>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z działaniem forum

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
mam problem z wejściem na forum.
teraz załapało, ale tylko dlatego, że wszedłem przez proxy.
a tak:
Mozilla, IE - nie działa.
oczywiście tylko forum nie dybie, internet działa lux.
wyczyściłem ciasteczka etc ...
czasami pojawiał się problem, ale szybko go usuwałem.
z adresu kasowałem www i działało bez problemu (problem ten rzadko się powtarzał). Tym razem nie pomogło ...
także ... może coś jest nie tak !?

ps jakby co: nie zmieniajcie foruma - tj wyglądu etc - stanowcze nie! (tak w razie co ;P)
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Rob tak jak dindek napisal, mi co by sie nie dzialo przez google zawsze wlazi. Czasami jak lapi z www czasami bez, ale przez google zawsze.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
co się z forum dzieje ??
edit: spoko. a juz przeniesiony czy jeszcze ? pytam z ciekawosci
Podczas przenoszenia forum na nowy serwer pojawilo sie kilka nieoczekiwanych problemow, ktora zostaly wlasnie rozwiazane. Miejmy nadzieje, ze juz wszystkie.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Znowu są problem z działaniem forum albo wyskakuje biała strona lub pokazuje się błąd wczytywania strony. Z tego co wiem to nie tylko ja mam takie problemy
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
chciałem się zapytać czy od jakiś 2-3 dni tylko mi tak forum źle chodzi czy co ?? strasznie muli , zacina , wejść do jakiegoś działu to trzeba długo czekać. Inne strony śmigają cacy aby forum nie. Są prowadzone jakieś prace że tak się dzieje i o minie czy winy szukać u siebie ??

Edit: spoko ???? dziś już forum zapiernicza ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie tylko u Ciebie, jak 3 posty wyzej pisalem ze jeszcze tak zle nie bylo to dzis jest jeszcze gorzej. Nie da sie dzis korzystac z forum.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
sorry ze odkopuje ale mi forum nie chodzi od tygodnia. tzn dziala jedynie przez proxy. nie wiem co zrobic zeby dzialalo. firwalla nie mam zadnego. nagle przestalo dzialac i juz. wiecie co moge zrobic? na zadnej przegladarce(ff,chrome,ie,opera) nie trybi
 
G 24

gijom

Użytkownik
sorry ze odkopuje ale mi forum nie chodzi od tygodnia. tzn dziala jedynie przez proxy. nie wiem co zrobic zeby dzialalo. firwalla nie mam zadnego. nagle przestalo dzialac i juz. wiecie co moge zrobic? na zadnej przegladarce(ff,chrome,ie,opera) nie trybi
A jakiego masz dostawce neta?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zapraszam do swoich adminów od internetu niech zresetuja DNS .... będziecie mieli łatwiej.... wejść na forum. Albo mailem poslijcie adres forum wtedy oni to odświeża.
 
Do góry Bottom