>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

L 0

labt3c

Użytkownik
We Wrześniu tamtego roku korzystałem z Betclic. Postawiłem 100 zł i wygrałem.
Teraz mój brat z którym mieszkam również chciałby spróbować z gwarantowanego cashback&#39;u - czy otrzyma zwrot, pamiętam, że w regulaminie było coś wspomniane o tym, że nie bo mieszkamy pod tym samym adresem.
Czy mój brat może skorzystać z polecającego i cashbacku?
Doradźcie coś
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej napisz do supportu, ale z tego co pamiętam każda promocja ma ograniczenia do jednego ip/domostwa.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy to prawda, że w przypadku wygranej trzeba 6 krotnie obrócić bonus?
Absolutnie nie jest to prawdą, nic nie trzeba obracać:
UWAGA: to nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pięniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
I kolega zapomnial ze bardzo czesto wolaja zdjecie twarzy jak trzymasz dowod co jest sprzeczne z wszelkimi ludzkimi normami......To samo jest w expekt.........
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Nigdy nie korzystam z takich promocji, więc zapytam...
Z promocji będę chciał skorzystać na 1 kolejkę ekstraklasy grając AKO.
Będę mógł postawić np. handicapy, btsy ?
Czy potrzeba chociaż jedno zdarzenie 3drogowe (1,X,2) i dalej do ako mogę dodać np bts i over ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nigdy nie korzystam z takich promocji, więc zapytam...

Z promocji będę chciał skorzystać na 1 kolejkę ekstraklasy grając AKO.
Będę mógł postawić np. handicapy, btsy ?
Czy potrzeba chociaż jedno zdarzenie 3drogowe (1,X,2) i dalej do ako mogę dodać np bts i over ?
Jesli dasz zdarzenia 1x2 mozesz pozostale mecze dac co chcesz przynajmniej do tej pory tak bylo.......I przypominam o uciazliwej weryfikacji zdjecie twarzy jak trzymasz dowod.....Takie zasady panuja w betclic/expekt
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Panowie mam pytanie. W kwietniu tego roku skorzystalem z oferty Cashback w BetClic. Teraz chciałbym skorzystac z cashback w Expekt - czy moge skorzystac z tej oferty? Pytam, ponieważ nie wiem czy te dwie firmy nie są ze soba jakoś powiązane, dopiero co dokonałem wpłaty na konto &#39;expekt&#39; i mi przyszedl automatyczny e-mail z betclic, że moja wpłata na expekt jest w trakcie realizacji. Wie ktos coś więcej?
 
Do góry Bottom