>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

D 0

dr.dre

Użytkownik
Siema, kolega skorzystał z promocji jakiś miesiąc temu. Mam pytanie, czy zakładając konto uzyskam cahback. Cały problem polega na tym, że mamy stały adres IP na mieszkaniu.
Dotyczy to również wpłat na konto bankowe ? Czy wpłaty powinny być z równych IP ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Siema, kolega skorzystał z promocji jakiś miesiąc temu. Mam pytanie, czy zakładając konto uzyskam cahback. Cały problem polega na tym, że mamy stały adres IP na mieszkaniu.
Dotyczy to również wpłat na konto bankowe ? Czy wpłaty powinny być z równych IP ?
czary mary i już wiem ...
13. Jeden powitalny bonus od depozytu / powitalny cashback / freebet / cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę / konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.
Czyli jak nie chcesz mieć problemów to nie polecam.
 
K 0

kanonier714

Użytkownik
Czesc.
Mam pytanie.
Nic nie trzeba włączać, tylko wpłacam pierwszy depozyt min. 15zł gram i jak przegram, to pieniążki wracają do mnie, tak?

Czy będę mogła użyć cashbacku w np takim kuponie kombinacyjnym?(nie wiem czy tak to się tu nazywa):
wisla wygrywa
lech wygrywa
polonia wygrywa.

Czy będzie się wtedy liczył?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nic nie trzeba włączać, tylko wpłacam pierwszy depozyt min. 15zł gram i jak przegram, to pieniążki wracają do mnie, tak?
Nie, nic nie trzeba włączać. Rejestrujesz się, wypełniasz wszystkie dane (zgodnie z prawdą ;) ) wpłacasz depozyt z konta bankowego i stawiasz. Jak przegrasz to cierpliwie czekasz na zwrot.
Czy będę mogła użyć cashbacku w np takim kuponie kombinacyjnym?(nie wiem czy tak to się tu nazywa):
wisla wygrywa
lech wygrywa
polonia wygrywa.
Tak będziesz mogła. Na kuponie kombinacyjnym możesz stawiać co chcesz.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Konrad, a ogarniasz może co w przypadku gdy poda się błędny adres? Kumpel troche spieprzył sprawę a chciałby na jutrzejsze mecze obstawić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konrad, a ogarniasz może co w przypadku gdy poda się błędny adres? Kumpel troche spieprzył sprawę a chciałby na jutrzejsze mecze obstawić.
Niestety nie mam pojęcia. Zawsze przy rejestracji zwracam szczególną uwagę na to co wpisuje, żeby własnie uniknąć takich błędów.
Ja na jego miejscu czym prędzej bym próbował wyjaśnić sprawę na czacie albo z biurem obsługi. Lepiej wcześniej to spróbować odkręcić niż później wały kręcić przy wypłacie
 
S 0

shirtylad

Użytkownik
zeby skorzystac z tego bonusu wystarczy zebym zarejestrowal sie do konca marca, czy musze do tego czasu wniesc pierwsza wplate i zaklad? moge zarejestrowac sie teraz a pieniadze wplacic na poczatku kwietnia i wtedy skorzystac z cashbacka?
 
remik09 0

remik09

Użytkownik
Nie wiem czy to pytanie już padło ale może spytam, w wypadku przegranej możliwość wypłaty jest od razu a jak to ma się jeśli wygram zakład, trzeba obrócić jakoś wygraną?
I druga sprawa, widzę też promocję na zakłady ako chyba +15%, można z tego skorzystać równocześnie korzystając z pormocji na cashback?
 
P 0

polsyn

Użytkownik
Czy jeśli dziś założę konto , wpłace 100zł przez Przelewy24, zagram , przegram i oddadzą mi te 100 zł to bez problemu będę mógł je wypłacić na moje konto?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Na to wygląda. Na stronie głównej niby nic nie ma o tym (ale o niej chyba już od dawna nic nie ma) jednak link z I postu działa. Nawet jak w google wpiszesz ,,betclic 100 zł bez ryzyka&quot; to wyskoczą Ci odpowiednie strony.
 
Do góry Bottom