>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
200PLN bonus extra!!!
Przejdź do nas z Ladbrokes i zagarnij do 200PLN Extra bonusu!!





Dodatkowo dostaniesz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 200PLN! W przypadku przegranego zakładu dostajesz zwrot postawionej stawki!!
Wystarczy zarejestrować się z promocyjnego linku:
Kliknij i zarejestruj konto tutaj ====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;



Regulamin:
  1. Żeby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest skontaktować się mailowo z Supportem. W tytule maila należy wpisać „Ladbrokes bonus”. Aby otrzymać bonus gracz zobowiązany jest:
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 200 PLN, aby otrzymać 40 PLN bonusu
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 400 PLN, aby otrzymać 80 PLN bonus
    • dokonać obrotu w zakładach sportowych na kwotę 1000 PLN, aby otrzymać 200 PLN bonus

    Obrót w zakladach sportowych, który kwalifikuje sie do otrzymania bonusu nie moze zostac wykonany przed lipcem 2011.
  2. W ramach promocji dozwolone jest wnoszenie zarówno zakładów pojedynczych jak i akumulowanych.
  3. Obrót w zakładach sportowych, który kwalifikuje się do otrzymania bonusu musi być dokonany po kursie 2.0 lub wyższym.
  4. Gracze BetClic, którzy wnieśli jeden lub więcej zakładów w maju lub czerwcu 2011 nie są upoważnienie do skorzystania z tej oferty promocyjnej.
  5. Nowi gracze w BetClic są upoważnieni do skorzystania zarówno z tej promocji oraz promocji powitalnej cashback.

Zobacz pełne warunki oferty powitalnej w Betclic tutaj.
 
R 0

robbie_b

Użytkownik
Chciałem skorzystać z promocji powitalnej, ale mam problem, ponieważ kiedyś już się rejestrowałem na betclicku i tam grałem, korzystałem także z bonusa do 55 zł, teraz znowu zarejestrowałem się pod tym samym imieniem i nazwiskiem, lecz podałem inny adres oraz nick, konto bankowe też to samo co kiedyś, w takim razie czy jest jakaś szansa na otrzymanie tego bonusu do 200 zł?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie masz szans, jest zapis w regulaminie:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
 
B 0

bugbear

Użytkownik
Witam wszystkich ;]
Mam pytanie, mianowicie wpłacam 50zł na BetClic. I czy jak obstawie dzisiaj mecz za te 50zł i przegram to zwrócą mi te 50złotych? Chcial bym postawic 2 moze 3 mecze , tylko przeczytalem na poprzednich stronach , ze nie mozna obstawiac wielokrotnego?
Jak to jest naprawde ? Prosze o odpowiedź od kogoś kto juz obstawiał zakład/otrzymał zwrot. Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedź ;D
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam pytanie, mianowicie wpłacam 50zł na Betclic. I czy jak obstawie dzisiaj mecz za te 50zł i przegram to zwrócą mi te 50złotych? Chcial bym postawic 2 moze 3 mecze , tylko przeczytalem na poprzednich stronach , ze nie mozna obstawiac wielokrotnego?
1.Tak, zwrócą Ci te 50 pln.
2.Można stawiać 2,3...7... spotkań na kuponie. Coś źle przeczytałeś. Pamiętaj tylko, że w przypadku singla musi to być zdarzenie 1-X-2, więc np. tenis, under/over itd. odpadają.
 
B 0

bugbear

Użytkownik
kurde to głupote zrobiłem , bo obstawiłem na pierwszym moim kuponie na betclicku siatkowke ;/ , a gdybym obstawil teraz mecz piłki nożnej i wczesniej by wyniki były od siatkówki , to zaliczy to do ewentualnego zwrotu za przegrana czy juz przepadło?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zapewne Argentynę lub Rosję, więc kupon Ci wejdzie i nie będzie potrzeby zwrotu;)
No a tak poważnie, to już za późno, bo liczy się 1.postawiony, a nie 1.rozliczony... No chyba że dałeś ako, to wówczas mogą być np. 2 siatkówki...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
obstawiłem trzy mecze juniorów
skoro 3 mecze to normalnie masz ew.zwrot ! więc bez obaw.
A - stawiacie 1 mecz ; musi to być mecz 1-X-2
B - stawiacie minimum 2 spotkania na kuponie ; dowolne zdarzenia ! tenisy, siatkówki, undery... czego dusza zapragnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dniach 24.08 - 31.11.2011 każdy kto założy konto w Betclic, wpłaci chociażby minimalny depozyt weźmie udział w losowaniu unikalnej koszulki Juventusu Turyn z autografami piłkarzy tego klubu!!
Chcesz wziąć udział w promocji?
1. Załóż konto w Betclic z promocyjnego linku
&gt; Szybka rejestracja &lt;
2. Wpłać depozyt i wyślij zgłoszenie na adres:
[email protected] w tytule &quot;promocja betclic&quot; a treści nick z forum, login z Betclic, datę założenia konta + kwota depozytu.
Pamiętaj, że po rejestracji z promocyjnego linku masz prawo skorzystać z promocji &quot;pierwszy zakład bez ryzyka do 200zł&quot; Nic nie ryzykujesz utraty pieniędzy!! Jeśli przegrasz dostaniesz zwrot postawionej stawki, aż do 200zł!!
Promocyjny link do rejestracji
Koszulka tak wygląda:
 
memo 0

memo

Użytkownik
Na chwilę obecną mało kto wpłaca do bukmachera przelewem bankowym. Z jednej strony moneybookers to możliwość oszustw, ale z drugiej przeciętny obywatel Polski inaczej wpłacać zapewne nie powinien. Co do samej oferty, 55zł na dzisiejsze czasy to trochę mało w porównaniu do konkurencji. Betclick ma największy udział na Polskim rynku (chyba, że to się zmieniło). Wielu ludzi z mojego otoczenia korzystało, zdecydowanie bonus warty świeczki, ale mam nadzieję że wkrótce inne formy płatności zostaną włączone.
 
P 0

piotrekmurinho

Użytkownik
Witam . Założyłem konto jakies 3 tyg temu a jeszcze na nim nie grałem . Chce wpłacić 200zł i zagrać za wszystko . Czy promocja jest jeszcze aktualna , bo trochę się boje ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem co napisał kolega Przemkoo
Bierzesz zakładkę Moje Konto - Bonusy i tam będzie pisało czy masz bonus dostepny czy nie.
Jeśli to Cię nie satysfakcjonuje to pisz do supportu buka.
Oni będą mieli najpewniejsze informacje :]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wszystko jest w regulaminie! wystarczyło go przeczytać.
Jeśli nic się nie zmieniło to aby ubiegać się o zwrot trzeba zagrać trzydrogowy singiel albo akumulator (Twój przypadek) składający się z dowolnych typów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom