>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja na staly zysk na padajace bramki

B 0

bary353

Użytkownik
Progresja na staly zysk kto nie wie o co chodzi juz tlumacze ???? progresja na staly zysk jest podobna to zwyklej progresji tylko zeby wygrac wieksza liczbe pieniedzy nie musimy czekac tak dlugo jak w progresji zwyklej ???? sa rozne sposoby na granie na progresje ze stalym zyskiem ja przetestowalem na sobie ostatnio i dziennie jestem okolo 20% suma jaka mialem na poczatku dnia do przodu wiec mysle ze dosc dobry zysk ???? a mianowicie obstawiam mecze na zywo a jasniej? nie wiem jak u innych bukow ale w BetClick mozna obstawiac na zywo ze bramka padnie badz nie np. w pierwszych 10 minutach badz w nastepnych 10 minutach i tak przez caly mecz ???? tak wedlug mnie na oko padaja 3 bramki w meczu wiec mamy okazje do wygrania 9 zakladow jesli 3 nie wejda wejdzie 6;) ja np. mam nie za duzo pieniedzy do dyspozycji wiec gram tak zeby za jeden zaklad wygrac zlotowke;p progresja na staly zysk to jest wzor :

stawka=zysk jaki chcemy osiagnac /(kurs-1)

sredni kurs na to ze bramka nie padnie w ciagu 10 minut to jest 1.25 wiec chcac zyskac 1 zl licze sobie tak stawka=1/(1.25-1) czyli stawka mi wychodzi 4 zl ???? jesli zaklad przegramy to nastepny obstawiamy:

stawka=zysk jaki chcemy osiagnac + wszystkie poprzednie przegrane(czyli w moim przypadku jest to 4 zl) /(kurs-1)

jesli nam znowu nie wejdzie obstawiamy znowu tak samo jak za drugim razem ???? mi osobiscie nie udalo sie przegrac wiecej niz 2 razy z rzedu ???? wiec zawsze do 3 razy sztuka ;)

Ps. ja osobiscie obstawiam kazdy mecz jak idzie poza liga mistrzow i liga europy sami widzicie ile tam bramek teraz pada wiec nie ma to kompletnie sensu ????
 
R 23

rutra

Użytkownik
Był już podobny temat. Zabawa ciekawa.

Jednak co zrobić jeśli w X9. minucie gdy masz postawić, że w następnych 10 min. padnie bramka zablokują kursy, bo podyktowany zostanie rzut karny.

Niemniej jednak jeśli jestes 20% na plusie to gratuluje i życzę wszystkim (którzy tu zaraz wysypią całą mase komentarzy, że to głupi sposób gry) podobnych zysków w skali roku.
 
B 0

bary353

Użytkownik
dajmy na to ze jest 11 minuta to juz jest pokazany zaklad na 21-30 ???? wiec tu nie ma problemu z postawieniem zakladu juz 10 minut wczesniej jest pokazany ????

wczoraj mialem zysk 21% dokladnie i jakies tam setne a dzis mam juz 25% ???? wiec mysle ze to nie jest zly wynik ???? dobre zyski na tym sa jesli ktos ma kilka tysiecy zlotych moze za wieksze stawki obstawiac to dziennie po kilkaset zl bez wiekszego ryzyka ????

Dodam tez ze progresja na staly zysk jest na tyle ciekawa ze mozna na wiele sposobow grac nia ???? np. mozna zamiast grac na remisy mozna grac na wygrana (co jest oczywiscie bardziej perwnym sposobem na wygrana zakladu) wiec kazdy sobie moze dobrac odpowiedni dla siebie sposob na co grac ????
 
P 0

poli_x

Użytkownik
system wydaje się być ciekawy,pytanie tylko czy każdy mecz piłki nożnej live ma opcję grania na strzeli nie strzeli w najbliższych 10 minutach?
i dość niskie kursy 1.25,średnio inni bukmacherzy mają 1.40-1.60 tyle że nie ma 10 minut a jest 15 minut
 
W 0

wpychu

Użytkownik
NIe do konca rozumiem przeciez stawiajac 4 zl i przgerywajac nastepny raz stawiamy znowu 4 zl i te 4 zl ktore przgeralismy? czyli 8 zl a 8zl*1,25 daje nam 10 a obstawione bylo 12 chyba ze zle zrozumialem prosze mnie oswiecic ???? pozdrawiam ps. jestem tu nowym uzytkownikiem
 
R 23

rutra

Użytkownik
NIe do konca rozumiem przeciez stawiajac 4 zl i przgerywajac nastepny raz stawiamy znowu 4 zl i te 4 zl ktore przgeralismy? czyli 8 zl a 8zl*1,25 daje nam 10 a obstawione bylo 12 chyba ze zle zrozumialem prosze mnie oswiecic ???? pozdrawiam ps. jestem tu nowym uzytkownikiem
Tu chodzi o progresje, czyli np. stawiamy za 2zł i jak nie wejdzie to typujemy za wielokrotność tej stawki. Np. jak jest kurs 1.50 to możemy zagra 4x, czyli 2zł, jak nie wejdzie 8zł itd.
 
B 0

bary353

Użytkownik
wpychu przeczytaj dokladnie ???? tu bylo napisane ,,stawka=zysk jaki chcemy osiagnac + wszystkie poprzednie przegrane(czyli w moim przypadku jest to 4 zl) /(kurs-1)&quot; wiec nie obstawiasz znowu za 4 zl... tylko za 20 ????
 
A 6

akh

Użytkownik
W przypadku wygranej, grasz kolejne zakłady w ciągu tego samego meczu, czy odpuszczasz dany mecz, na którym już zarobiłeś?
Ciekawa metoda, gratuluje ;)
 
A 6

akh

Użytkownik
Jeszcze dodam, że grałem w podobny sposób u William Hilla, z tymże tam takie zakłady dotyczą 15 min meczu (1-16, 16-30, 30-45 itd...) - wyższe kursy (ok. 1.50). Wyniki OK, przypomniałeś mi teraz o takim systemie gry i chyba jeszcze raz do tego powróce.
;)
 
berix 3

berix

Użytkownik
Bary a jak dokladnie nazywa sie ten zaklad w Betclic ze nie padnie bramka w danym okresie gry?Bo szukam tam i nie widze tego..Chyba ze ta opcja pojawia sie dopiero jak dany mecz sie zacznie..
 
B 0

bary353

Użytkownik
big tak lepiej ale skad wiesz czy gol padnie?;) moze gol nie pasc w 2 meczach i jakie straty masz?;p obstawiam kazde 10 minut ???? nawet jesli wygrywam obstawiam dalej ten mecz ???? i tak kazdy ???? a co do kolejki ligi mistrzow pisalem ze pucharow nie obstawiam bo za duzo goli pada ???? dzis juz zarobilem 25% ???? wciagu 3 dni to juz jest 66% mysle ze dzis dojde do rezultatu 50% w ciagu dnia ????
 
berix 3

berix

Użytkownik
Bary z tego co piszesz wynika ze grasz 9 razy w meczu (9* 10min) obojetnie czy gol pada czy nie. A co jesli gol padnie w 72 i 84 minucie? Juz nie odbijesz starty w nastepnej czesci meczu bo to jest jego koniec..
 
Do góry Bottom