>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Problem z działaniem forum

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wszedłem sobie w dział statystyki i przypadkiem dałem opcje turn off i nie mam już dostępu do tych statystyk...Jak można to wrócić ??
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Co do sprawy dawczana, to kontaktowałem się z nim i jakoś sobie poradziliśmy z tym, bo miałem to samo.
Czy jednak ktoś może zabrać głos w sprawie tego szukania? ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę o wyjaśnienie, dlaczego po napisaniu 1000 wpisów na forum zatrzymał się ich licznik pod awatarem, choć kolejne wpisy &gt;1000 się ukazują...Czyżby było kilkugodzinne opóźnienie?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przez ponad godzinkę nie mogłem wejść na Forum.Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach Operze i IE.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tamto miejsce jest częściej czytane przez każdego admina i szybciej, konkretniej można uzyskać informacje - taki jest cel tamtego działu.
---
Zrobiłem sobie długi weekend od GG.
 
Z 36

zawsze_wygrana

Użytkownik
Do vadera bo tu Cię złapię. Można prosić po 1 ) o posprzątnie mojego tematu ze zbędnych postów.
2) Dlaczego piszesz , że jestem spamerem, jakie następne konto. Nie lubię jak się ludzi oczernia. pierwszy raz trafiłem na to forum i nagle takie już bany , że nie mogę prywatnych wiadomości wysyłać ?? odpowiedz mi prywanie i odbluj wiadomości , a jak nie to napisz kiedy mogę na to liczyć.
Dajcie znać i prosze moda o posprzątanie mojego tematu.
 
T 1

tygrys783

Użytkownik
witam mialem problem z dostaniem maila z potwierdzeniem aktywacji konta dopiero po 4 h przyszlo na maila jest jakis z tym problem czy to wina poczty ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy również od poczty jaką masz. Przeważnie na o2.pl ,onet.pl i wp.pl dochodza później najszybciej na google.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Witam. Dlaczego gdy wpisze w wyszukiwarkę na forum wyraz Dimitrov lub Belluci to nie wyświetla się post z dzisiejszą analizą na forum a gdy wpisze to samo w Google to jest?
 
Do góry Bottom