>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Problem z działaniem forum

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wszedłem sobie w dział statystyki i przypadkiem dałem opcje turn off i nie mam już dostępu do tych statystyk...Jak można to wrócić ??
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Co do sprawy dawczana, to kontaktowałem się z nim i jakoś sobie poradziliśmy z tym, bo miałem to samo.
Czy jednak ktoś może zabrać głos w sprawie tego szukania? ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę o wyjaśnienie, dlaczego po napisaniu 1000 wpisów na forum zatrzymał się ich licznik pod awatarem, choć kolejne wpisy &gt;1000 się ukazują...Czyżby było kilkugodzinne opóźnienie?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przez ponad godzinkę nie mogłem wejść na Forum.Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach Operze i IE.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tamto miejsce jest częściej czytane przez każdego admina i szybciej, konkretniej można uzyskać informacje - taki jest cel tamtego działu.
---
Zrobiłem sobie długi weekend od GG.
 
Z 36

zawsze_wygrana

Użytkownik
Do vadera bo tu Cię złapię. Można prosić po 1 ) o posprzątnie mojego tematu ze zbędnych postów.
2) Dlaczego piszesz , że jestem spamerem, jakie następne konto. Nie lubię jak się ludzi oczernia. pierwszy raz trafiłem na to forum i nagle takie już bany , że nie mogę prywatnych wiadomości wysyłać ?? odpowiedz mi prywanie i odbluj wiadomości , a jak nie to napisz kiedy mogę na to liczyć.
Dajcie znać i prosze moda o posprzątanie mojego tematu.
 
T 1

tygrys783

Użytkownik
witam mialem problem z dostaniem maila z potwierdzeniem aktywacji konta dopiero po 4 h przyszlo na maila jest jakis z tym problem czy to wina poczty ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy również od poczty jaką masz. Przeważnie na o2.pl ,onet.pl i wp.pl dochodza później najszybciej na google.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Witam. Dlaczego gdy wpisze w wyszukiwarkę na forum wyraz Dimitrov lub Belluci to nie wyświetla się post z dzisiejszą analizą na forum a gdy wpisze to samo w Google to jest?
 
Do góry Bottom