>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czytając po kolei Wasze posty zastanawia mnie wiele ciekawych wątków. Jednym z nich jest, że każdy remis w piłce nożnej to czysto statystycznie 33,(3)%. Tak, zgodzę się, ale nie do końca, gdyż wg mnie zależy to z jakiej strony się patrzy. Otóż jeśli bierzemy tylko ten mecz pod uwagę to prawda, szansa remisu jest tak j/w. Jednak, zaczynając grę progresją nie bierzemy pod uwagi jednego meczu, tylko jeśli mamy kapitał na 6 poziomów to bierzemy pod uwagę 6 najbliższych meczy i zakładamy że w ciągu sześciu meczy padnie X. Więc czysto statystycznie w 6 meczu jest dużo większa szansa padnięcia remisu.
Tak samo mamy z rzutem monetą.
Sam na razie nie gram u bukmacherów, więc mogę się też mylić.

Z rzutem monetą jest tak, że prawdopodobieństwo wypadnięcia orła jest zawsze takie samo, niezależnie od tego, czy poprzednio 10 razy wypadła z rzędu reszka, czy 5 razy wypadł orzeł.
 
D 5

damian11

Użytkownik
Najlepszym rozwiazaniem jest granie progresją na zwykłe spotkania z ako 2.0 lub w tych rejonach (max 1-do 3 spotkań na kuponie).
Potrenujcie na sucho jak wolicie a zobaczycie że działa.
Wybieramy spotkania bardzo pewne tzn najlepiej same jedyneczki(gospodarze) bądż gości na podórce.
Z doświadczenia wiecie pewnie co ile wchodzi taki kupon.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Czytając po kolei Wasze posty zastanawia mnie wiele ciekawych wątków. Jednym z nich jest, że każdy remis w piłce nożnej to czysto statystycznie 33,(3)%. Tak, zgodzę się, ale nie do końca, gdyż wg mnie zależy to z jakiej strony się patrzy. Otóż jeśli bierzemy tylko ten mecz pod uwagę to prawda, szansa remisu jest tak j/w. Jednak, zaczynając grę progresją nie bierzemy pod uwagi jednego meczu, tylko jeśli mamy kapitał na 6 poziomów to bierzemy pod uwagę 6 najbliższych meczy i zakładamy że w ciągu sześciu meczy padnie X. Więc czysto statystycznie w 6 meczu jest dużo większa szansa padnięcia remisu.
Tak samo mamy z rzutem monetą.
Sam na razie nie gram u bukmacherów, więc mogę się też mylić.
Jak to już user Grzesko zauważył - nie w szóstym a w sześciu. Jeżeli zakładasz, że twoja szansa na sukces w meczu wynosi 33%, to masz 90,95% szans na to, że trafisz przynajmniej raz remis w sześciu meczach. ~9 na 100 zakończonych progresji zakończy się jednak wtopą całego kapitału, który był przeznaczony na granie 6 poziomów - tak więc należy to wziąć pod uwagę w swoich symulacjach.

Najlepszym rozwiazaniem jest granie progresją na zwykłe spotkania z ako 2.0 lub w tych rejonach (max 1-do 3 spotkań na kuponie).
Potrenujcie na sucho jak wolicie a zobaczycie że działa.
Wybieramy spotkania bardzo pewne tzn najlepiej same jedyneczki(gospodarze) bądż gości na podórce.
Z doświadczenia wiecie pewnie co ile wchodzi taki kupon.
Teoretycznie, to im więcej pewniaków tam nawsadzasz, tym więcej stracisz na marżach i tym szybciej pozbędziesz się swoich pieniędzy :?. Gdyby wszystko było takie piękne, to nikt by nie patrzył na duże kursy, tylko układał tasiemki z kursami 1.01-1.25 (1,25^3 to ~2,0; drużyna z kursem =&lt;1.25 powinna wtedy wygrywać co najmniej 80 spotkań ze 100) i zgarniał $. :grin: Jeżeli dodatkowo weźmie się pod uwagę to, że takie kursy są zwykle zaniżone, to już porażka do ^2. Z wybieraniem na chybił trafił za nic ci to nie będzie się sprawdzać... udowodni to najlepiej progresja. O ile buk nie zrobi błędu przy ocenie prawdopodobieństwa (a weź po uwagę, że ma jeszcze dodatkowy oręż w postaci marży, która niweluje jego niewielkie błędy), to samemu już się niewiele zdziała. Zbyt wiele błędów = upadłość buka.
 
D 5

damian11

Użytkownik
Mam na mysli kursy w granicach 1,5. Prosze popróbować a zobaczysz. Nierżadko mecze o kursach 2 sa pewne tylko trzeba wyszukiwac takie spotkania.
 
T 0

tristan202

Użytkownik
Po przeprowadzeniu wielu symulacji na zdarzeniach losowych dochodzę do wniosku że ograć bukmachera się da, ale na krótką metę, tzn. do momentu póki nie przegramy wszystkiego co wygraliśmy lub nawet więcej. Pewnie teraz odezwie się wielu, że wygrywamy i takie tam, ale...

... z ręką na sercu powiedzcie ~ ilu PLN przez cały okres (jak długi?) kiedy gracie ugraliście, mianowicie ile jesteście do przodu, albo ile do tyłu.

Powtórzę, że symulacje przeprowadziłem na zdarzeniach czysto losowych. Brałem pod uwagę m.in. takie zdarzenia jak liczba bramek (parzysta/nieparzysta)(futbol).
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Powiem tak: to co zrobiłeś (symulacja) było kompletnie bezcelowe, ponieważ nikt kto zarabia na buku tak nie gra.

Zobacz, jeżeli nawet bardzo zdolny uczeń idzie na 10 kartkówek i nie jest przygotowany na żadną, to jego najwyższą oceną może być 3 (przy założeniu, że jest bardzo inteligentny + będzie miał szczęście w strzelaniu). Natomiast osoba, która na każdą tą kartkówkę przychodzi przygotowana, może z o wiele większym prawdopodobieństwem spodziewać się 4,5 czy 6.

Załapałeś analogię? Nie da rady ograć buka stawiając zdarzenia &quot;na pałę&quot;. Wtedy faktycznie zachodzi zjawisko &quot;nagłego farta&quot;, gdzie wprawdzie w miesiąc ugramy 5000zł, ale w kolejnych 11 przegramy 10,000.

Ja z ręką na sercu mogę powiedzieć, że grając valuebety oraz korzystając z mojej wiedzy i zamiłowania do ligi (NBA) jestem w ogólnym rozrachunku &quot;na plusie&quot;. A gram od momentu ukończenia lat 18-stu, czyli dokładnie 1 rok i 10 miesięcy.
 
T 0

tristan202

Użytkownik
Właśnie zgadzam się z Tobą, nie ma systemu który by dawał pewność wygranej, bo wówczas byt buków byłby nieracjonalny.
A nie zgodzę się z Tobą że symulacja była bezcelowa. Mi osobiście dużo rozjaśniła, dużo zrozumiałem dzięki temu. Tylko mój komputer (procesor i RAM dokładnie) trochę ubolewał ???? Teraz przyjrzę się wspomnianym valuebetom i wiedzy w konkretnej wąskiej dziedzinie sportu, konkretnej lidze i paru drużynom w niej grającym.

Powiem że ja wyłącznie dzięki szczęściu jestem na plusie, grałem progresją na remisy i wspomniane parzyste/nieparzyste oraz mniej/więcej. Jednak moje stawki jakie grałem rozpoczynały się od 2PLN, więc i wynik marny, ale zawsze zysk.
 
C 0

christo

Użytkownik
Oto wynik mojego systemu (można to też nazwać progrsją).
Gram ośmioma zespołami NHL i trzema NBA. Gram tylko na wygraną.
Wyniki na przykładzie Chicago Blackhawks.
 
C 0

christo

Użytkownik
Dodam, że po 6 tygodniach grania ośmioma NHL i trzema NBA jestem na czysto 1700pln.
Przez pierwsze dwa tygodnie grałem 3xNHL i 3xNBA.
Pozdrawiam
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Christo. Ja natomiast gram progresję na win Philadelphia Flyers, ale obstawiam tylko mecze, w których wygrywa dzieki temu kończe progresję na 1 poziomie!!!!
 
M 0

mosek

Użytkownik
Dodam, że po 6 tygodniach grania ośmioma NHL i trzema NBA jestem na czysto 1700pln.
Przez pierwsze dwa tygodnie grałem 3xNHL i 3xNBA.
Pozdrawiam
przyjdzie czas że będziesz na czysto -1700pln ;) zgubna gra jak dla mnie
 
B 0

bogna35

Użytkownik
Na początku mojego 1 postu na tym forum chciałem wszystkich przywitać ;)
Co do systemu &quot; Progresja &quot; - to jak najbardziej polecam tylko trzeba mieć jego stosowne zastosowanie (remisy mi nie odpowiadają) ,
Wiec wybrałem zakład pt : Liczba gemów parzysta / nieparzysta (tenis / zakład w betclick)
Gram od stawki 2 zł bo stan konta na dzień dzisiejszy wynosi nie wiele ponad 30zł (było 80 ale wtopiłem i gram tym systemem aby się odkuć)
Gram takimi stawkami.

LP: Stawka Wygrana Zysk
1. 2zł - 3,70 : 1,70
2. 4.20zł - 7.77 : 1,57
3. 9 zł - 16.65 : 1.45
4. 19.80zł - 36.68 : 1,63
5. 43zł - 79.55 : 1,55
---------
78zł
Podkreślę , że na trafność zakładu mamy 50% wiec się opłaca według mnie kurs zawsze wynosi 1,85zł
kolejnym plusem jest czas w około 2/3 h znamy wynik ;]
Pozdr.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Na początku mojego 1 postu na tym forum chciałem wszystkich przywitać ;)

Co do systemu &quot; Progresja &quot; - to jak najbardziej polecam tylko trzeba mieć jego stosowne zastosowanie (remisy mi nie odpowiadają) ,

Wiec wybrałem zakład pt : Liczba gemów parzysta / nieparzysta (tenis / zakład w betclick)

Pozdr.
A buki nie blokują takiej progresji?
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Witam wszystkich, proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym blokowaniem progresji w przypadku gry na remis, przy jakiej stawce i jakich okolicznościach buki blokują gracza, proszę również o waszą pomoc dotyczącą stron internetowych gdzie można przeglądać tabele i wyniki drużyn na przestrzeni lat, jak do tej pory nie udało mi się takiej kompletnej stronki odnaleźć?
 
S 0

srw

Użytkownik
Betexplorer.com na przykład. Progresją na remisy gram ze dwa lata i nie spotkałem się żeby bukmacher blokował taką progresję, przynajmniej do stawek 200-300zł. Wyżej nigdy nie doszedłem.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Witam wszystkich, proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym blokowaniem progresji w przypadku gry na remis, przy jakiej stawce i jakich okolicznościach buki blokują gracza
Mnie nigdy nie przyblokowali, bo gram progresje u kilku bukow, kazdy kolejny poziom to inny buk, wiec nie ma obawy ze ktos mnie przyblokuje. Poza tym kilka bukow to rowniez wybor najlepszego na dane zdarzenie kursu.
 
B 11

badyl

Użytkownik
Witam wszystkich, proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym blokowaniem progresji w przypadku gry na remis, przy jakiej stawce i jakich okolicznościach buki blokują gracza
A co to za &quot;urban legends&quot;? :grin:
Nie bój się, nie dość, że nie zablokują ci żadnego konta to jeszcze za każdym razem jak wszystko przegrasz będą ci przysyłać propozycje bonusów, żebyś zaczął jeszcze raz :grin:
 
Do góry Bottom