>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

W 0

waldek83_1983

Użytkownik
Przejrzałem wszystkie strony i nie zauważyłem pytania. Co w przypadku kiedy założyło się konto wcześniej niż została wprowadzona promocja. Kontaktowałem się z supportem i mówi że promocja obowiązuje również, ale w przypadku przegrania kuponu trzeba się z nimi skontaktować na czacie i dopiszą ręcznie. Ale miał już ktoś taką sytuację i czy support jest godny zaufania bo nie chciałbym stracić tych 100 złotych?
 
D 0

dejmein

Użytkownik
Przejrzałem wszystkie strony i nie zauważyłem pytania. Co w przypadku kiedy założyło się konto wcześniej niż została wprowadzona promocja. Kontaktowałem się z supportem i mówi że promocja obowiązuje również, ale w przypadku przegrania kuponu trzeba się z nimi skontaktować na czacie i dopiszą ręcznie. Ale miał już ktoś taką sytuację i czy support jest godny zaufania bo nie chciałbym stracić tych 100 złotych?
Mi np. nie wypłacili bo juz ktoś z mojego IP zakładał. Więcej w temacie w dziale Betclick. Także lepiej się upewnij, czy z Twojego ktoś już z cashbacka nie skorzystał, bo później bedą problemy.
 
K 0

konrados1906

Użytkownik
Witam ! Za postawienie 6 zakładów na jednym kuponie za 100zł ( w tym jeden under 2,5 a drugi - obie drużyny strzelą gole) plus reszta standardowe 1 bądź 2 będzie mi przysługiwał zwrot tych postawionych 100zł? Pytam dla pewności, bo tak to zrozumiałem.
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Witam,
Jestem tu nowy i nie chciałbym niczego pomylić dlatego wolę się upewnić. Zasiliłem swoje konto na Betclic kwotą 100zł
Chciałem postawic zakład na 3 mecze:
Bayern Monachium vs Wolfsburg 1 Kurs: 1,25
West Ham vs Man Utd 2 Kurs 1,65
Man City - Wigan 1 Kurs: 1,14
Czy w przypadku przegranej będę miał możliwość zwrotu tych 100zł? Gdy chcialem obstawic te mecze, wyskoczył mi komunikat:
Masz prawo do refundacji (do 100,00 zł) przy następnym zakładzie, jeśli przegrasz.
Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, zwrot dopiero przy następnym zakładzie? Chce wiedzieć, czy jesli te 3 powyzsze mecze mi nie wejdą to czy otrzymam zwrot tych 100zl ?
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Dokładnie, dostaniesz zwrot do 100 zł. Zakłady są 3 drogowe więc też z tym problemu nie będzie. Ale nie jestem pewny czy mogą być 3 mecze. Tzn. Czy ma być to singiel czy zakład kombinacyjny. Poczytaj regulamin. Ew. zapytaj się Live czacie na BetClick
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Jak długo rozliczają ten pierwszy zakład? Postawiłem wczoraj trzy zdarzenia, zamykające kupon było z wczorajszej LM. Zakład mam wygrany ale do tej pory nie jest rozliczony.
 
kielek1301 6

kielek1301

Użytkownik
Mam pytanie : poleciłem koledze bukmachera, załozyl konto i czeka na wpłynięcie przelewu.
Jezeli wpłaca tylko 15zł to ile ja dostane 40zł za polecenie czy troche mniej
PS. z Cashbacku skorzystałem, bez zadnych problemów
 
B 0

beren84

Użytkownik
Czy jezeli postawię np. tenis lub boks (możliwe dwa rozstrzygnięcia) ale na dwa różne pojedynki to bonus obowiązuje ? Czy musi być chociaż jeden zakład z trzema możliwościami ? Z postów wynika, że tak, ale chce się upewnić na dzień dzisiejszy.
ps. czy wiadomo już, czy w czerwcu bonus będzie obowiązywał ? Bo jezeli się zaraz zarejestruję , wpłacę kase, a będę chciał zagrać w weekend (już będzie czerwiec) to będzię za późno ? Czy decyduje moment rejestracji/wpłaty kasy i w czerwcu też będę mogł zagrać cashback .
 
Do góry Bottom