>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja

W 0

wodam_72

Użytkownik
Moja wizja progresji
Witam, gram progresja juz chwile, ale inaczej niz przecietny zjadacz chleba. Nie gram na remisy, mam ustalony kurs z jakim gram, jest to aktualnie: ako 1.95. Duzo juz stracilem na progresji i mam juz bagaz doswiadczen i wiem jakie bledy popelnialem, najczesciej bylo to poprostu zbyt malo progow, czyli za duze ryzyko. Gralem remisami ale szybko to zmienilem gdyz zauwazylem ze to kiepski sposob. Gram ze stalym zyskiem na kazdym progu ( 2zl) ,moj kapital to 1100 zl gram na 8 progow. Wymyslilem dwa udogodnienia, wg mnie dajace wieksza przewage :
1. gdy jestem na 6 progu obstawiam mniejszym ako niz zwykle ( okolo 1.5) , mam wieksze prawdopodobienstwo trafienia. Gdy trafie dany kupon cofam sie mniej wiecej do 4 progu(wygrana z tego 6 progu pokrywa te dwa progi-5 i 6) i gram po staremu ( czyli z ako 1.95) .Gdy nie trafie robie to samo na 7 progu i 8.
2. Pare dni temu zauwazylem ze na Unibecie proponuja ciekawa rzecz, mianowicie zaklad na mecz w koszykowke, ze dany mecz skonczy sie parzysta lub nieparzysta suma pkt. . Na parzyste i nieparzyste jest taki sam kurs 1.95. Daje mi to 50 procentowa skutecznosc ! Podczas gdy wczesniej moja skutecznosc wynosila kolo 42%.
Jestem ciekaw co sadzicieo o tego typu grze. Jakies rady mile widziane, z gory przepraszam jezeli cos z tego co napisalem bedzie nie jasne, a na pewno cos bedzie xD wiec pytajcie po prostu, to bede staral sie wytlumaczyc to co napisalem.
 
W 0

wodam_72

Użytkownik
Jako , ze mam za malo postow by wysylac prywatne wiadomosci, moge odpowiedziec pewnej osobie ktora pytala mnie o progresje ktora gram i odrazu zainteresuje moze innych:
Granie na over w koszykowce ci sie totalnie nie oplaca, bo jak sam widzisz masz kurs 1.85 przy skutecznosci 50 procent, bo watpie zebys mial wyzsza... . A u mnie jest kurs 1.95 i skutecznosc 50 procent. Co do tego ile juz tym gram i ile zarobilem, gram niecaly tydzien i zarobilem 100 zl, to zalezy od ilosci puszczanych kuponow, mozna to przyspieszyc, ale mnie sie nigdzie nie spieszy :cool: co do 6 progowej progresji, proponuje ci ja pzrerwac i zebrac wiecej pieniedzy, szybko to mozesz przegrac. Ja jak dotychczas gralem maksymalnie na 5 progu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak ustalasz stawkę? Ja dotychczas w progresji tak grałem, że co najwyżej 1-szy próg z ako mniej niż 2.0. A następne ako 2.0 lub wyżej. A stawkowałem klasycznie np. 2,4,8,16,32,64.
 
W 0

wodam_72

Użytkownik
sciagnalem sobie kalkulator woofa, tam wpisuje sie jaki zysk interesuje cie na 100 kuponow przy jakims kursie, w moim przypadku 1.95.
 
A 0

artb52

Użytkownik
witam wszystkich.
to mój pierwszy post. zajmuję się amaorskim obstawianiem od kilku lat. do tej pory gralem róznymi prostymi metodami np. na single za większą stawkę, tasiemce na 1x . efekty były różne ale generalnie na 100% jestem na minusie
jeżeli chodzi o progresje to od ubiegłego tygodnia gram testowo na kilka drużyn. przeczytałem wszystkie wątki dotyczące progresji i widzę że nowi są za , doświadczeni przeciw
madry człowiek uczy się na błędach innych osób ale ja chba nadal jestem niepoprawnym optymistą i w ubiegłm tygodniu po krótkiej analizie wybrałem 9 drużyn i stawkę wyjściową 20 zł. przygotowany jestem na grę wielopoziomową jednak planuję przerywać nieefektywną progresję na 5 etapie
gram na zaspoły Atromitos ( dom ) Thun, Randers ( wyjazd ), Strasbourg, Monaco, Auxere ( dom ) Sedan ( wyjazd ) Recreativo ( wjazd ) Paris FC ( wyjazd )
Piszę to dlatego żeby można było łatwo sprawdzić czy w moim przypadku progresja się sprawdza czy nie. Jak dotąt wszyscy krytycy piszą &quot; nie graj bo nie &quot;. Sprawdzmy to razem.
w pierwszej rundzie na 9 spotkań trafiłem 1 ( !!!!! ) zremisował tylko Thun po czym w następnej kolejce wygrał . w ubiegłm tygodniu nie graly Paris FC oraz Auxere. One niestety wczoraj nie zremisowały więc praktycznie wszystkie zespoły mam juz na 2 poziomie
dzisiaj grają Atromitos, Monaco, Thun, Randers.

Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Witam, gram progresja juz chwile, ale inaczej niz przecietny zjadacz chleba. Nie gram na remisy, mam ustalony kurs z jakim gram, jest to aktualnie: ako 1.95. Duzo juz stracilem na progresji i mam juz bagaz doswiadczen i wiem jakie bledy popelnialem, najczesciej bylo to poprostu zbyt malo progow, czyli za duze ryzyko. Gralem remisami ale szybko to zmienilem gdyz zauwazylem ze to kiepski sposob. Gram ze stalym zyskiem na kazdym progu ( 2zl) ,moj kapital to 1100 zl gram na 8 progow. Wymyslilem dwa udogodnienia, wg mnie dajace wieksza przewage :
1. gdy jestem na 6 progu obstawiam mniejszym ako niz zwykle ( okolo 1.5) , mam wieksze prawdopodobienstwo trafienia. Gdy trafie dany kupon cofam sie mniej wiecej do 4 progu(wygrana z tego 6 progu pokrywa te dwa progi-5 i 6) i gram po staremu ( czyli z ako 1.95) .Gdy nie trafie robie to samo na 7 progu i 8.
2. Pare dni temu zauwazylem ze na Unibecie proponuja ciekawa rzecz, mianowicie zaklad na mecz w koszykowke, ze dany mecz skonczy sie parzysta lub nieparzysta suma pkt. . Na parzyste i nieparzyste jest taki sam kurs 1.95. Daje mi to 50 procentowa skutecznosc ! Podczas gdy wczesniej moja skutecznosc wynosila kolo 42%.
Jestem ciekaw co sadzicieo o tego typu grze. Jakies rady mile widziane, z gory przepraszam jezeli cos z tego co napisalem bedzie nie jasne, a na pewno cos bedzie xD wiec pytajcie po prostu, to bede staral sie wytlumaczyc to co napisalem.
Nie wiem jak doszedłeś do wnoiosku że granie na parzyste/nieparzyste da ci skuteczność 50%? Przecież możesz obstawiać 10 razy pod rząd nieparzystą a w rzeczywistości będzie 10 razy parzysta i co wtedy? Skuteczność dalej masz 50%? ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Nie wiem jak doszedłeś do wnoiosku że granie na parzyste/nieparzyste da ci skuteczność 50%? Przecież możesz obstawiać 10 razy pod rząd nieparzystą a w rzeczywistości będzie 10 razy parzysta i co wtedy? Skuteczność dalej masz 50%? ????
Dokładnie ! Daj Ci 50% szans na poszczególne wydarzenie a nie 50% skuteczności w dłuższej perspektywie ! Więc twoja skutecznośc zapewne będzie znacząco odbiegała od tej 50%
 
W 0

wodam_72

Użytkownik
Jestescie gelialni, jak na to wpadliscie? Nie czepiajcie sie rzeczy oczywistych! W dluzszej perspektywie skutecznosc jest bardzo zblizona do 50% im wiecej kuponow tym skutecznosc zblizac sie bedzie do 50 procent wg praw prawdopodobienstwa. Zaklady bukmacherskie sa poniekad gra losowa wiec wiadomo ze nie bede mial skutecznosci dokladnie 50 % . Np juz po 80 kuponach moja skutecznosc odbiega o 4% od 50% ( gdyz mam teraz 54%). Tak samo jest jak obstawiacie wasze typy przy zalozonym kursie 1.95, mysle ze wiekszosc z was nie ma takiej skutecznosci . Zamist czepiac sie szczegolow napisalibyscie cos z sensem, o calym pomysle, a nie czepianie sie glupot... .
 
N 7

norek22

Użytkownik
E-book o progresji
Dawno temu wspominałem o e-booku, który może być dobrą lekturą wstępną przed rozpoczęciem jakichkolwiek progresji.
E-book może być rozpowszechniany w sposób dowolny, byleby darmowy.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Ku przestrodze...
Może was zainteresuje moja krótka 4 dniowa przygoda z progresją , od początku zainteresowałem się tym system , i zacząłem grać.
I konkretnie :
- grając single ugrałem 200% z początkowego wkładu , po czym chciałem przyspieszyć zyski
- zaczołem grać progresje na tenis , na przełamanie seta
- pierwsze 3 dni zaczyna się fajnie , stawiam od 1j i dochodze maks do 5 progu - zysk wydaje się mały ale stabilny i tak po 3 dniach wyrabiam 300j zysku (hmm człowiek głupi mysli znalazłem sposób)
- 4 dnia zaczynam jak zwykle rano WTA w Madrycie i jedziemy mecze jak leci., 3 mecze ładnie przełamują się kobiety , no i 4 mecz , stawiam 8 gem nadal brak przełamania (2 myśli w głowie - odpuść póki jeszcze masz zyski lub graj wkońcu musi któraś przełamać) i tak doszło do tie-breka a kumulacje dochodzą już do sum grnaicznych mojego konta , i nadal bez przełamania , tie-brek i loteria ta albo ta .
- w tym momencie przez jeden mecz straciłem 90% wypracowanych przez 2 tygodnie zysków.
Podsumowanie :
Może nie jakimś wybitnym graczem , jednak w ciągu 2 tygodni udało mi się na singlach wypracować 200% zysku , jednak progresja to inna bajka tu wiecej zależy od szczęścia moim zdaniem i tak przez jedno zdarzenie możesz wszystko stracić . Do tego gdybym nie zastopował jej to pewnie bukmacher by się obłowił..
Dlatego radze uważać i w odpowiednim momencie zatrzymywać , ponieważ skutki mogą nie być miłe.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Jesteś w błędzie.
Nie potężne środki, ale wiedza - to ona jest motorem napędowym każdego systemu progresywnego.
Nie chcę mówić tutaj o gówniarskich X3 X4 na bwinach i b-a-h-ach live z marżą, która sama w sobie unicestwi każdą progresję.
Bo takich najwięcej krzyczy, że progresja zabija.
Ale to nie progresja zabija, lecz głupota.
Dla obrony progresji - weźmy system FK - z natury swej progresywny.
Grając progresją systemem FK - hitem ostatnich dwóch lat - mamy gwarancję bezpieczeństwa przy skuteczności 33% dla kursu 2.0
Trzeba być nie lada zuchem, aby osiągnąć niższą, szczególnie, że wystarczy głupie granie na gospodarza z kursem 2-2.2, aby cieszyć się skutecznością ~ 40% (czego dowodzą wszystkie statystyki)
Zatem nie progresja jest debilna, ale debilami są niektórzy amatorzy progresji idący na całość wg założenie &quot;albo ja, albo bwin&quot;
W dłuższym okresie czasu górą zawsze będzie bwin, gdyż posiada ogromną przewagę pod tytułem marża.
Dlatego takich &quot;progresowiczów&quot; nie powinno się w ogóle dopuszczać do głosu, gdyż to, co uprawiają, nie jest jakąkolwiek progresją, ale oddawaniem kasy bukom, które z góry wygrywają marżą.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
witam. może mi ktoś wyjaśnić jakim rodzajem progresji gra MacieqLeo w swoim temacie i gdzie mogę o tej progresji więcej się dowiedzieć?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Chciałbym poznać waszą opinie na temat zaczecia progresjii z 3 drużynami z najwyzszej klasy rozgrywkowej Anglii..? Kapitał poczatkowy 10000 zł i zaczac progresje od 10 zł na pierwszym stopniu, gdy jedna z druzyn wejdzie biore nowa druzyne i tak do konca sezonu roczny bilans zakładajac że wszystko idzie tak jak nalezy a mianowicie nie bede musial nic dolozyc do progresji jest to zarobek ok 100 % kapitału poczatkowego co o tym sadzicie ?
... a moze warto byloby spróbowac Dutching na te 3 druzyny np. 5 wyników ?? i wtedy je grac caly sezon !!! bez kombinacji , tylko stawka poczatkowa mysle ze powinna byc nizsza , pozostaje jeszcze kwestia stawkowania takiej progresji .
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ktoś wcześniej pytał lub miał problem z doborem stawek przy progresji i różnych kursach. Ja jak planowałem grać progresją stworzyłem sobie prosty wzorek może komuś się przyda, dobiera stawkę do następnego zakładu dając zysk 1 żeton:
stawka = (x + 1)/ (kurs -1)
x - ilość żetonów postawiona łącznie na poprzednich stopniach progresji
kurs - kurs zakładu jaki zamierzamy zawrzeć
stawka - stawka jaką trzeba będzie postawić aby być na plus 1 żeton
np. do tej pory postawiliśmy 45 żetonów w 3 stopniach progresji a kurs najbliższego zakładu to 4,3. Stawka jaką trzeba postawić to będzie więc (45 + 1) : (4,3 - 1) = 13,9 = ca. 14 żetonów. Tyle trzeba postawić aby być w sumie 1 żeton do przodu.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
progresja HT/FT: 2/X
to nie lepiej grać progresję HT/FT: np. 2/X na skoro każdą opcję liczycie z takim samym prawdopodobieństwem. HT/FT ma 9 możliwości czyli 11% na zdarzenie.
załóżmy ŁKS Łódź u siebie 2/X, a na wyjeździe 1/X, przecież to są kursy na poziomie 14-18 jednostek.
Tak jak teraz ŁKS - Lech 2/X ma 17,00 na Unibet
 
Do góry Bottom