wypłaty. Wpłacając przez przelewy 24 bez problemowo można wypłacić na Moneybookers.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Witam,
Szukałem odpowiedzi na poprzednich stronach ale nie znalazłem.
Stąd moje pytanie
Kiedys załozyłem konto na betclic ale nie wpłacałem tam pieniędzy. Czy mogę skorzystać z bonusu cashback 200zł ? W regulaminie pisze ze dla nowych, teoretycznie jak nie grałem to jestem nowy.
prosze o pomoc i dzieki z góry ????
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Wchodzisz na swoje konto i tak: bierzesz zakładkę Moje konto &gt; Bonusy i tam masz napisane jakie bonusy przysługują Tobie, a jakie już wykorzystałeś.
 
P 8

pepe5

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie bonusu cashback. W warunkach promocji jest napisane że &quot;Kwota, do wysokości której nastąpi zwrot na konto gracza to maksimum 200 zł (lub w innej walucie)&quot; Czyli jak przy rejestracji wybiorę euro to będę mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka do 200 euro? Nie powinno być żadnych problemów jak będę z banku wpłacał euro i wypłacał z BetClica do banku też w euro?
Z góry dzięki za odpowiedź, ale muszę się upewnić, żeby później nie było, że zakład nie wejdzie a pieniędzy nie zwrócą ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wybacz, że napisze tak chamsko ale myśl chłopie myśl, to nie boli :!:
Gdyby BetClic dał zwrot do 200 EUR toby chyba zbankrutowali. Każda waluta jest liczona inaczej.
W PLN zwrot do 200 zł, w EUR zwrot do 50 iluś tam.
Co do drugiej sprawy - tak, jak wcześniej ustawisz to wpłacasz i wypłacasz w euro.
Ale btw - oni oferują ten zwrot w innych walutach? Bo wróciłem z popijawy i nie chciałbym wprowadzić w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
22november 0

22november

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś to zauważył (może to jest zresztą oczywiste) ale na tym zakładzie można zarobić w 100% jakąś kaskę. Np. stawiając mecz Polonia-Lech z 4 listopada.
Stawiając na Lecha 200 zł bez ryzyka przy wygranej mamy 500 zł. Stawiając następne 200zł na innym kuponie (z ryzykiem) na remis wygramy 620 zł a na polonię następny kupon 550 zł.
Wkład z ryzykiem to 400 zł bo 200 mamy bez ryzyka a najmniejsza wygrana to 500zł więc jesteśmy stówkę to przodu. Chyba że zabroni betclic? (wg mnie nie ma takiego pkt w regulaminie zresztą można zagrać u innego buka te dwie opcje). Może opłaca się to bardziej niż zaryzykować i przegrać?
 
R 16

rskull

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś to zauważył (może to jest zresztą oczywiste) ale na tym zakładzie można zarobić w 100% jakąś kaskę. Np. stawiając mecz Polonia-Lech z 4 listopada.
Stawiając na Lecha 200 zł bez ryzyka przy wygranej mamy 500 zł. Stawiając następne 200zł na innym kuponie (z ryzykiem) na remis wygramy 620 zł a na polonię następny kupon 550 zł.

No okej ale wchodzi ci ten za 200 bez ryzyka to masz 500zl na koncie a nie 500 wygranej.
Odejmij 400 na zakłady na remis i porażke to ci zaostaje 100 a startowałes z 200
 
R 16

rskull

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś to zauważył (może to jest zresztą oczywiste) ale na tym zakładzie można zarobić w 100% jakąś kaskę. Np. stawiając mecz Polonia-Lech z 4 listopada.
Stawiając na Lecha 200 zł bez ryzyka przy wygranej mamy 500 zł. Stawiając następne 200zł na innym kuponie (z ryzykiem) na remis wygramy 620 zł a na polonię następny kupon 550 zł.
No okej ale wchodzi ci ten za 200 bez ryzyka na Lecha to masz 500zl na koncie a nie 500 wygranej.
Odejmij 400 na zakłady na remis i porażke to ci zaostaje 100 a startowałes z 200
 
22november 0

22november

Użytkownik
Ehh... Chyba przemęczenie :? Po południu uważałem to za świetny pomysł zupełnie nie wiem jak ja to wyliczyłem ... No nie mniej warto coś wygrać na tej promocji :razz:
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
mam pytanie, czy dobrze rozumiem
wale singla musi byc 1-x-2
wale ako skladajace sie z 3 meczow i moge wziac over over over ? rouzmiem to w ten sposob ze ta opcja ze ma byc remis to chodzi o to ze to musi byc jakis zaklad z meczu pilki noznej bo w tenisie jest jeden albo drugi. Czy to w ten sposob ze mge tylko robic 1-x-2 lub 1x 12 x2?
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
mam pytanie, czy dobrze rozumiem
wale singla musi byc 1-x-2
wale ako skladajace sie z 3 meczow i moge wziac over over over ? rouzmiem to w ten sposob ze ta opcja ze ma byc remis to chodzi o to ze to musi byc jakis zaklad z meczu pilki noznej bo w tenisie jest jeden albo drugi. Czy to w ten sposob ze mge tylko robic 1-x-2 lub 1x 12 x2?
Z tego co się swego czasu pytałem na czacie to ta zasada mówiąca o 3 możliwych wynikach zdarzenia aby liczyło się ono do obrotu obowiązuje w przypadku singli. Natomiast gdy grasz więcej zdarzeń na kuponie to może być tak jak piszesz. Np. ja pytałem się czy można zagrać dwa mecze z siatki by liczył się ten kupon do obrotu i otrzymałem odpowiedź pozytywną. Także myślę że nie będzie z tym problemu.
Pozdrawiam.
 
A 0

accchtung

Użytkownik
PILNE!Jezeli zaloze konto na betClic i w zakladkach bonusy bede mial bonus 200zl cashback to nikt wczesniej z moje ip nie korzystal z promocji? jezeli to nie jest takie proste to czy da sie to w jakis sposob sprawdzic czy ktos juz wykorzystal promocje z mojego ip?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz w regulaminie:
Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
Chyba jasno tu pisze, że bonusu nie otrzymasz, jeśli ktoś z Twojego IP już z niego skorzystał.
 
A 0

accchtung

Użytkownik
ostatnie pytanie: jezeli zaloze konto na betclic to musze przelac od razu przy rejestracji pieniadze zeby brac udzial w promocji cashback 200zl, czy moge pozniej przelac? Jezeli od razu to czy moge je wyplacic bez obstawiania?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jezeli od razu to czy moge je wyplacic bez obstawiania?
Nie możesz. Fragment regulaminu BetClic:

7.3. Wpłaty na Twoje konto Betclic powinny być współmierne z grą. Dlatego też, jeśli zajdzie podejrzenie nadużycia (na przykład, gdy wpłacona kwota nie została w odpowiednim stopniu wykorzystana na grę, a gracz zażąda wypłaty wcześniej wpłaconej kwoty), Betclic zastrzega sobie prawo, zgodnie z własnym uznaniem, do anulowania całej wypłaty bądź jej części, do pobrania należnych kosztów z nią związanych oraz do zamknięcia konta Betclic na czas nieokreślony. Betclic zastrzega sobie również prawo do zażądania odpowiedniego potwierdzenia wpłaty oraz dodatkowych kopii dokumentu tożsamości przed rozpoczęciem przetwarzania jakiejkolwiek wypłaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom