>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

M 0

mecenas12

Użytkownik
Witam. Moja siostra raz zagrała, wygrała i wypłaciła pieniądze. Czy jeśli nie wykorzystała bonusu to przysługuje on mnie?
Oba konta są na ten sam adres, w dodatku jako polecającą osobę wpisałem siostrę. Czy mogą się do czegoś przyczepić? Siostra mieszka w innym mieście więc IP są różne.
 
T 10

tamtynten

Użytkownik
Witam. Czy jest powiedziane gdzieś do kiedy jest aktualny ten bonus? Chodzi mi o to, że przelałem kase i czekam na jakies konkretniejsze mecze, żeby nie było tak, że po nowym roku bonus przepadnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do końca roku na pewno promocja jest aktywna.
W styczniu z tego co wiem to ma być kontynuowana.
Nawet jeśli nie będzie to Twój pierwszy zakład będzie refundowany, gdyż konto założyłeś w trakcie trwania promocji.
 
mikizafryki 0

mikizafryki

Użytkownik
Postawiłem pierwszy zakład na wydarzenie sportowe, które zostało odwołane.
Dostałem zwrot postawionej kasy.
Czy łapie się jeszcze na promocję &quot;zakład bez ryzyka do 100zł&quot; czy nie?
pozdrawiam,
to mój pierwszy post
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Raczej tak. W sekcji bonusy chyba jest informacja, jaki bonus Ci przysługuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

macbrc

Użytkownik
ja mam pytanie, jak wygląda sprawa z dawaniem typów 1x albo 2x? czy pojedynczy zaklad na dane zdarzenie również bedzie zwrócony? bo przeciez są możliwe 3 wyniki: 1x, 12, 2x
 
M 0

macbrc

Użytkownik
No to dowiem się jak to jest z tymi zakładami typu podwójna szansa, gdyż na innym forum przeczytałem, że nie łapią się do cashbacka, ale nie jestem przekonany co do odpowiedzi, a na tym forum nie znalazłem również takowej. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź, ponieważ chciałbym obstawić juz coś nie ryzykując. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom