>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak.
Jeśli rejestrowałeś się z odpowiedniego linka i zagrasz taki zakład to będzie uprawniony do otrzymania zwrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
korton 6

korton

Użytkownik
mam pytanie a jak postawie zaklad ze wygra zespol x po kursie 1.72 za stawke 5 zl i jak przegram to tez mi zwracaja ?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
mam pytanie a jak postawie zaklad ze wygra zespol x po kursie 1.72 za stawke 5 zl i jak przegram to tez mi zwracaja ?
Zakładasz konto i w zakładce bonusy masz &#39;cashback&#39; czyli pierwszy zakład jak go postawisz i przegrasz to Ci cofną zakład. Przeczytaj regulamin, w singlach można dac tylko typ 3-drogowy. Więcej niż 1 typ to już możesz jakie chcesz... warto tracić taki bonus dla 5 PLN? :eek:
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
A ja mam troszkę inne pytanie - załóżmy że założę konto - wpłacę 100 złoty , postawię 100 złoty na wydarzenia zgodne z regulaminem - nie wygram i otrzymam spowrotem to 100 zł .czy mogę te zwrócone pieniądze od razu wypłacić na swoje konto ?
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Marcin jesteś pewien ???? ? Przeto każdy mógłby tak robić ... a w razie przegranej wypłacać z z powrotem pieniążki , tu musi być jakiś haczyk ... ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Chris
Uwierz, że nie ma. A jak nie wystarcza Ci słowo Marcina to ciężka sprawa :p
Nie no, mówiąc poważnie ja też potwierdzam, bo też korzystałem (choć wygrałem) to na czacie, gdy chciałem się upewnić, odpisali mi to co powiedział nasz Admin.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Wybacz mi w takim razie , ale po prostu brzmi to niewiarygodnie , jak by leżały pieniądze na ulicy ... ???? W takim razie rejestruję się .
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dlatego wg mnie zwrot do 200 PLN jest o wiele lepszy niż bonus 200 PLN. Bo tutaj za ten zakład bez ryzyka możesz wygrać naprawdę fajną kasę (mi się udało co prawda przyłożyć tylko ako @2,50 za all) ale można zgarnąć o wiele większą kapustę. A jak się nie uda, wypłata i po problemie. Natomiast bonus jak bonus, dostajesz i tyle.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
???? ja postawię po kursie ok . 5.0 AKO , ale mam pytanie z innej beczki - czy za wpłacenie zwykłym przelewem z mbanku pobierze mi jakąś prowizję ? Bo podane konto jest zarejestrowane na siedzibę w londynie , ale wpłaca się w złotówkach , jak to jest ?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Żadnej prowizji nikt nic nie pobierze, wpłacasz jedynie 200 PLN i 200 masz na koncie. Z tym bonusem tez sie nie matrw bo to wyplacaja bez problemu.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
A jeszcze ostatnie pytanie - czemu większość ludzi w tym temacie wpłaca magiczną kwotę 55 złoty ? Skoro promocja dotyczy 200 to czemu nie wpłacą 200 ? Po co tracić bonus ... ;)? Czy może tylko 55 zwracają ? Strasznie mnie to nurtuje .
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
panowie nie bede zakładać nowego tematu wiec tu zapytam.
z 2 lata temu mialem konto na betclic (aktywne).
teraz chcialem skorzystac z cashbacku i zalozylem konto na inny adres zamieszkania (aktualny,konto w banku tez posiada ten adres) i teraz pytanie czy jesli zamkne stare konto to na nowym bede mogl skorzystac z promocji?
dzieki za odpowiedz.

edit:
juz znam odpowiedz na pytanie
kontaktowalem sie na czacie z dzialem technicznym :
&quot;Justyna: Cashback nie jest aktywny na koncie&quot;
&quot;Justyna: poza tym zalozyl Pan wiecej niz jedno konto, co jest niezgodne z regulaminem&quot;


;)
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Witam, przeczytalem wszystkie posty i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie, otoz zalozylem konto na Betclicu, odrazu wplaciem 25 zl ze swojego konta przelewem bankowym. Problem w tym ze konto na betclic zalozylem w mieszkaniu gdzie studiuje, teraz wrocilem do domu i korzystam z innej sieci, zalapie sie do tej promocji czy moga byc problemy?
Pozdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom